649 Shares 4638 views

Co sprawia, VPN-serwer Windows 7

Dla bezpiecznej i niezawodnej sieci połączeń pewna liczba zdalnych biur, można zorganizować bezpieczne połączenie, które działa w Internecie. Ta metoda pozwoli pracownikom Urzędu szybko, a co najważniejsze, jest to bezpieczne wysyłanie i odbieranie danych z innych pracowników biurowych.


Windows 7 VPN-serwer umożliwia tworzenie bezpiecznych połączeń między obu urzędów, jak również pomiędzy poszczególnymi pracownikami, którzy są w podróży służbowej. Dla przedsiębiorstw, w tym administracja będzie okazją do kontrolowania procesu pracy, a także dostęp do niezbędnych dokumentów. Okna VPN serwer przeznaczony jest również dla firm, które mają więcej niż jedno biuro, a pracownicy muszą mieć dostęp do usług sieciowych. Lub, jeśli niektórzy pracownicy pracują poza biurem.

VPN-serwer jest Windows XP (jak również w „Siedem”) pozwala na połączenie i dostęp do wszystkich plików i folderów w taki sposób, jak gdyby wszystkie komputery zostały zjednoczone przez sieć lokalną. Do podłączenia jednego klienta, należy użyć prostego programu, jak również zestaw klawiszy specjalnych, które zapewnią bezpieczne połączenie.

Również, gdy połączenie zostanie ustanowione, można użyć wspólnego faylohranilische, drukarki, serwer terminali i e-mail firmy. W przypadku korzystania z systemu Windows 7 VPN-serwer, nie ma potrzeby, aby dodatkowo dostosować istniejące aplikacje do uruchomienia w sieci. Nie ma jednak mowy o bezpieczeństwo dostępu do wszystkich lokalnych zasobów.

Windows 7 wprowadzono serwer VPN na serwerze internetowym, dla których muszą być zapewnione stałe połączenie z statystycznej AH-pee adres. Aby połączyć dwa urzędy do siebie, trzeba mieć w każdym z nich, serwer Internet, a także statystyczne adresy ah-Pee, przynajmniej na jednej z nich. Jeśli to konieczne, nowe połączenie pojedynczego klienta, trzeba będzie być zainstalowany na aplikacji klienckiej komputerze użytkownika, a następnie skopiować tajne zestaw kluczy, który tworzy serwer VPN dla systemu Windows 7.

Podczas organizowania podłączenie dwóch urzędach, prędkość każdego kanału internetowego nie powinna być mniejsza niż dwieście pięćdziesiąt sześć kilobitów na sekundę. Do podłączenia terminala, liczba ta powinna być dwa razy tyle. Również będzie można równocześnie korzystać z VPN-serwer z innymi użytkownikami na tym samym komputerze. Co ważne, komputery klienckie, które używają pojedynczego połączenia z serwerem VPN mogą pracować w każdych nowoczesnych systemów operacyjnych, a także mieć jakiejkolwiek konfiguracji, która spełnia wymagania systemowe danego systemu operacyjnego.

Dzięki wprowadzeniu technologii VPN-serwer, organizacje i przedsiębiorstwa mogą zwiększyć szybkość wymiany informacji, jak również efektywne wykorzystanie wewnętrznego usług firmy. Wielu pracowników z pewnością docenią możliwość dostępu do wszystkich niezbędnych dokumentów i plików, gdy są w konferencji, wyjazdów służbowych, poza biurem, i tak dalej.