566 Shares 9658 views

Jak zrobić dwunastościan: Praktyczne porady

Często są w szkole w klasie matematycznej, a zwłaszcza geometrii, został zmuszony do geometrycznych kształtów. Było to konieczne, w pierwszej kolejności, aby być w stanie jasno zobaczyć nastawioną stan problemu, a następnie spróbuj go rozwiązać poprzez skuteczną metodą. Takie zadanie jest rzeczywiście bardzo użyteczne, ponieważ dziecko nie jest tylko uczenie się, jak zrobić dwunastościan, na przykład, ale również wiedzieć, ile stron ma, i to, co jest jego powierzchnia pod pewnymi warunkami. Wszystkie te informacje są przydatne i niezbędne dla Twojego dziecka. Dlatego dziś proponujemy zrobić dwunastościan wykonane z papieru.

Można zrobić to geometryczny kształt wraz z dzieckiem. To będzie jeszcze bardziej skuteczny sposób niż dać mu gotowe zabawki, bo nauczyć się łączyć dane i przekształcić je w prawdziwe arcydzieła w procesie koprodukcji z dzieckiem. Takie wspólne ćwiczenia są również użyteczne dla rozwoju umiejętności motorycznych rąk, cierpliwości i opieki, a jeśli jest źle, aby co najmniej jeden z elementów dwunastościanu, to jest po prostu niemożliwe, aby zebrać. Dlatego zachęcamy do zaoferowania dziecku sposób, aby dwunastościanu razem z łatwością.

Zanim wyjaśnimy, że dana postać. Dwunastościan – wielościan tom składający się z dwunastu samolotów. Tak więc, innymi słowy, jest to dwunastościan, który w przestrzeni rozszerza się wielkością i jest dokładnie to, co wkrótce będziemy kontaktować się produkować. Ponieważ dwunastościan jest najbardziej symetryczna geometria rysunek (lub jeden z najbardziej symetryczny), jest bardzo często postrzegana w lekcji geometrii w szkole, nauczyciel był w stanie jednoznacznie wyjaśnić dzieciom znaczenie warunków zadania.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić dwunastościan dla swojego dziecka, należy przeczytać następującą ofertę mistrzowską klasę w swojej produkcji. To zajmie trochę czasu, ale korzyści z tego niezwykłego zabawka jest morze. Więc podjąć następujące niezbędne materiały: nożyczki, ołówek, gumka, linijka, klej, i, oczywiście, papier. Ty decydujesz, jaką dwunastościanu chcesz, aby kolor lub czarno-białe. Co najważniejsze – nie mylić wszystkie proporcje, że zabawka wyszły idealnie płaska. To, czego potrzebujemy, a linijka i gumka.

Po wszystkie niezbędne materiały są gromadzone, mówimy proces jak zrobić dwunastościan wykonane z papieru.

Aby rozpocząć, należy narysować pięciokąta foremnego linijką. Wielkość wybrać samemu, ale należy pamiętać, że im większa liczba, tym łatwiej będzie się trzymać razem. To z tych motywów jest korzystne, aby postać bardziej.

Gdy postać jest zasysane, co czyni go „skanowania”, czyli obrazy z wielu płaszczyznach. Do wszystkich płaszczyznach skleiły się ze sobą, zrobić małą dygresję na temat każdego z nich. To właśnie do nich mamy zamiar zastosować klej.

Następnie tniemy naszą kształt, zagiąć brzegi i zaczynają gromadzić w jednym „cube”. Zawód jest dość prosta, ale wymaga opieki.

Dwunastościan, jak to zrobić opisaliśmy powyżej, jestem gotowy. Pozostawić do wyschnięcia, a można rozkoszować swoje dziecko.