871 Shares 3036 views

Pasta do zębów dla wrażliwych zębów: wybór makaronów, skutków ubocznych

Znasz to uczucie ostrego bólu, który przenika szczękę? Czy kiedykolwiek zwrócić uwagę na to, co jest podłączone? Łyk parząc kawę lub kęs lodów? A może Twoje zęby zaczynają boleć na myśl o soczystym miąższu pomarańczy lub grejpfruta? Czy jesteś nerwowy każdym razem odebrać szczoteczkę do zębów i pastę, bo wiesz, że teraz będzie bolało? Wszystkie te objawy wskazują na problemy z emalii. W takim przypadku należy udać się do pasty do zębów dla wrażliwych zębów.


choroba

Oczywiście, dolegliwości mogą być spowodowane próchnicy i miazgi. Jednakże, jeśli wizyta u dentysty, a nie znalazł chorób, nadwrażliwość winni. Termin ten jest stosowany w medycynie wskazano zwiększenie czułości szkliwa. Całkowicie pozbyć się tej choroby jest niemożliwe, ale można spowolnić jej przepływu i usunąć objawy. Aby to zrobić, należy użyć pasty do zębów dla wrażliwych zębów i kilka razy w roku w celu przeprowadzenia procesu fluoryzacji. Przy regularnym realizacji tych prostych krokach, a ból ustąpi stopniowo do niczego.

możliwe przyczyny

Przed wyjazdem do pracy drogerii i pasty do zębów przedstawionej tam wrażliwych zębów, konieczne jest, aby dowiedzieć się więcej na temat czynników, które wywołują chorobę. Jest to spowodowane przede wszystkim do naruszenia integralności szkliwa. Może to być zauważalne, patrząc od powierzchni (próchnicy), lecz może być ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Wśród najbardziej powszechnych powodów zarejestrowanych u większości pacjentów, dentyści zwane wady w kształcie klina i erozyjne zmiany. Ponadto, obszar wokół szyjki zęba może narazić cię: to również powoduje ostry ból. Paniki strach dentystów? Nie martw się. Wszystkie te problemy nie wymagają specjalnego studium ponieważ powstają głównie na skutek niewłaściwego szczotkowania zębów. Chcesz wiedzieć, która pasta do zębów jest najlepsza? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na technikę.

szczotkowanie zębów

Wielu pacjentów z dentystów przyznać, że zbyt dużo pod ciśnieniem do mycia zębów: uważają, że pomaga usunąć płytkę nazębną. Jednak lekarze mówią, że w tym przypadku może nastąpić uszkodzenie szkliwa – zwłaszcza jeśli włosie szczoteczki do zębów są zbyt twarde.

wybierając pastę

Pasty do zębów dla wrażliwych zębów, aby zminimalizować ból. Powód jest dość prosty: Składa się z hydroksyapatytu i fosforan trójwapniowy, piercing podczas czyszczenia wnętrza zęba i bezpiecznie „uszczelniania” kanalików zębiny. Zwiększona czułość zmniejsza się po pierwszym użyciu, ale w celu osiągnięcia znaczących wyników, trzeba całkowicie zrezygnować zwykły makaron i przejdź do wyspecjalizowanych.

skutki uboczne

Tak, masz zorientowali się, co dobra pasta do zębów jest dla Ciebie, a zaczęły aktywnie je stosować. Po paru tygodniach można zauważyć, że niektóre zęby są malowane w kolorze szarym. Nie bój się: przedstawia akumulację hydroksyapatytu. W celu przywrócenia starych białe zęby, wybrać pastę o niskim stopniu ścieralności. To nie wpływa na kolor, ale będzie tworzyć warstwę ochronną.