420 Shares 7898 views

A gdzie w Moskwie można smażyć kebab shish?

Od kilku lat w Moskwie parki i tereny rekreacyjne są wyposażone w setki wyspecjalizowanych miejsc do rekreacji na świeżym powietrzu, wyposażone z grillem, urny, stoły, ławy i wygodnych altanki. Teraz przed Moskale i goście, którzy przybyli do miasta, nie ma mowy o tym, gdzie w Moskwie można smażyć kebab shish, aby nie psuć sobie wakacje i nie płacąc za to jest kara. A kwota grzywny imponująca – 5000 rubli od każdego uczestnika pikniku. I to nawet, jeżeli pożar nie jest hodowana w dostępnym gaśnicy i grill jest przygotowywany, zgodnie z oczekiwaniami, na węglach w piecyku (policja środowiska klasyfikuje je jako otwarty płomień), ale nie w wyznaczonym na stronie.

Więc, gdzie można smażyć kebab shish w Moskwie legalnie? Oto główny urzędnik piknik obszar Moskwa: Tsaritsino Park, Serebryany Bor, Worobiowe, stawy Izmailovo, ZELENOGRAD parku, nad brzegiem tych przejściach rzecznych w Kurkino, spetsleskhoz „Hills” i Jasieniewo Troparevsky parków leśnych. Na dowolny wybór miejsc powinni mieć świadomość, że nie można dokonać pożar w lesie, można użyć tylko węgiel. Ale w miejsca piknikowe, gdzie można smażyć kebab shish w Moskwie, ponieważ istnieje szansa działa na grzywny, jeśli nie stosować się do pewnych zasad. tak więc:

– 500 rubli do uwolnienia odpadów nie w odpowiednich kontenerach;

– 4500 rubli za uszkodzenia traw, krzewów i drzew;

– 500 rubli za obecność w miejscach publicznych w stanie pijanym.

Nawet w tych miejscach, gdzie w Moskwie możliwe jest pieczona grill, istnieją pewne
Ograniczenie – gazowy może być w zakresie od 30 cm i więcej. Pozwoli to zaoszczędzić rozmiar trawie ze spalania. Ale są również zabronione miejsce – teren rezerwowej. Zwykle w ciągu tu umieszczone znaki zakazujące Kindle Fire.

W tym sezonie liczba miejsc piknikowych w Moskwie, można smażyć Szaszłyk wzrosła. Punkty te są zorganizowane w różny sposób. Liczba miejsc noclegowych – do 20. terenów rekreacyjnych mogą być wyposażone tylko z ławek i stolików na świeżym powietrzu. Dostępne meble ogrodowe, które będą chronić ludzi i stół przed deszczem. Istnieją obszary rozmieszczone „w tym lesie,” nie będzie musiał siedzieć na opadłych dzienników i święto z konopi. Ale w każdym miejscu na zasadzie obowiązkowej jest kwadratowy podłogi płytki, na której grill. Nowością w tym sezonie był „grilny dom” z tej rury. Jest możliwe, aby ukryć się przed każdym złej pogody, odpocząć, gotować i jeść mięso dla komfortu.

I jeszcze, czy Rady lub życzenie. Jeśli tam, gdzie w Moskwie możliwe jest pieczona grill, pudełek i pojemników na śmieci przepełnione lub nie zainstalowany – nie zaleca się pozostawiać śmieci na terenie pikniku. Nie powinno być leniwy, ale trzeba zebrać wszystkie odpady w workach i wyrzucić je do pierwszego pojemnika na odpady. Nie ma potrzeby powoływać się na wycieraczki i ekologów. Zanim dotrą do śmietnik w przyrodzie, odpady będą zniszczyć pewną liczbę roślin i owadów. Od charakteru niezbędnej opieki. W przeciwnym razie, w ciągu kilku lat, które przychodzą do pikniku w ulubionym miejscu smażyć kebab w Moskwie dozwolone, nie znajdziemy tam urok przeszłości.