796 Shares 1700 views

Rosyjski aktor Nikita Panfilov: biografia, życie osobiste i kariera

Nasz dzisiejszy bohater jest jasny i ambitny aktor Nikita Panfilov. Biografia, osobiste życie tego młodego mężczyzny, teraz zainteresował wielu. Artykuł zawiera istotne i prawdziwe informacje na temat jego osoby.


Biografia: Dzieciństwo

Panfilov Nikita Vladislavovich urodził się 30 kwietnia 1979 w Moskwie. Jego ojciec jest dyrektorem Teatru wywoławczych komików. To on od najmłodszych lat wpajane w jego syn miłość do sztuki.

Jego pierwszą rolą Nikita grał 5 lat. Chłopiec łatwo przyzwyczaił się do obrazu Ivan carewicza. I 14 lat, on starał się w kolorze Santa Claus.

Nauka i praca w teatrze

Po otrzymaniu maturę, Nikita złożył dokumenty do Instytutu Sztuki Współczesnej. Był w stanie zarejestrować się w tej uczelni. Ale facet nie skończyć studia. Panfilova Jr. zredagowany.

Wracając do „obywatela”, nasz bohater postanowił kontynuować trening. Złożył papiery w kilku szkołach teatralnych. W rezultacie, człowiek stał się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

Po ukończeniu Panfilov wziął je w towarzystwie mchu. Czechow. Na scenie tej instytucji, pełnił szereg interesujących ról. Na przykład, w produkcji „Amadeusza” Nikita grał Lackey Salieriego. A w „Undine” człowiek pojawił się w przebraniu rycerza Hansa.

Nikita Panfilov: Filmografia

Po raz pierwszy na ekranach młody aktor pojawił się w 2005 roku. Zagrał w filmie „liny piasku.” Rola była tak mała, że jego pełna nazwa nie wskazuje na kredyty.

W tym samym roku ukazał się ich drugi film z udziałem Nikita Panfilov – „adiutantów miłości”. Tam grał Peter Czerkasow.

W okresie od 2007 do 2014 roku. Aktor wystąpił w 23 taśm. Ale prawdziwy sukces przyniósł serię „słodkie życie” (TNT). W 2014 roku został pokazany pierwszy sezon, aw 2015 roku – drugi. Nikita Panfilov udał się do jednej z głównych ról męskich. Z powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu Igor, właściciela klubu nocnego.

Nikita Panfilov: biografia, życie osobiste

Nasz bohater – atrakcyjny i dobrze wykształcony młody człowiek. Jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek miał problemy związane z brakiem kobiecej uwagi. W rzeczywistości, w szkole i na studiach u dziewcząt szkół jazdy po nim. Wyrzucili go w notatniku anonimowych notatek z deklaracjami miłości.

Nikita Panfilov, biografia, życie osobiste, które rozważamy, dwa razy, aby sformalizować związek. Pierwsza żona naszego bohatera był jego kolega Vera Babenko. Dziewczyna pierwszy raz jak Nikita. Zrobił wszelkich starań, aby jego położenie. I dano mu. Vera zgodził się budować relacje z nim. W drugim roku zakochani żyli pod jednym dachem. Wkrótce zostali małżeństwem. W uroczystości wzięli udział przyjaciół, krewnych młodej pary, jak również ich kolegów. Wszyscy byli przekonani, że Nikita i Vera będą żyć razem aż do końca swoich dni. Jednak los miał swój własny sposób.

Początkowo para żyła w doskonałej harmonii. byli zjednoczeni przez miłość do sztuki i do siebie nawzajem. Ale w miarę upływu czasu, ich związek pogorszyła się znacznie. Nikita potrzebne żonę gospodarczą i opiekuńczy. Vera i zniknął podczas prób i występów. Nie miała czasu na przygotowywania posiłków i sprzątanie. Po serii walk, nasz bohater zrozumiał jedno: dwie kreatywni ludzie nie mogą się dogadać ze sobą. Tak i uczucia (obie strony) zniknął wraz z upływem czasu. Para zdecydowała się rozstać. Nikita spakował się i przeniósł się do innego mieszkania. Wkrótce wzięli Vera rozwodu.

nowa miłość

Panfilov był bardzo zdenerwowany przez oddzielenie od swojej żony. Rzeczywiście, w ostatnich latach stał się człowiekiem rodzinnym dla niego. Człowiek sam obiecał, że nie jest już żonaty. Nikita spotkał się z pięknymi dziewczynami. Przywiązał ulotne romanse. Na poważny związek, a nie było mowy.

Wtedy nie spodziewał, że spotka wielką miłość, która zmieni jego życie. W 2009 Panfilov spotkał uroczą brunetka o nazwie Lada. Stało się to na planie programu „sklep Army”. Pracowała tam jako manager dla aktorów. Nikita wszedł do studia, aby zagrać w historii. Od razu spodobał się szczupłą dziewczynkę ze słodkim uśmiechem i rodzaju oczy. Ale iść z chłopakiem nie odważył. Po pewnym czasie, Lada przyszedł do teatru, gdzie Panfilov Nikita pracował. Miała z nim wywiad. Aktor odpowiedział na wszystkie pytania, a następnie zwrócił się do Lada w kawiarni. Dziewczyna zgodziła się. Nasz bohater jest piękny i uporczywie ją zalecać. W rezultacie, 22-letnia piękność wykonała swoje rzeczy do jego mieszkania.

W 2010 roku Nikita i progi ślub. Narzeczeni były białe. Tarzali przez Moskwę w limuzynie, pocałował i przytulił. W 2013 roku Nikita Panfilov i jego żona są rodzice Lada. Urodził ich pierworodnego – syna. Chłopiec nazywa piękny i rzadki nazwę rosyjskiego – Dobrynya. Najciekawsze jest to, że Nikita był obecny przy porodzie. Osobiście przeciąć pępowinę.

plotka

Nikita Panfilov (fot cm. Wyższa) jest wymagane i uznawane artystę. Dlatego wokół jego osobowość jest zawsze dużo pogłosek i plotek. Na przykład, po serii „słodkie życie” (TNT) zawiera informacje na temat powieści Nikita i Martha łuk, grając rolę Saszy. Aktor uważa, że jest to machinacji wrogów, a przedstawiciele tabloidów.

W lutym 2016 kilka witryn internetowych, zostały umieszczone na wieść, że żona rozwodów Panfilov Lada. Podobno była zmęczona przymknąć oko do ciągłych wyjazdów na lewo od męża. Ta informacja nie została potwierdzona. Tak, to może być bezpiecznie przypisana do kategorii plotek i spekulacji.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, kto jest Nikita Panfilov. Biografia życiu osobistym aktora – wszystko to jest szczegółowo omówione w artykule. Życzymy mu samych sukcesów i rodzina szczęście!