283 Shares 6103 views

Restauracja z muzyką na żywo (Jekaterynburg): przegląd

Peace, relaksujący urlop może zaoferować restaurację z muzyką na żywo (Jekaterynburg). Jest to niuans okazuje prosty posiłek w eleganckiej, pełny wieczorem. Ale to nie znaczy, że wszystko w tej instytucji, mogą być poniżej średniej. Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych restauracji z muzyką na żywo można znaleźć w poniższym artykule.


"Mimino"

Każdy musi znaleźć instytucję, w której do odpoczynku ciała i duszy. Ludzie chcą odwiedzić miejsce, które będzie idealnie pasujące do ich postrzeganie jakości, niefrasobliwe wakacje. Cóż, istnieją takie instytucje jak „Mimino” – restauracja, w której chcesz wrócić. Jedną z jego cech jest to, że znajduje się w przepięknej, malowniczej okolicy. Sam Jekaterynburg to wspaniałe miasto, a narożnik restauracji „Mimino” jest wart uwagi. Drugą rzeczą, która przyciąga odwiedzających uczelnię – to postawa wobec gości. Przyjazny personel powita każdego, kto przekroczył próg restauracji, dając mu gościnność Kaukazu i zapewniają bogaty wakacje. Jest to niemożliwe, aby zignorować kuchnię. „Mimino” – restauracja, w której najlepsze kulinarne tradycje Gruzji są zawarte w każdym naczyniu. Takie doznania kulinarne nie można dostać nigdzie indziej. Rozpływają się w baranka ustach duszone z ziołami w naczyniu zwanym „Chakapuli” Khinkali pachnące, kuszące kupaty, soczyste marynowany pstrąg tęczowy – wszystkie te wykonane rękach tych mistrzów swojego rzemiosła i pozwala obejmuje restaurację „Mimino” w najlepszych instytucjach Jekaterynburgu.

fratelli Spirini

Fratelli – Restauracja (Jekaterynburg), gdzie każdy może znaleźć coś własnego. Bierze pod uwagę interesy wielu różnych gości, tak, że w tym kącie, nie można się martwić o jakość wypoczynku. Większość tego niepokoju pojawia się w menu. Prezentuje najlepsze dania z różnych krajów, choć większość transferów wciąż we Włoszech. W restauracji każde zamówienie jest wykonany z najświeższych składników, tak że nawet najbardziej stronniczy gościom cieszyć. Oprócz wysokiej jakości gotowania, jedzenia w Fratelli inny uderzający estetyczny wygląd. Instytucja uważa, że danie można jeść, a jego oczy, ale to powinno być tak apetycznie. Posiłek odbędzie się w miejscu, z hukiem, jak doskonała kuchnia uzupełnia przemyślany stylowe wnętrza, uprzejma obsługa i muzyka na żywo. Kto pragnie pozostać w murach jego domu można skorzystać z posiłku spedytora prosto do drzwi. W Fratelli wszystko jest zawsze szybkie, smaczne i psychicznie.

"Moretti"

Wiele już nie boją miejsc wyborem dla rozrywki, bo wiedzą, że wszystkie najlepsze aspekty miejscu zwanym „Moretti”. Ta restauracja z muzyką na żywo (Jekaterynburg) specjalizuje się w kuchni włoskiej i oferuje szeroką gamę wysokiej jakości usług. Instytucja jest zawsze ciepłe i przytulne. Taka atmosfera jest osiągnięty przez uprzejmą podejście do każdego gościa, przemyślany rozrywkę i odurzający aromat potraw. Goście szczególnie zauważyć smakowitość dań głównych włoskich – pizzy. Ustanowienie umie gotować. Idealny stosunek ciasta i nadzienia, tylko świeżych składników i umiejętności kucharzy zachwyci odwiedzających pozwalają małą gastronomiczną podróż do Włoch. Reszta pozycji w menu (sałatki, makarony, zupy, gorące i zimne przekąski, zupy) są również wyróżniają się niesamowitym smaku i atrakcyjnego wyglądu. „Moretti” – restauracja, gdzie wszystko jest dobre, z wyjątkiem jednej rzeczy – Parking nie wystarczy dla wszystkich. Ale nie jest to problem, który może kolidować z niezapomniany pobyt.

Pan American 8500

Opcja przejścia od centrum raz w czterech amerykańskich stanów oferują Pan American 8500 – restauracja z muzyką na żywo (Jekaterynburg), która dla wielu jest ulubionym miejscem wypoczynku. Instytucja natychmiast chwytliwa nazwa. Powstaje pytanie: „Dlaczego 8500?” Liczba ta jest związana z historią pierwszej takiej restauracji. Jest 8500 kroków w jednym kierunku wziął kolejny twórca tego zakładu w drodze do swojego ulubionego miejsca kuchni amerykańskiej w Wirginii. Ale goście Pan American 8500 tak daleko nie szukać, za przygotowanie najlepsze dania Ameryce pobliżu. Przepisy zaproponowane vkusnostej zebrano w różnych stanach. Wszystkie z nich są w jakiś sposób odzwierciedlać kulinarne tradycje okolicy. Zwłaszcza Pan American odwiedzający 8500 uwielbiają zamówić hamburgery. Byli w restauracji Aż ośmiu gatunków. Warto również zauważyć, jest podpis danie – pizza „8500”. Takie dania wystarczająco dla dużej firmy, a co najważniejsze – wszyscy będą zadowoleni ze swojego smaku i aromatu.

„Wieczory na farmie”

Byliśmy tradycje Gruzji, Włoch i Ameryki. A co z Ukrainą? Ten kraj słynie z wyśmienitej kuchni i stałej radości. „Wieczory na farmie” – restauracji z muzyką na żywo (Jekaterynburg), gdzie można dotknąć atmosferę, która panuje w Domu Ukraińskiego. Biały domek z strzecha, dobry podział na strefy, aromat barszcz z pączki, pierogi z ziemniakami i boczkiem z cebulką, bogatej karty bar, uprzejmy kelnerki i występów programów odmian – wszystko to pozwoli zmaksymalizować odpocząć i poczuć smak ukraińskiego.