319 Shares 5412 views

Choroba Peyroniego. Choroba Peyroniego – leczenie. Choroba Peyroniego – Objawy

Choroba Peyroniego – choroba, w której krzywizna prącia u mężczyzn. W tym przypadku, cierpi nie tylko stan fizyczny silniejszej płci, ale jego nastawienie psychiczne. Tacy ludzie są bardzo wrażliwe o każdej sytuacji, co się z nimi dzieje.


Choroba przejawia się w tworzeniu mikro urazów na penisa podczas stosunku płciowego. Mimo takiej szkody niezauważalne dla ludzkiego oka, gdy towarzyszy im ran. Mikrourazy dokręcone wystarczająco szybko, to nie pozostaje ślad. Mężczyźni, którzy są przedmiotem tej choroby, rany goją się w krótkim czasie, natomiast w dziedzinie pęknięcia tkanki pozostaje blizna, która z czasem zaczyna twardnieć.

Klęska penisa pojawia się tylko po jednej stronie. I z boku następnego erekcji prącia jest rozciągnięta, a druga ma uszczelnienia nie mogą być rozciągnięte. Po stosunku płciowego penis staje się zakrzywiona, co powoduje, że człowiekowi wielki dyskomfort, a nawet ból. W tym przypadku mogą pojawić się poważne problemy z erekcji.

Choroba Peyroniego zazwyczaj pojawia się u mężczyzn po 40 latach. Średni wiek chłopców poddanych takiej choroby ma 53 lat, ale choroba może wystąpić w niemal dowolnym momencie. Większość przypadków to przedstawiciel rasy białej, są one niekiedy u chorych przedstawicieli populacji negroidalnej, a bardzo rzadko – mieszkańcy krajów wschodnich.

W chwili obecnej, choroba Peyroniego, rozsianych po całym świecie wynosi 0,3-1%. Znaczna część mężczyzn nie odwiedzić lekarza w odpowiednim czasie, i położyć swoje badania w nieskończoność. Pierwsze pojawienie się bólu podczas montażu należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

przyczyny

Obecnie znacznie wzrosła liczba ludzi, u których zdiagnozowano chorobę Peyroniego. Przyczyny tej choroby nie jest jeszcze ustalona. Ale istnieją pewne czynniki, które powodują pojawienie się choroby.

  • Mikrourazy na narządach płciowych u mężczyzn.
  • Nieprawidłowości genetyczne.
  • Choroby: cukrzyca, przykurcz Dyupyuiterna miażdżycy.

Objawy choroby

Pacjenci, którzy znaleźli choroba Peyroniego, objawy chorobowe niemal natychmiast.

  • Sensible ból podczas erekcji.
  • Zmniejszenie sztywności prącia.
  • Krzywizna organizmie.
  • Zauważalne uszczelka na penisa.

Z powodu prącia zapalnego w błonie białawej pojawiają się foki, które deformują ciało. To może być naruszone niedrożność żył i tętnic w fallusa. Choroba chorda Peyroniego może osiągnąć 90 0. Penis może występować w różnych formach: „wąskim gardłem”, „klepsydra”. Wszelkie zakłócenia powoduje dyskomfort dla człowieka i prowadzi do zaburzeń erekcji.

choroba

choroby Peyroniego mogą występować zarówno ostrych jak i przewlekłych postaci. Bardzo często ostra forma idzie bezpośrednio do przewlekłych. Ostrą postacią choroby jest faza aktywna. Jej czas trwania wynosi od sześciu miesięcy do półtora roku. Jeśli widzisz tablica na penisa nie zniknie na własną rękę, jeśli pacjent ma przepisane leki. Dzięki szybkiej interwencji medycznej prawdopodobieństwo rozwoju choroby jest znacznie zmniejszona. W całkowitym braku leczenia ewentualnej utraty erekcji i poważnymi problemami psychologicznymi pacjenta.

diagnostyka

Całkiem proste, aby zdiagnozować chorobę Peyroniego. Zdjęcie przedstawia typowe problemy u mężczyzn.

Pod koniec stosunku płciowego penis zmienia swój kierunek, są bolesne odczucia. Jeśli masz takie objawy należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Powodem do wizyty u lekarza też będzie pojawienie się na pieczęci penisa, jak również wizualny forma upośledzenia ciało podczas erekcji.

obraz kliniczny

Wykrywanie złogów w 78-100% wymienionej początkowej fazie choroby. Kiedy krzywizny prącia w 52-100% przypadków z rozpoznaną chorobą, a wraz z pojawieniem się bolesnych erekcji – 70% mężczyzn znaleźć chorobę Peyroniego. Leczenie będzie podawana w zależności od wykrytego problemu.

Średnice tych szczelnych zamknięć mogą być różne. Średnia wielkość płytki 1,5-2 cm. Mogą one być zlokalizowane w różnych miejscach. W zależności od ich lokalizacji odróżnić grzbietową, brzuszne i boczne skrzywienie.

leczenie

Istnieje terapeutyczne i operacyjne metody odzysku pacjentów z rozpoznaniem choroby Peyroniego. Leczenie, lub raczej dobór metody zawsze dostaje bardzo trudne wyzwanie dla każdego lekarza. Obecnie istnieje konserwatywnych sposobów leczenia choroby i operacji.

leczenie zachowawcze

Jako takich metod leczenia choroby Peyroniego wydzielają różne leki. Mechanizm działania większości leków jest na podstawie rozkładu włókien kolagenowych, które tworzą uszczelnienie. W ten sposób, płytka staje się lżejszy, i kończy się jego ekspansję.

