812 Shares 9124 views

Comic konkursy dla uczniów szkół średnich w piłkę jesienią

Do uroczysty wieczór odbyła się na najwyższym poziomie, należy wziąć pod uwagę i przygotować scenariusz, w którym koniecznie fun gry, konkursy ironiczne i zabawne konkursy. A co będzie doradzać zorganizować konkurs dla uczniów szkół średnich w jesiennej kulkowych mądrych ekspertów? Co najważniejsze, uczestnicy zabawy na razie pozostaną w pamięci najprzyjemniejszych wspomnień.


konkurs tańca

Otwórz program wieczorny może być humorystyczne konkursy taneczne dla uczniów szkół średnich w piłkę jesienią. Można wydać je w formie gry, „słońce-deszcz.” Jako rekwizyty potrzebne są duże parasole, podobnych do tych używanych na plaży lub w pobliżu lodówki z lodami. Warunki są takie, że zgodnie z wiodących „deszczu” wszystko trzeba ukryć pod parasolami, a komenda „słońce” – zabrakło i dalej tańczyć. Ołów powiedział również: „Raz, dwa, trzy!” – i wyświetla grę tych, którzy nie mają czasu do ukrycia. Trzech lub czterech facetów chodzić swobodnie po pokoju z parasolami, dzięki czemu dzieci nie starają się „rezerwę” miejsce w tańcu bliżej parasolem.

Następnie konkursy dla uczniów szkół średnich (2013th nie różnił się od poprzednich) może być utrudnione ze względu na fakt, że lider będzie ogłosić liczbę osób, które mogą ukrywać pod jednym parasolem. Wszystkie „ekstra” z gry. Po pierwsze, można zadzwonić pod numer 10, po raz drugi – 5, a trzeci – 3. Pozostałe 9 lub 12 osób i będzie konkurować – mogą wybrać „król” i „królową”.

Wybór „król” i „królową” piłki

Co ciekawe stopniowo konkursy dla uczniów szkół średnich w piłkę jesiennej, która jest większa wycieczki. Aby pomóc młodym ludziom, aby mieć pewność, aby wyróżniać się spośród gości asystentów i pomóc dziewczęta przychodzą chłopaki-seniorów.

Konkursy dla uczniów szkół średnich w jesienny strój kuli „Jesień”

Ołów oferuje młodym ludziom, którzy zgłosili się do rywalizacji o tytuł „King of the Ball” i „Królowa Jesieni”, w pierwszej rundzie, która nazywa się konkurs mody.

Przekazali rekwizyty – kilka rolek papieru toaletowego, co oznacza budowanie swojego asystenta lub asystenta jesienny strój. Podczas demonstracji, projektant musi zadeklarować motto jego dzieła, i wyjaśnić, w jaki model jest związany z jesienią.

Jeśli dziewczyna zdecyduje się jego asystent muszkę i naprawić go z chłopcem na szyi (bardzo śmieszne zakręty, jeśli młody człowiek nie ma na sobie koszulę i t-shirt), a następnie wyjaśnić ich wybór „modelu sukienki” Można w ten sposób: „Jestem pewien, że ktoś pamiętać, że larwy motyla zawinięte w internecie jesiennych liści lub przekształcając poczwarek. Papier toaletowy jest odpowiednie do tego celu nie może być lepiej! "

Ktoś postara się uczynić z taśm papierowych i powiesić je ubrać swój model, wyjaśniając strój frazę: „Autumn Ball to tylko jesienią, a sala balowa suknia piękna dama jest nie do pomyślenia bez luksusu łuku!”

Ktoś przyjdzie się zrobić zasłonę papieru i wyjaśnił, że jesień jest od dawna uważany za czas wesela. I jaki rodzaj ślubu bez welonu?

miniatury jesień

Teatralne konkursy dla uczniów w szkole – to zawsze „crux” wieczoru. Można poprosić uczestników konkursu, aby wybrać „bilet” – jesienny liść z pisemna na nim. Przykładowe zadania miniatur-pantomimy:

  1. Thrifty jeż zbiera grzyby igła i owoców.
  2. Znieść przygotowuje się do hibernacji – wyposaża den.
  3. zaopatrzenie chomika ciągnie do otworu w torebkach policzkowych.
  4. Dźwigi tańczących przed opuszczeniem jego pożegnalny Waltz.
  5. Wiewiórka ukrywa się w wydrążonych orzechów i grzybów – wykonanie dostaw zimowego pożywienia.

Dla zwycięzcy powinien weselić ogromne medale, można podać je w kilku kategoriach. Król i królowa należy umieścić na czubku głowy.