498 Shares 2682 views

Tablet TeXet TM-7025: oprogramowanie układowe, specyfikacje, recenzje

Na rynku różnych urządzeń elektronicznych, takich jak firmy TEXET, wiemy od dawna. To jest – rosyjska firma, która nazywa się „systemy elektroniczne Alkotel”, od 2004 roku produkcji różnych graczy, elektroniczne „czytelnia” rejestratorów GPS dla pojazdów, systemów i innych elektronicznych gadżetów, w znacznym stopniu pomaga nam w codziennym życiu. Ponieważ firma koncentruje się przede wszystkim na segmencie cenowym rynku CIS może być opisana jako „poniżej średniej”.


Niedawno (kilka lat), firma zaczęła produkować tabletki. Wiązało się to z rosnącej popularności tych urządzeń oraz ich aktualnej dostawy z Chin fali. Z niedrogiego sprzętu i oszczędny montaż, TEXET-urządzenie w stanie zapewnić „chiński” konkurować.

Na jednym z komputerów opisujemy w tym artykule. Meet – model TEXET TM-7025. To jest dany gadżet i za co publiczność ma na celu w pierwszej kolejności, czytaj dalej.

Rozmieszczenie

powinniśmy zacząć, być może, z opisu urządzenia pojęcia, jego właściwości w porównaniu z innymi urządzeniami firmy i, w ogóle, jako należące do jego segmencie cenowym. Na przykład wersja TEXET TM 7025 jest oprawiony w metalowej obudowie, pomimo jej niskich kosztów (w sumie 6 rubli). To działa tablet oparty na Androidzie 4.0.1, co jest praktycznie uniwersalne urządzenie elektroniczne zdolne do pełnienia funkcji „czytelnia”, gadżet do surfowania po sieci, urządzenie do interakcji z „zabawek” i wiele innych.

Kolejną wielką cechą, która jest wymieniona w opisie producenta gadżetu – jest obecność 3D wyświetlacza zdolnego jakościowo odtworzyć trójwymiarową grafikę. Co to oznacza dla przeciętnego użytkownika, czytaj dalej.

urządzenie kit

Pierwszą rzeczą, którą patrzymy, w którym zestaw urządzeń jest przeznaczona do kupującego: zawiera standardowy zestaw, a które z jej elementów będzie bardzo pomocne dla nas wszystkich (użytkownicy TEXET TM-7025). Oprócz komputera, należy zauważyć, adapter ładowania, słuchawki, kabel do połączenia z komputerem, a także złącze do podłączenia karty pamięci flash. Ten ostatni jest szczególnie wygodne w tym sensie, że pozwala uprościć proces przekazywania informacji, udostępniając je bez użycia komputera.

Wielu użytkowników donoszą, że oni też nie bardzo rozumiem sens opakowaniu dostarczonym wraz z urządzeniem w pełnym ładowarka i kabel do podłączenia do komputera PC. W praktyce TEXET TM-7025 może mieć adapter do łączenia się z siecią i przenośnym micro-USB-Kabel, byłoby znacznie bardziej ekonomiczne i wygodne.

Innym elementem, który nas spotkał w zestawie z tabletem – to skórzane etui z „smart-Cover”. Zgodnie z projektem, co najmniej, to jest naprawdę dużo jak tych pokryw, które można znaleźć na urządzeniach typu „jabłko”. Jednak, jak wynika z opinii użytkowników, chociaż akcesorium i wygląda solidnie, tablet sam z niego stale spada z powodu niedostatecznie silnego mechanizmu zatrzymującego.

konstrukcja urządzenia

Kolejnym punktem, do którego chciałbym zwrócić uwagę jest wygląd urządzenia, jego projekt. Jednak tabletka TEXET TM-7025 jest bardzo uproszczona, „klasyczny” projekt, podobnie jak wiele 7-dyuymovyeustroystva ze strony chińskich producentów. Jednak niektóre z najbardziej prosty Samsung mają również ten występ. Rosyjski koncern jest nieco inna i przedstawił swój model w obudowie z grubymi ramkami. W związku z tym, urządzenie wygląda trochę mniej atrakcyjne niż to potrafił. I rzeczywiście, sądząc po wielkości, można powiedzieć, że urządzenie jest wyraźnie pozbawiony subtelności i elegancji. Mimo, że nie stają się mniej interesujące.