Jest bardzo ważne, aby stosować w metodach leczenia fizjoterapii. W tym przypadku, ultradźwięki, metoda laserowa-magnetyczny, fonoforeza (podział narkotyków i USG). Techniki fizykoterapii są oparte na zwiększenie szybkości reakcji zachodzących w tkance, i do masażu wibracyjnego.

Konserwatywne metod przywracania zdrowia męskiej wystarczająco skuteczne, a liczba pacjentów, u których odzyskuje się około 10-25%. Aw ciężkich postaciach choroby, aw przypadku braku dodatniej dynamiki oszczędzające leczenie uważane za operację.

Leczenie lekiem

Mężczyźni, u których zdiagnozowano choroby leczenie lekami Peyroniego jest przypisany w pierwszej fazie choroby, na wczesnym etapie procesu zapalnego. Jest w tym momencie zauważyli pierwsze objawy choroby i bólu u mężczyzn są zapisane. Leki zatrzymać proces zapalny i zachowują osłonki białawej w zadowalającym stanie. Z terminowe interwencja na choroby może być przerwany i całkowicie wyleczyć człowieka. Podczas korzystania zastrzyk raz na 2 tygodnie skrzywienie prącia staje się mniej niż 60% przypadków, w 71% życia seksualnego mężczyzn jest coraz lepiej.

chirurgia

Być może trzeba przywrócić formularz członkowski zabiegu. Takie zakłócenia mogą również pomaga mężczyznom z zaburzeniami wzwodu, w którym farmaceutyczny leczenia, fizykoterapii i techniki próżniowej nieskuteczne.

W celu przywrócenia elementu kształtowego z kątem krzywizny mniejszym niż 45 0 nie są przypisane do pracy.

operacja Nesbit

Metoda ta ma pozytywny wynik w prawie 95% przypadków. Po pierwsze, lekarz ocenia erekcji. W tym celu leków wazoaktywnych. Główną zaletą tej operacji polega na jego prostocie, ale wadą jest to, aby zmniejszyć długość penisa.

Przeszczepy na błonie białawej

Przeszczepy pozostawiono do odzyskania kształtu prącia, bez zmniejszania jego długości lub bez zaburzenia erekcji. Jeśli podczas uszczelek operacja akcyzowych na penisa, jest bardzo wysokie ryzyko powikłań. W 18% przypadków nawrotów zakłócenie występuje, i w 20% pacjentów wydaje się dysfunkcje erekcji. Aby zmniejszyć ewentualne zagrożenia, trzeba wyciąć uszczelkę. Przeszczepy może być podskórne żyły lub osierdzia bydlęcego. Sposób ten jest bardzo skuteczne, prawie 95% pacjentów powraca.

Prącia implanty protetyczne

W przypadku jednoczesnego wystąpienia choroby Peyroniego z zaburzeniami erekcji, które są odporne na działanie leków, w obróbce próżniowej i iniekcji wprowadzającego stosowania implantacji protezy prącia. Metoda ta wykorzystuje standard, nie jest konieczne do wykonywania nacięć relaksujących i ustawić przeszczepów.

sposoby przywracania zdrowia folk

Istnieje niekonwencjonalne metody leczenia takich chorób jak choroba Peyroniego – Leczenie środków ludowej.

  • Pierwiosnka, litery, szałwia, korzenia łopianu, oregano Toadflax miesza się z 100 gramów każda i kruszyć. Następnie w termosie 2 łyżki. l. Mieszaninę wlać 2 filiżanki wrzącej wody i zaparivat całą noc. Rano otrzymany infuzji przesączono. Mieszanina powinna być spożywana 4 razy dziennie po 100 ml 30 minut przed posiłkiem. Napar powinien być przygotowany na co dzień.
  • Kubek wrzącej wody wlewa się 15-20 g dojrzałych owoców kasztanowca uprzednio pokruszonych wszystkie doprowadzono do wrzenia i gotować przez 15 minut. Po schłodzeniu, jest konieczne, aby go filtrować. Należy pić małymi łykami 1/3 szklanki przed każdym posiłkiem, ale nie więcej niż jedną filiżankę dziennie. Aby poprawić smak, można dodać syrop berry bezpośrednio do infuzji.

Równocześnie z obowiązującym leczenia zaleca się brać kąpiele lecznicze. W tym celu, 3 opakowania szałwii, który przelewa się kubeł wrzącej wody. odchodzenie infuzji przez 30 minut, a następnie przez odkształcenie i wlać do przygotowanych kąpieli. Takie procedury mogą być wykonywane w ciągu dnia. Czas trwania każdego z kąpieli nie powinna przekraczać 10-15 minut. Po kąpieli zaleca się natychmiast iść do łóżka.

Coraz więcej mężczyzn do czynienia z tą diagnozą jak choroba Peyroniego. Jak leczyć choroby, mogę powiedzieć tylko jedno terapeuty zajęciowego, specjalista w swojej dziedzinie. Podczas próby samodzielnego może tylko pogorszyć sytuację, a także zwiększa ryzyko powikłań. Dlatego też, gdy pierwsze objawy choroby zaleca się natychmiast skonsultować się z lekarzem.