110 Shares 9406 views

Koperta napełniania wzór. podstawowe zasady

Współcześni ludzie coraz więcej czasu w Internecie. Nie mogą dokonywać zakupów, płacenia rachunków i grzywny, oglądać filmy, słuchać muzyki. Nawet komunikacja stopniowo przenoszone do sieci. Jeżeli wcześniej komunikacji na długich dystansach odbyły się z liter, ale obecnie zostały one zastąpione przez telefonii komórkowej i Internetu. Jednak ludzie nadal korzystać z usług poczty do wysyłania siebie liter.


Na pierwszy rzut oka, procedura pisania listu i wysłanie go do bardzo proste, ale wypełnienia kopertę do wielu potrzeb, istnieje wiele niuansów, które muszą być brane pod uwagę. Na tym zależy szybkość dostawy oraz fakt otrzymania pisma. Pisanie listów nie tylko do osób fizycznych. Usługi pocztowe są często organizacje do wysyłania korespondencji biznesowej, ofert handlowych i ulotek reklamowych. Ważne jest również, aby pamiętać, że koperta próba wypełnienia w różnych krajach mogą mieć swoje własne specyficzne cechy.

Litery na Rosji

Koperty do listów przeznaczonych dla odbiorców zamieszkałych na terytorium Rosji podpisali w języku rosyjskim. Jeśli e-mail wysyłany jest w kraju, część mocy, wtedy można wypełnić w kopercie, w języku urzędowym danego podmiotu Federacji (np Baszkirskiego, tatarski). Wpisz się do koperty powinny być bez błędów i korekt. Lepiej pisać wielkimi literami. Aby wypełnić kopertę, można użyć dowolnego tuszu, z wyjątkiem czerwony, zielony i żółty. Próbka napełniania koperta z Rosji są następujące:

Na szczycie znajduje się informacja o nadawcy. W polu „Od” kolumny napisać swoje imię i nazwisko Linia „From” adres zamieszkania wskazany: województwo, miejscowość, ulica, nr domu i mieszkania. W osobnym oknie, rejestrowane pocztowego. Prawo do informacji odbiorca. Jego nazwisko pojawia się w polu „Do” i jego adres – w wierszu „gdzie”. Wymagany kod napisany. Dolny lewy, aby ponownie indeks wskazuje miejsce, gdzie e-mail zostanie wysłana.

Wypełnij kodu pieczęć muszą być w ścisłej zgodności z próbką. W przeciwnym razie, list nie zostanie wysłany. Na większości jej szablonu koperty znajduje się na odwrotnej stronie. Nie dążyć wypełnienia kopertę dla Rosji za każdym razem chcesz wysłać list, można skorzystać ze specjalnych programów. Są one zainstalowane na komputerze. Człowiek wybiera szablon, wprowadzając niezbędne dane i wysyła wynikowy drukowanie kopert.

Listy do Ukrainy

Koperty, które są przeznaczone do wysyłania e-maili na Ukrainie nie jest zbyt różni się od tych przyjętych w Rosji. Pierwszym zastrzeżeniem jest to, że indeks ma sześć cyfr i pięć. Dwa z nich są przypisane do miast, trzy – na poczcie. Druga różnica jest związana z zasadami pisania adresów. Na Ukrainie, postanowił podać go w sposób zwyczajowo przyjęty na Zachodzie. Pierwsza pisemna adres, a następnie miasto i kraj. Wypełniona kopertę w języku ukraińskim lub rosyjskim. Koperta napełniania próbki dla Ukrainy przedstawiony poniżej.

Litery na Białorusi

Koperty przeznaczone dla odbiorców zamieszkałych na terytorium Republiki Białorusi, są wypełnione w języku białoruskim lub rosyjskim. Zarejestruj koperta trzeba niebieskiego tuszu lub czarny. Niedozwolone korekcji, redukcji i przenoszenia różnych słów sylaby przez sylaby zająć miejsce odbioru. Lewy wskazuje informacje o nadawcy: jego nazwę, a następnie ulica, nr domu i mieszkania. Następnie jest on napisany kod pocztowy, składający się z sześciu cyfr, a miasto. Prawo zakwaterowani dane odbiorcy. W kolumnie „Do” wskazuje jego imię i nazwisko, w polu „gdzie” – adres.

specjalny program można pobrać na oficjalnej stronie adres Białorusi, które uchronią człowieka od konieczności przechowywać wypełnić kopertę. Dzięki niemu można automatycznie stosować dane na kopercie. na Białorusi próba napełnienia koperta jest prosta. To można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

podsumować

Koperty, które są przeznaczone do wysyłania listów do Rosji, Ukrainy i Białorusi, niezbyt różnią się od siebie. Jednak przed wysłaniem poczty koniecznie zobaczyć wzór wypełnienia koperty. Ponieważ każdy kraj ma swoje własne zasady, których należy przestrzegać. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że wielka litera nie zostanie dostarczona na adres na kopercie i powrócić do odbiorcy.