150 Shares 971 views

Husqvarna Piła łańcuchowa 135: recenzje i specyfikacje

Mając wygodny łańcuchową w sektorze prywatnym stała się warunkiem koniecznym dla wielu ogrodników, chałupników i tylko właściciele domów kraju. Dzięki takiej instalacji i mogą być w postaci części Elevate drzew i drewna na zimę piłować, a jeśli to konieczne, do wytworzenia materiału budowlanego. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią wersję technologii, że nie zawiódł w kluczowym momencie i trwa tak długo, jak to możliwe. Szwedzki łańcuchowa Husqvarna 135 zaprojektowany specjalnie do użytku domowego. Oprócz wysokiej jakości komponentów i całego zespołu, model ten oferuje wygodę stosowania i skuteczności realizacji funkcji bezpośrednich.


Ogólne informacje o łańcuchową

Husqvarna deweloperzy próbowali uwolnić solidnego narzędzia, które uosabia cechy, takie jak wytrzymałość, zwartość, wysoka ergonomia i łatwość konserwacji. W części, cele te zostały osiągnięte – w każdym razie, użytkownicy mówią o dobrej ergonomii, co ma Chainsaw Husqvarna 135. recenzje i podkreślają zasadność projektu pod względem pracy w trudnych warunkach. Komfort w zastosowaniu i promuje szereg opatentowanych technologii, które również zwiększają roboczy modelu życia, funkcjonalność i bezpieczeństwo operatora. Pod wieloma względami, te dodatki ostatecznie odzwierciedlenie w stosunkowo wysoki koszt szwedzkiego designu.

Jeśli chodzi o wydajność, to cecha został osiągnięty pewien minimalny dla celów domowych, ale nie więcej. Należy stwierdzić, że jednostki napędowe o takim poziomie nie jest fundamentalnie ważne, a zatem modyfikacja Husqvarna 135 nie wykazuje silne działanie w tym parametrze. Z drugiej strony, umiarkowane wskaźniki skuteczności pozwalają osiągnąć bardzo dobre paliwo gospodarki i skromne rozmiary nadwozia, która również przechodzi do plus kruszywa.

parametry techniczne

wydajność operacyjna nie jest szczególnie imponująca nominalnie, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że w praktyce są one ujawnione w najlepszy możliwy sposób. W każdym razie, w porównaniu do innych przedstawicieli klasy podstawowej z piłą Husqvarna 135 pokazuje przyzwoitych wyników technicznych i operacyjnych, które były możliwe dzięki następujących cech:

  • Moc silnika – 1,5 kW.
  • Objętość robocza – 41 cm3.
  • Częstotliwość – 9000 obr / min.
  • Pojemność zbiornika paliwa – 0,37 litra.
  • Grubość jednostki łańcucha – 1,3 mm.
  • Rowek opony wymiar szerokości – 0,05 cala.
  • Minimalna długość bar – 35 cm.
  • długość pręta w wartości maksymalnej – 40 cm.
  • Masa piły bez urządzeń pracujących – 4 400 g

Możemy powiedzieć, że jest zoptymalizowany do pracy z drewnem, drewna i innych konstrukcji drewnianych. Jako model profesjonalnych narzędzi, oczywiście, nie będzie działać, ale w rękach właściciela domu jest jedną z najlepszych opcji. By the way, Husqvarna 135 na niezawodność i rozwoju technologicznego oraz spełnia bardziej zaawansowanych modeli w linii producenta, więc jego możliwości są ograniczone jedynie przez charakter pracy.

modelowe cechy

Projektanci przedstawili kilka innowacji technologicznych, które poważnie poprawił wydajność sprzętu. Najbardziej znaczącym wydarzeniem jest uważany za X-Torq, dzięki którym zużycie paliwa podczas pracy silnika został osiągnięty. W połączeniu z tym samym silnikiem i systemu działa wtrysk powietrza, polepszający sprawność oczyszczania powietrza Husqvarna 135. piły łańcuchowe w nowoczesnych dawna należy regulować ręcznie. Obecnie przewiduje specjalnego pasa bezpieczeństwa. W tym przypadku projektanci mechanizm umieszczony z boku obudowy.

Myśleliśmy projektantów i ergonomiczne niuanse projektowe. Aby sterować piła zapewnia wygodny uchwyt tylny, która uzupełnia główny uchwyt uchwyt przedni Husqvarna 135. Recenzje obchodzony nie tylko wygodę w prowadzeniu obudowę piły, ale także łatwość pracy w komisji transakcji. Dla dokładności rolek dostarczanych i specjalnych oznaczeń na korpusie, co skraca czas przygotowania do operacji roboczych.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

Modele lekkie i kompaktowe piły zazwyczaj nie stwarzają żadnych problemów dla projektantów. Jedynym trudnym zadaniem w procesie rozwoju – jest to połączenie ergonomii z jakością i optymalną wydajność. Jak opinią właścicieli jednostki, to dobrze radzi sobie z zadaniami cięcia, zapewnia łatwość obsługi i innym oszczędne zużycie paliwa. Ponadto, model Husqvarna 135 jest wysoko cenione wśród doświadczonych użytkowników z wysokiego poziomu technologii. Włączenie do montażu urządzeń nowych opcji, aby rozszerzyć możliwości kompaktowego noża i sprawiają, że skuteczny w rękach profesjonalnych, a na zwykłym komputerze.

negatywne opinie

Krytyka użytkownik tego łańcuchową praktycznie nie istnieje. Jedynym negatywnym czynnikiem – cena, po której sprzedawane łańcuchową Husqvarna 135. Recenzje zauważyli, że 17 tysięcy rubli .. – to dość dużo dla urządzenia, który należy do segmentu celów gospodarstwa domowego. Z drugiej strony, brak widocznych wad są strukturalnie i funkcjonalnie pozwala pogodzić się z tym metce. Wysoka jakość i wartość polega na przyzwoity, ale ostatnio poważne braki występują nawet w drogiej techniki.

wniosek

W klasie pilarek entry-level przeznaczonych do użytku domowego, ta opcja może być uważana za jedną z najlepszych. Według użytkowników, w zależności od modelu pewnie radzić sobie z różnego rodzaju materiału drzewnego, niemal nie wymagając od operatora bez wysiłku. Ponadto, modyfikacja Husqvarna 135 nie kapryśny w utrzymaniu i pielęgnacji. Niemal wszystkie mechanizmy wymagające regularnych przeglądów, otwarte i dostępne dla właściciela. Nie można już regulować obwód opóźnić lub napełnić zbiornik paliwa – wszystkie zabiegi wykonywane są szybko i łatwo. Jednocześnie dla profesjonalnych potrzeb tego urządzenia nie jest odpowiedni. Podstawowe funkcje skupiają się bardziej na skuteczne rozwiązanie prostych zadań. Jednak model ten może być postrzegany jako uniwersalnej metody, jeśli jest się odnosić do jego możliwości z wymaganiami dotyczącymi działalności operacyjnej.