99 Shares 2874 views

Cytaty i aforyzmy o kobietach. Winged wyrażeń

W zwykłych sytuacjach życiowych czasami pamięta się wypowiedzi, które w pewnym momencie mogą dokładnie "strzelać", podkreślić istotę i podsumować trochę rozmowy. Czasami te małe wyrażenia pomagają wyrazić swoje myśli dokładnie i wykończyć. Na niektórych z tych skrzydłowych wypowiedzi dowiadujemy się później z artykułu.


Co to jest aforyzm?

Jeśli ktoś zdoła odpisać jego pomysł, myśl w krótkiej formie, którą wielokrotnie powtarza się przez innych, staje się aforyzmem.

Dokładnie dopasowane słowa tworzą pewne napięcie całego tekstu. Im więcej znaczenia wprowadza się w krótkim zdaniu, tym bardziej wewnętrzne światło staje się jaśniejsze, bardziej genialne i bardziej kuszące. Takie frazy mogą być o wszystkim: o życiu, miłości, aforyzmach o kobietach, dziećmi, mężczyznach i związkach.

Nie każdy potrafi wyrazić się tak dokładnie i dokładnie, inwestując w kilka propozycji, a nawet w ogóle – jeden pomysł, który jest blisko milionów. Czasami człowiek wyrażający jedno zdanie może opisywać jego życie, jego trudności, znaczenie, intensywność namiętności.

Ludzie z poczuciem humoru, którzy mogą się śmiać z siebie i swoich własnych wad, również zręcznie tworzyć takie formy. A więc pojawiają się aforyzmy kobiet – zabawne, chętne, dowcipne.

Nie można powiedzieć, że takie frazy są urodzone specjalnie. Tak, istnieją przykłady, które powstały same w sobie, bez odniesienia do jakiegokolwiek kontekstu. Jednak najczęściej te wyrażenia są częścią pewnej pracy literackiej. Może to być praca filozoficzna, artystyczna lub naukowa.

Mężczyźni i kobiety

Słabą i silną połową populacji są kobiety i mężczyźni. Są jak dwie strony tej samej monety, z których każdy nie może istnieć bez drugiego, a jednocześnie posiada własne cechy.

Aforyzmy dotyczące mężczyzn i kobiet często wykazują tę różnorodność, różnicę lub podkreślają cechy charakterystyczne obu przedstawicieli.

Oto przykład tego, co wyróżnia i łączy silną i słabe płeć: "Człowiek często kocha te kobiety, których szanuje, a dama szanuje ukochaną. Z tego powodu często kochamy tych, którzy nie są godni miłości i szanujemy tych, którzy nie powinni tego robić ".

Wszyscy jesteśmy mniej lub bardziej zależni od siebie i silniejsi jesteśmy połączeni, tym silniejszy jest: "mąż nie będzie miał przyjemności, jeśli jego żona jest obca" (Arystofanes).

Wiele aforyzmów o kobietach ma znaczenie, co jest pewną lekcją i warto się uczyć. Osoba, która to zauważyła, dzieli się doświadczeniem życiowym, aby uniknąć śmiertelnych błędów: "Kobieta, która zaprzecza swojej przyjaźni z mężem i nawet nie uważa takiego rozwiązania, nie może stać się dobrą żoną".

O kobietach

Czytając różne prace literackie, możemy wiele się nauczyć. Są szczegóły, które czasem ludzie nie zauważają, a dopiero po przeczytaniu o tym, myślą: jak naprawdę zauważyłem! Niektórzy wypisują podobne zwroty, pamiętaj. Inni korzystają z gotowych kolekcji.

Do studiowania aforyzmów dotyczących kobiet jest konieczne zarówno sprawiedliwe płeć, jak i mężczyznom. To w nich czasami jest głęboki sens, dzięki któremu można zrozumieć siebie i innych, nauczyć się dobrej lekcji.

 1. Istnieją dwa szczegóły, które powinny być w kobiety: piękny wygląd i usta. Dzięki pierwszej mogą się zakochać w sobie, druga – pomaga udowodnić swoją miłość.

 2. Odpowiadając na pytanie dziewczyny, zawsze warto być uczciwy, ponieważ często już zna prawdę.

 3. Przede wszystkim chodzi o stosunek do kobiety. Z początku kocha się z nim, a dopiero potem w tobie.

 4. Dla słabszej płci nie ma większego zwycięstwa, niż wygrać serce człowieka, który nie jest wolny.

 5. Kobieta jest bardzo trudna, jeśli tylko dlatego, że część jej życia jest związana z przedstawicielami płci przeciwnej.