Dość oryginalny design przyjść na pytanie o jego urządzeniu deweloperów. Tak, są one ciekawy sposób rozmieszczenia elementów tabletki nawigacji, całkowicie porzucają konwencjonalnego modelu (audio jack na górnym panelu sterowania głośnością – na samym szczycie, złącze zasilania na dole). Tak, absolutnie wszystkie otwory funkcyjne zostały wykonane w dolnej części ciała, która wygląda nieco dziwnie. Drugi punkt – jest położenie ekranu i blokady przycisku „rocker”, aby zmienić poziom dźwięku – te elementy są zainstalowane na prawym segmencie mieszkaniowym dolnej twarzy. Okazuje się, że lewa strona i górnej części urządzenia są puste.

Można wywołać dodatkowe przyciski na przedniej części ciała (są one całkowicie powielać tych samych klawiszy systemowych na Androidzie, umieszczone tuż powyżej). Producent aparatu, a nie ustawić na dole, zmuszając, aby włączyć urządzenie za każdym razem, kiedy chce korzystać z usług komunikacji wideo.

Tylna pokrywa jest przedstawiony w pięknym metalu, który jest bardzo miły w dotyku i pasuje do dłoni.

pokaz

Pomimo Twórcy skupić się na tym, że urządzenie posiada funkcję wyświetlania ekranu 3D, cały ekran jest zamontowany na płycie TEXET TM-7025, jest również jego słaby punkt. Można więc powiedzieć, patrząc na rozdzielczość ekranu. To jest tylko 800 na 480 pikseli! Oznacza to, że wysoki poziom oświetlenia wszystkie piksele po prostu znikną, uniemożliwiając zbadać bardziej szczegółowo, co jest wyświetlane na ekranie.

Ponadto, nie jest wystarczająca ostrość obrazu, które zwykle oczekują od zmysłowych elektroniki. Dlatego opisując wydajność TEXET TM-7025 (w kategoriach wyświetlacza) tylko oddala go od innych członków segmencie (w tym z tanich chińskich gadżetów, którego ekran jest znacznie lepiej). gęstość pikseli jest bardzo niska: ta sama zawartość widoku 3D, można, ale sens z tego dla użytkownika jest bardzo mała, ponieważ obraz nadal będzie wystarczająco ostre dla niego.

edytor

Rysunek równolegle jak opisać TEXET TM-7025 specyfikacji dostarczonych ekranu telefonu, możemy powiedzieć, że „serce” gadżetu – jego procesor – również nie mają najbardziej imponujące ustawienia. Zacznijmy od tego, że mamy do czynienia z taktowaniem procesora 1 GHz.

Kiedy pamięć o pojemności 512 MB, system pozwala użytkownikom cieszyć się proste, ale zabawne gry i odtwarzać filmy. Minus urządzenie tablet TEXET TM-7025 nie będzie w stanie zapewnić Państwu prawidłowego funkcjonowania kosztowne (pod względem grafiki) zabawek, które koncentrowały się na bardziej zaawansowanych urządzeń. I pamięć, ponownie, jest znacznie zmniejszona. Być może na początku pracy z tabletem i będzie działać szybko, ale w miarę upływu czasu, najprawdopodobniej, może rozpocząć opóźnienie nawet podczas pracy z menu i podczas wykonywania najbardziej podstawowe operacje. Dzieje się tak ze wszystkimi gadżetami, które mają małą ilość pamięci RAM.

System operacyjny

Jak już wspomniano powyżej, urządzenie jest dostępne z Android OS w wersji 4.0.1. Jest to dość stary formularz, który jest, oczywiście, ma znacznie mniejszą pojemność niż nowoczesnego systemu 6 generacji (prąd jak to pisze). Biorąc jednak pod uwagę, że mówimy o tanim tablecie z rosyjskiego producenta, to jest oczywiste, że uaktualnienie do nowszej kompilacji nie będzie tutaj.

I rzeczywiście, wielu użytkowników, sądząc po opiniach, są tym zainteresowani. W Internecie na wielu forach błysnął pytania dotyczące elektroniki jak błysk TEXET TM-7025. Informacje te mogą być zainteresowani użytkownicy na różnych powodów: ktoś nie jest zadowolony ze standardowego interfejsu systemu, podczas gdy inne, na przykład, chce się po prostu pozbyć się pewnych błędów, które wystąpiły w trakcie pracy urządzenia.

W rzeczywistości, zdarza się dość często z TEXET TM-7025. Firmware, jak wskazano zwrotnej naprawdę pomaga rozwiązać ten problem, należy wrócić wszystko do swoich pierwotnych ustawień. Ale to naprawdę jest ryzyko, że użytkownik nie będzie w stanie poprawnie zainstalować nową wersję oprogramowania, dlatego nie będzie tylko stracić gwarancję na urządzenie, ale nie może pracować w przyszłości z nim.

Na różnych forach elektronicznych i stron dedykowanych systemów mobilnych, nie ma bardziej szczegółowych informacji na temat jak lampa błyskowa tabletkę TEXET TM-7025.

