830 Shares 3945 views

Zapalenie migdałków: Leczenie w domu na wiele sposobów

Zapalenie migdałków (leczenie w domu zostaną przedstawione poniżej) jest szczególnie zaniepokojony często małymi dziećmi. Jednak w niektórych przypadkach, zapalenie migdałków występuje u dorosłych. Choroba ta może wystąpić w przewlekłych i ostrych postaci. Przyczyną tej choroby polega na zakażenie, która dostaje się do organizmu człowieka.


Należy zauważyć, że zabiegi dzisiaj migdałków są bardzo zróżnicowane. Ale częściej niż u pacjentów z chorobą nie próbować walczyć z pomocą leków, a przy użyciu sprawdzonych tradycyjnych rozwiązań. Dlatego zdecydowaliśmy się podać szczegóły, w jaki sposób można ręcznie pozbyć się zapalenie migdałków.

Zapalenie migdałków: leczenie w domu za pomocą płukania

Aby pozbyć się wszystkich istniejących objawów choroby i zapobiec jego dalszemu manifestacji, zaleca się, aby tworzyć własne ciepły rosół, który należy regularnie płukać.

  1. Musi być wypełniona z wrzącą wodą (1) kubka 2 duże łyżki suszy krwawnika, przytrzymać termosu 60 minut, a następnie odsączyć i stosowane zgodnie z przeznaczeniem, cztery razy dziennie.
  2. Konieczne jest, aby kolekcja lek z 3 części kwiatów rumianku, kory dębu – 2, 1 – kwiat lipy. Ponadto wymaga się dużej łyżki mieszaniny (w stanie suchym), aby wypełnić je wrzącą wodą w ilości 210 ml, stoją na godzinę, przesączono przez drobne sito, dodano trochę miodu i płukać co najmniej 5 razy dziennie.
  3. Wymagane jest, aby wziąć kilka kropli oleju (bazylia), dodać go do szkła wrzącej wody, a następnie płukać ciepłą mieszaniną co najmniej 3 razy dziennie. Środki te pomogą wygrać migdałków.

Leczenie w domu z pomocą smarować migdałki

  1. Jest to niezbędne w celu pół kubek suszy brzeczki St. John, napełnić go 215 ml oleju słonecznikowego, oliwy z oliwek lub olej migdałowy i wlewów w ciągu 3 tygodni. Mieszaninę muszą filtrować i wykorzystywane do migdałków smarowania najmniej 9 razy dziennie. Przechowywanie korzystny środek jest pożądane w lodówce.
  2. Dla przygotowania następnej przeciw anginie muszą być czyszczone goździkowy czosnek, ruszt lub zgniatać wycisnąć soku i rozcieńczyć z ciepłą wodą (gotowanej). Otrzymaną masę należy dokładnie smarowane migdałków co 2-3,5 godziny.
  3. Wymagane mieszanka świeżego soku z aloesu i naturalnego miodu (w stosunku od 1 do 3 cm), a następnie smarowanie migdałków i kontynuować leczenie na okres 14 dni łącznie z leczeniem wziewnych.

wewnątrz leczeniu zapalenia

  1. Leczenie propolis zapalenie migdałków od dawna działa jako najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na radzenie sobie z zapaleniem migdałków. Aby to zrobić, wziąć kawałek wymaganej wydajności produktu, umieścić go w ustach i trzymać aż do ukończenia resorpcji (możliwe noc).
  2. Jeśli cierpisz na przewlekłe zapalenie migdałków, zaleca się cztery razy dziennie, pić świeży sok z białych cebula, miód zmieszany z wapnem (w równych częściach).
  3. Poniższy sposób znacznie przyspieszyć regenerację. Po kilku dniach można zapomnieć co migdałków. Home leczenie obejmuje stosowanie leków ziołowych do usztywnienia. Aby to zrobić, trzeba mieszać w niepełnym majeranek, 2 części marshmallow korzeń, a podobna liczba lisci matki i macochy. Następne musimy dużej łyżki zbierania (w stanie suchym), parzenie we wrzącej wodzie (1) kubka i po ochłodzeniu dodanie trochę miodu i napojów 110 ml o czterech razy dziennie.