Prawda, prowokacyjny uśmiech

Człowiek jest niesamowitym wszechstronnym stworzeniem. Czasami nasze zachowanie wywołuje burzę emocji: gniew, czułość, dumę, zaskoczenie, śmiech. Podobnie, aforyzmy o kobietach: śmieszne, jasne i nieprzewidywalne.

Wyrażenia te posiadają w sobie prawdę, a zatem, gdy czytamy ich, nie możemy powstrzymać uśmiechu:

 1. Bez względu na to, co mężczyzna myśli o kobietach, ten ostatni myśli o jeszcze bardziej obrzydliwych.

 2. Biolodzy od dawna zauważyli: większość tego, co nas gryzie, odnosi się do słabej połowy.

 3. Patrząc w oczy kobiety zauważyłeś światła? Oznacza to tylko, że karaluchy żyjące w jej głowie mają okazję do zabawy!

Szczególnie wiele takich aforyzmów o kobietach są wymyślone przez mężczyzn lub w pewnym stopniu dotyczą:

 1. Aby uspokoić słabszy seks, musisz wziąć się w męskie ręce.

 2. Każda kobieta jest gotowa wybaczyć jej ukochaną osobę, nawet jeśli jego wina nie jest w ogóle.

 3. Obwód pasa żony zależy bezpośrednio od czasu spędzonego przez męża w pracy.

Krótko o pięknie

Nie da się przytoczyć cytatów o kobietach, które nie dotykają duszy czytelnika. Specjalne frazy, opisujące piękno słabszego seksu, zewnętrznego i wewnętrznego, wypełnione są szczególną tkliwość i urok:

 1. Wszystko piękne ma szczególną arogancję, ale okrucieństwo nigdy nie będzie piękne.

 2. Prawdziwe piękno to nasze zdrowie.

 3. Piękna kobieta jest bardzo surowa w naturze.

 4. Piękna zewnętrzna powłoka staje się jeszcze bardziej znacząca, gdy ukryte jest wewnętrzne piękno.

Każda kobieta ma niepowtarzalne cechy, które zostały docenione przez silną połowę ludzkości w każdym wieku. Piękno inspirowało (i nadal robi) mężczyznom do najbardziej niesamowitych wyczynów. Zmusza cię do poruszania się do przodu, nie poddawaj się przed przeszkodami. Francuski poeta Pierre de Ronsard raz zauważył swoje uczucia i napisał następujące słowa: "Ludzie są bezsilni wobec piękna słabszej seksualności. Jest silniejszy niż cokolwiek innego: Bóg, człowiek, elementy ".

Przez cały czas

Aforory przychodzą do nas z nowoczesnych i historycznych źródeł. Przez cały czas ludzie chętnie i gorliwie opisywali pilne problemy i problemy. To właśnie zostawili nam wielkie kobiety:

 1. Łatwiej jest nawiązać stosunki między krajami europejskimi niż pogodzić dwie kobiety (Louis XIV).

 2. Dziewczynka jest zwyczajną osobą, która zajmuje się tylko kilkoma sprawami: ubrać, rozmawiać i rozbierać dużo (Voltaire).

 3. Naprawdę kocham kobiety, ale bardzo nie toleruję ich społeczeństwa (Henri de Monterlan).

Są setki, nawet tysiące, takich przykładów. Nie sposób wymienić wszystkich historycznych postaci i sławnych ludzi, których wypowiedzi o kobietach nie stały się skrzydlatymi. I to wcale nie jest zaskakujące. Życie tworzy dla nas najbardziej niesamowite scenariusze, skupiają się, tworząc żywe wnioski i wnioski.

Chociaż, jak zauważa wybitny współczesny poeta Michaił Żółiecki, "kobiety i myśli nie powstają jednocześnie".

Kobiety o mnie

Subtelne szczegóły ich życia są zauważane przez wszystkich, więc cytaty o kobietach są napisane nie tylko przez silną połowę, ale same. Kto potrafi zrozumieć prawdziwą naturę, problemy, nadzieje i pragnienie dziewczyny, a nie przedstawicieli słabej części ludzkości.

Niektóre kobiety potrafią podzielić się swoimi cennymi doświadczeniami i wnioskami, które podjęły w życiu, doświadczając trudności, przezwyciężając przeszkody.

Tak więc, Coco Chanel pisze: "Być idealnym sposobem na ukrycie twej skargi i unikaj głośnych scen, gdy jesteś ranny".