Najważniejsze tutaj w tym samym czasie – nie tyle działania właściciela urządzenia, jak prawidłowo zamontowane pliki, które chcesz zszyć płytę.

Na przykład, w poszukiwaniu informacji na temat tego udało nam się znaleźć kilka różnych wersji CyanogenMode oprogramowania. To działa na systemie Android, mając tylko kilka możliwości.

W ogóle, firmware jest przydatna na wiele sposobów. Na przykład, użytkownicy na forach powiedzieć, że „native” tabletka firmware nie rozpoznaje zamachu. Na przechylając urządzenie nie reaguje na zmiany w sytuacji, dzięki czemu użytkownik może być zmuszony do zmiany orientacji ekranu przy użyciu specjalnej aplikacji. Natychmiast po firmware gadżetu została przeprowadzona, zaczął „zauważy” zamach. Jest tak wiele historii, że ludzie są zadowoleni ze sposobu, system uległ zmianie po aktualizacji. Inna sytuacja – to jeśli TEXET TM-7025 nie uruchamia się. Zdarza się, że w przypadku awarii urządzenia oprogramowanie odmawia funkcjonować, bez zmiany „czarny ekran” na wyświetlaczu. Wyjściem z tej sytuacji jest bardzo proste: spędzić re-Flash.

Inny przykład – jest to instalacja innego systemu operacyjnego. To, oczywiście, dla niektórych osób może się wydawać i robi coś niewygodne (i dzikie), ale sądząc po opiniach, niektórzy użytkownicy byli w stanie na jego TEXET TM-7025 odtwarzania systemów Windows, które całkowicie zmienia devaysa funkcjonalności i swoje możliwości. To pokazuje, że ci, którzy są zorientowani w przenośnych elektroniki, są pod wieloma względami do eksperymentowania z techniką, osiągając różne rezultaty.

Bo to jest – nie jest przedmiotem tego artykułu, w którym opiszemy tablet TEXET TM-7025 firmware jest nieco mniejszy problem, więc nie da mu wiele uwagi.

W oryginalnej wersji jest warta klasyczny Android, które można oglądać na starszych urządzeniach.

powiązanie

Opisując tablet TEXET TM-7025, których cechy są przedmiotem naszego przeglądu, możemy również zwrócić uwagę na możliwości komunikacji Posiada powodu moduł zainstalowany fabrycznie. Biorąc pod uwagę devaysa budżetowa, nie mówimy o możliwości podłączenia karty SIM (3G / LTE nie jest dostępna, uruchom gadżet do Internetu można korzystać tylko z Wi-Fi Module), a także system nawigacji (GPS nie jest tutaj).

Prawdopodobnie producenci i nie licz na to, co czyni tabletkę jakiegoś „cut-down” (funkcjonalność) wersji. Jednak, jak widać, opisując TEXET TM-7025 opinie wielu użytkowników wystarczy, że jest. Wydaje się, że cała rzecz w celu, dla którego zakupiono tabletkę: dziecko do szkoły, do prostego przeglądania stron internetowych, czytania książek i tak dalej. We wszystkich tych przypadkach, jak prosta modyfikacja Tablet PC jest idealnie dopasowany. Specjalnie dla takiej cenie!

aplikacje

Mówiąc o bieganie, Chciałbym również zapytać, do których dostępne są programy do użytkownika na urządzeniu. W uzupełnieniu do standardowych aplikacji Google, możemy wspomnieć o ustaloną z producentem oprogramowania społecznościowego, jakąś usług rozrywkowych, narzędzia do testowania prędkości od devaysa programu do oglądania telewizji i takie tam. Oczywiście, producent został hojnie sponsorowana twórców tych programów, co było przyczyną takiej zmiany oprogramowania. W razie potrzeby można usunąć to wszystko, wypełniając przestrzeń na urządzeniu z twoich ulubionych aplikacji.

autonomia

Jeśli mówimy o każdym gadżecie, najważniejszą kwestią jest tematem jego autonomii i ładowania przepływu. Nasz przegląd bohatera nie jest wyjątkiem. Biorąc pod uwagę jego „budżet” w przyrodzie, nie ma nic dziwnego w tym, że nie jest to najbardziej pojemny akumulator – 3100 mAh wszystko.

Dla dowolnego smartfona, objętość ta wydaje się właściwe, ale nie na tablecie. natężenie przepływu jest także najniższy (widocznie, ekran ma wpływ), dlatego, zgodnie z informacjami opinie, opłata będzie trwać nie dłużej niż 4-5 godzin oglądania filmów. Jak można sobie wyobrazić, to wystarczy, z wyjątkiem gadżetu w drodze między domem a pracą z urządzeniem doładowania.

