433 Shares 1366 views

Jak wyłączyć usługę Współrzędności w systemie MTS? Wyłącz usługę lokalizatora usługi MTS za pośrednictwem swojego osobistego konta

Usługa "Locator" jest bardzo przydatna. Szczególnie, jeśli podłączysz je do swoich dzieci i bliskich ludzi, którzy od czasu do czasu muszą szukać. Ale czasami subskrybenci myślą, jak wyłączyć usługę "Locator" na MTS. Generalnie ten pomysł może być realizowany na kilka sposobów. Najpierw jednak musisz poznać warunki łączenia "szerokości geograficznej". Przecież zanim odmówisz konkretnej usługi, musisz włączyć ją w telefonie.


Opis

Co to jest "Locator" MTS? Ogólnie rzecz ujmując, ta usługa to nic innego, jak wariant śledzenia określonego abonenta. Z jej pomocą zawsze możesz zobaczyć na interaktywnej mapie, gdzie jest ta osoba lub jej osoba. Jak już wspomniano, ta usługa jest często zainteresowana rodzicami dzieci w wieku szkolnym. To dodaje dużo spokoju.

To prawda, połączenie nie jest bezpłatne. To kosztuje 100 rubli miesięcznie na 100 żądań. Obejmuje to VAT. Dla subskrybenta, którego szukasz, usługa jest bezpłatna. Należy pamiętać, że można śledzić osoby związane z Beeline, MegaFon, MTS. Bardzo wygodne. Ale twój rozmówca musi wyrazić zgodę na "Locator". W przeciwnym razie nie będzie można zobaczyć abonenta na mapie.

Połącz

Zanim wyłączysz usługę Współrzędności w MTS, musisz ją połączyć. Aby to zrobić, musisz zadzwonić do operatora sieci komórkowej i poinformować Cię o swoich intencjach lub skorzystać z specjalnego żądania SMS. Przy okazji, druga opcja jest używana częściej.

Utwórz specjalną wiadomość. W tym miejscu wpisz nazwę subskrybenta i podaj numer według miejsca. Teraz wyślij SMS na numer 6677. Więcej od ciebie nic nie zależy. Abonent otrzyma wiadomość, po której będzie mógł wyrazić zgodę na usługę. Aby to zrobić, musi wysłać specjalny kod do numeru wskazanego w wiadomości SMS. Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie można zobaczyć osoby na mapie.

Połączenie jest bezpłatne, jeśli jesteś w domu. W ten sam sposób jak taryfikacja wiadomości do numeru 6677 w obrębie danego obszaru i miasta. Cóż, zaczęliśmy używać śledzenia abonenta. Ale jak wyłączyć usługę "Locator" na "MTS"?

Zawieszenie

Możesz na przykład zawiesić pracę nad tym wnioskiem. Bardzo dobra opcja, jeśli przez jakiś czas nie chcę płacić za usługi "Locator". Możesz zaimportować ten pomysł za pomocą specjalnej wiadomości SMS. Który?

Wyłącz usługę "Locator" (MTS) pomogą Ci tekstowe wiadomości takie jak: PACKAGE STOP. Pożądane jest napisanie wszystkiego, jak wskazano – wielkimi literami. W przeciwnym razie nie można przetworzyć żądania. Wyślij wiadomość do już znanego numeru 6677. I wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Aby wznowić usługę, wystarczy wysłać żądanie wyszukiwania abonenta na karcie. Nic skomplikowanego, prawda?

SMS przychodzi do akcji ratowniczej

Jak wyłączyć tę funkcję? Oferta MTS, jak już powiedziano, ma wiele możliwości rozwiązania problemu. Jeśli nie lubisz zawieszenia, możesz całkowicie zrezygnować z tej możliwości. Na przykład za pośrednictwem SMS-request. Jest to układ, który jest najczęściej używany przez subskrybentów.

Aby ją zaimplementować, musisz napisać wiadomość tekstem formularza: WYŁ. Podobnie jak w poprzednim przypadku, upewnij się, że wszystkie litery są skapitalizowane. W przeciwnym razie może wystąpić błąd podczas przetwarzania operacji. Teraz wyślij wiadomość do już znanego numeru 6677. To wszystko. W odpowiedzi otrzymasz alert o pomyślnej deaktywacji usługi.

Zadzwoń do operatora

Jak wyłączyć usługę "Locator" na MTS, jeśli uderzysz? W takim przypadku można spróbować użyć dowolnej z zaproponowanych metod. Ale dla takiego abonenta najprostszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się bezpośrednio z operatorem sieci komórkowych. Zadzwoń 0890 i poczekaj na odpowiedź.

Jak tylko rozpocznie się dialog, daj nam znać, że chcemy anulować usługę "Locator" w telefonie komórkowym. Nazwij dane osobowe (imię i nazwisko), a także numer. Nie zapomnij powiedzieć, że nie szukasz subskrybentów, ale chcesz. Kilka minut oczekiwania – a w zamian otrzymają wiadomość, z którą odłączyłeś się od wymienionego pakietu. Teraz wiemy, jak wyłączyć usługę Współrzędne w systemie MTS.

Pulpit nawigacyjny

Nasz operator nie jest do tego ograniczony. Poza wymienionymi metodami, możesz użyć co najmniej dwóch innych. Na przykład niektórzy subskrybenci są zainteresowani tym, jak wyłączyć usługę "Locator" w MTS za pośrednictwem "konta osobistego". Oficjalna strona operatora telekomunikacyjnego przychodzi na ratunek.

Przejdź do mts.ru i zaloguj się tam, używając swojego loginu i hasła. Jeśli nie ma takich danych, nie będziesz w stanie wdrożyć tego pomysłu. Musisz zarejestrować się z wyprzedzeniem w witrynie i uzyskać dostęp do "Gabinetu Personalnego".

Po autoryzacji przejdź do sekcji "Usługi". Będą musieli znaleźć "Locator". To całkiem proste. W celu wyłączenia usługi "Locator", MTS proponuje wybrać funkcję "Disconnect" w specjalnym polu po prawej stronie odpowiedniej linii. To nie będzie, jeśli wcześniej nie masz tej funkcji. W takim przypadku na liście serwisów "Connect" pojawi się napis "Locator".

Dalszym telefonem otrzymasz SMS z specjalnym kodem weryfikacyjnym. Służy do potwierdzenia operacji. Wprowadź je w odpowiednim polu na ekranie i kliknij "OK". W odpowiedzi pojawi się alert, w którym zostanie wskazane, że pomyślnie odmówiono usługi.

Prywatna wizyta

I to nie wszystko, co nasz operator może zaoferować. Jak wyłączyć usługę Współrzędności w systemie MTS? Vladimir, Moskwa, Kaliningrad – nie ma znaczenia, z którego miasta mieszkasz. W przypadku wszystkich regionów istnieją takie same opcje łączenia i odrzucania niektórych funkcji.

Ostatnią rzeczą, jaką można zaoferować, jest osobiście przyjść do najbliższego biura MTS i poinformować pracownika o swoich zamiarach wyłączyć "Locator". Ta okazja rozciąga się na wszystkich uczestników – zarówno tych, którzy polują na poszukiwania, jak i tych, których szukają. Wypełnij specjalny wniosek i przenieś go do pracownika biura. Wystąpi wniosek o odmowę i zażąda chwili. Po około 5 minutach otrzymasz alert o wysłaniu żądania. Trochę więcej – otrzymasz wiadomość z wynikiem. To wszystko. Od teraz rozumiemy, jak wyłączyć usługę "Locator" w MTS. Można wybrać dowolną odpowiednią metodę i ją zaimplementować.