Oto o tym, co pisze o mężczyznach i kobietach: "Faceci dokonują najbardziej niesamowitych, odważnych i zdesperowanych aktów, gdy chcą sprowadzić dziewczynę do łóżka. Ten ostatni z kolei jest gotów zrobić to samo i jeszcze bardziej, kiedy zdecydowanie zdecydowali, że nadszedł czas na ślub.

Margaret Thatcher: słowa silnej kobiety

Jedyny przedstawiciel słabej części ludzkości, który zajmował stanowisko premiera Wielkiej Brytanii, wielokrotnie dzielił się z słuchaczami mądrością i osobistym doświadczeniem. Mówi krótko o kobietach, aby wszyscy zrozumieli, że mają siłę, inteligencję i wytrwałość: "Najlepiej porozmawiać o projektach z mężczyzną, ale jeśli naprawdę zdecydujesz się coś zrobić – przyjedź do kobiety".

Wewnętrzna moc tej kobiety wciąż sprawia, że wiele podziwia i ustawia ją jako przykład. Aby lepiej zrozumieć Thatcher, wystarczy zapoznać się z jej oświadczeniami. Mają głęboki sens, ukryty w niej, ujawnia się część jej własnej natury.

 1. Kobieta o silnym charakterze nazywa się suką, podczas gdy człowiek w tym przypadku nazywa się "wspaniałym facetem".

 2. Słaby seks może powiedzieć "nie" dla ciebie znacznie trudniej.

Margaret Thatcher znana jest z jej działalności politycznej, dlatego wiele jej wypowiedzi dotyka tej sfery: "Naturalne minerały nie są podstawą dla dobrobytu kraju. Można to osiągnąć nawet wtedy, gdy są całkowicie nieobecne. Głównym zasobem są ludzie ".

Mężczyzna wygląd

Lista cytatów i aforyzmów na temat pięknej połowy można uznać za niepełną, jeśli nie zawiera wypowiedzi mężczyzn. Wielokrotnie mówili o pięknie kobiety, jej siły, charakteru i wpływie na własne życie.

Mężczyźni subtelnie zauważają cechy ukryte w ludziach, potrafią opisać w jednej frazie wszystkie kobiety na świecie.

Honore de Balzac napisał: "Serce kobiety, która kocha, jest pełne nadziei. Aby ją zabić, jedno uderzenie nie wystarczy. Do ostatniej kropli krwi miłość będzie w niej żyła. "

Niektóre dobrze znane osobowości rozumiały znaczenie obecności kobiet w ich życiu. Taka krytyka została oceniona przez George'a Bernarda Shaw: "Człowiek pozostaje dzieckiem kobiety od chwili urodzin aż do śmierci. Nie daje jej nic, ale ciągle domaga się ".

Oscar Wilde i jego słowa o kobietach

Irlandzki pisarz, znany na całym świecie dramatopisarz, ma w swojej własnej kolekcji aforyzmy wiele wypowiedzi dotyczących kobiet. Jego uwagi na temat związku między dwoma osobami płci przeciwnej są istotne dla dzisiejszego dnia:

 1. Aby chronić się, kobiety są obraźliwe.

 2. Mężczyźni myślą. Kobiety myślą tylko.

 3. Są zazdrosne o mężów tylko kobiety o nieatrakcyjnym wyglądzie. W tej chwili piękne przedstawiciel słabszego seksu są zazdrosne o ludziach innych ludzi.

 4. Z złymi kobietami nie można się zrelaksować, z pozytywnymi – zbyt nudnymi.

Podobne przykłady cytatów można znaleźć w pracach pisarza i filozofa. Niektóre przykłady powodują uśmiech, podziw dla dokładności zauważonych, inni mogą wydawać się absolutnym kłamstwem. Ale dzięki temu można stwierdzić z dokładnością, że przywierają do życia.

Podsumowując ważne wyniki

Jak widać, aforyzmy potrafią opisać osobę z ostrością, aby pokazać jego charakter i cechy szczególne. Używany w odpowiednim czasie, mogą świecić jasno, powodując burzę emocji w słuchaczach.

Są aforyzmy o kobietach zabawnych, zabawnych. Są tacy, którzy opisują swoją siłę, swój charakter.

Ktoś w tych zwrotach widzi własne refleksje, ponieważ ktoś staje się regułami życia.

Powstałe wypowiedzi i cytaty o kobietach powstały i nadal pojawiają się przez całe życie ludzkości.