Zwiększyć „czas życia” maszyna może być za pomocą baterii laptopa, jeśli ta opcja jest odpowiednia dla Ciebie. Jednak inny punkt jest, że mniej lub bardziej przyzwoity bankowy moc z odpowiedniej pojemności, będziemy kosztować tyle, ile połowa naszej płycie. Być może w tym przypadku, lepiej po prostu dodać pieniądze razem i wybrać droższe urządzenia.

opinie

Ponieważ urządzenie jest oferowane w bardzo przystępnej cenie, nie ma nic dziwnego w dużej liczbie recenzje produktów napisanych o nim na różnych zasobów. Zwróciliśmy się do tych zaleceń, aby uświadomić sobie, że to podoba, czy nie zadowolony z użytkownikiem w swoim urządzeniu. Zacznijmy od pozytywnych aspektów.

Pierwszą rzeczą, którą wszyscy urządzenie cena pochwała. Każdy użytkownik wyraża koszt urządzenia, jego dostępność, i pisze, że tabletka „wypracować” ich cena jest bardzo dobra. W niektórych sieciach, to będzie kosztować 5-6 tysięcy rubli, dlatego urządzenie jest bardzo atrakcyjny dla bardzo szerokiego grona odbiorców kupujących. Drugim powodem, dla modelu można nazwać pochwała jego konstrukcja. Jak zaleceniami użytkowników, gadżet ma atrakcyjny wygląd i przyjemna w dotyku korpus wykonany z metalu. W związku z tym, urządzenie wydaje się jeszcze bardziej imponujące, a ponadto posiada niezawodną ochronę podczas upadków i uderzeń. Ludzie jak sposób materiały są ułożone i udekorowane płytę. Nadal dość często zwracają się do bogatego zestawu mini-komputer, chwalił jego wyposażenia inne akcesoria. Ponadto wiele wspomnieć o możliwość bezpośredniego komunikowania się z komputerami i kart pamięci flash, co upraszcza również interakcję z gadżetu. W jaki sposób podłączyć TEXET USB TM-7025, użytkownicy zwykle nie jest problemem: podłączyć urządzenie wystarczająco fizycznie poprzez kabel – i połączenie jest gotowe!

Na opinie niedociągnięcia klientów, oczywiście, również wspomnieć dość często. Można je znaleźć nawet łatwiejsze niż pozytywnych cech gadżet, z powodu technicznych aspektów tabletki nie jest flagowym. Przez „słabych punktów” TEXET przenoszą wystarczająco potężny aparat, który nie pozwoli obrazów o wysokiej jakości; cichy głośnik, duże zużycie energii, co znacząco zmniejsza długość urządzenia. Mimo to, mówiąc o niedoskonałości modelu, użytkownicy często wspominając słaby ekran (który ma bardzo niską rozdzielczość), a także wolniejsze czujnik, który można „miss” Twój dotyk i nie reagują na nich prawidłowo.

Więc demontażu TEXET TM-7025, aby „za” i „przeciw” – jest, oczywiście, dobrze. Ale co znaczy użytkownicy umieścić ten zespół? Czy można sobie wyobrazić – urządzenie otrzymało ocenę 4 na 5!

Najwyraźniej grał rolę kompleksowej oceny urządzenia, ogólnego wrażenia nim. I to jest, jak wiemy, jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę niski koszt i krajowe pochodzenie gadżetu. Krótko mówiąc, nawet nie najsilniejsze opcje, tablet przyszedł do smaku wielu ich właścicieli.

odkrycia

Co możemy powiedzieć o TM-7025 w wyniku? Widzimy, że deweloper orientuje urządzenie dla szerokiej publiczności nabywców, oferując minimalne koszty i jednocześnie starając się maksymalizować wyposażyć płytę wszystkie „wodotryski”. Nawet jednostka wyposażenie wynika z faktu, że producent próbuje każdy sposób, aby „proszę” Klient, aby gadżet bardziej atrakcyjna dla niego. Jak widzimy w praktyce, ta strategia działa.

Rzeczywiście, wszystkie wady urządzenia „wygładzone” ze względu na niską cenę i dobry sprzęt. Plus nie zapomnij o atrakcyjny design i dobrą komunikację z komputera typu tablet i kart flash: z tym wszystkim charakteryzuje urządzenie znajduje się na stronie pozytywów, zdecydowanie nadając mu wysokie noty.

Mogę polecić ten model do znajomych? Absolutnie! Jeśli szukasz prostego „czytnika” urządzenie do przeglądania Internetu, oglądania programów telewizyjnych lub słuchania muzyki, wyjątkowo, to jest – gadżet! Przyjrzyj się bliżej do niego: może on naprawdę Cię lubić.