860 Shares 1463 views

Zestaw słuchawkowy Sony SBH80: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

„Sony” – jest jedną z najbardziej znanych firm na świecie. Firma aktywnie produkuje różne układy elektroniczne z telefonów komórkowych do telewizorów. A produkty tej firmy zawsze była znana z wysokiej jakości. W tym artykule będziemy mówić o niedawno opublikowanych słuchawki, które kierują szelest nawet podczas jej uwolnienia. Omówimy Sony SBH80. Co jest specjalnego w tym zestawie słuchawkowym? Sony SBH80 różni się od podobnych urządzeń? Odpowiedzi na te i wiele innych zagadnień są tutaj.


Słuchawki BlueTooth Sony SBH80 Czarny

rynek audio jest przesycone. Istnieje wiele firm, które poprawiają swoje produkty, starając się przeforsować nowe technologie. Ale nawet pomimo dużej liczby godnych konkurentów, chłopaki z Sony zawsze udaje się zaskoczyć swoich produktów. Wyposażenie, uciekając pod nazwą „Sony”, jeśli nie rewolucyjne, to przynajmniej sprawia splash wokół niej zawsze stworzył wiele szumu. Nowe słuchawki stereo nie są wyjątkiem od tej reguły. Sony SBH80 – jest to swoisty układ. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego gadżetu? W tym przypadku, przeczytaj ten artykuł!

projekt

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – jest to projekt gadżetu. Wygląd daje wskazówki z przeszłości japońskiej firmy, ale można zauważyć, jak i nowoczesne elementy. Sam zestaw słuchawkowy wygląda całkiem stylowo. Surowe podkreślają kontury urządzenie prezencji. Warto również zauważyć, że oprócz standardowych kolorach czerni, można kupić Sony SBH80 białej wersji. Oznacza to, że możemy wybrać zestaw słuchawkowy dla smartfonu. Być może w przyszłości, „Sony” sprawi, że kolor bardziej zróżnicowana gama gadżetów, dodając, różowy, niebieski i inne kolory.

Być może najważniejszym wymogiem dla dowolnego zestawu słuchawkowego – ergonomia. I z tego zadania specjaliści z „Sony” poradził sobie najlepiej. Podjęły szereg działań w celu uczynienia urządzenia jako zwarta. Na przykład, wszystkie udoskonalenia technologiczne (aptX kodek, NFC, wsparcie HD Voice i akumulator) zostały umieszczone w specjalnym urządzeniu. Zgodnie z ideą „Sony”, działanie tego urządzenia powinien być umieszczony z tyłu szyi użytkownika, co jest dość wygodne. Jest też i alarm wibracyjny. Jeśli telefon odbiera wiadomość lub rozmowę, słuchawka zapewnia łatwy, ale jest zauważalny szum. Dzięki temu użytkownik nie przegapisz połączenia, nawet jeśli smartfon znajduje się w torbie lub kurtce. Gniazdo ładowania znajduje się pod klapą. Dzięki temu montaż był w stanie zebrać niezwykle zwartą całość. Sony SBH80 waży tylko 16 gramów. Mało prawdopodobne, aby znaleźć bardziej ergonomiczny i wygodny zestaw słuchawkowy.

Wśród ciekawych funkcji gadżetu, można dostrzec względną odporność na wodę. Oczywiście Sony SBH80 nie przetrwać całkowitego zanurzenia w wodzie, ponieważ organizm nie są szczelnie zamknięte. Jednak podczas jazdy pot nie może dostać się na stykach, że całkiem dobrze.

charakterystyka

Być może główną zaletą potomstwo „Sony” – silny i pojemnej baterii. Eksperci pracowali ponad autonomii gadżetu. Słuchawki Sony SBH80 w stanie pracować w trybie pracy ciągłej (rozmów, słuchania muzyki, i tak dalej. D.) do 9 godzin bez połączenia sieciowego. Iz mierzonego użycia tego zestawu można obsługiwać dwa lub nawet trzy dni.

Sony SBH80 zastosować tzw dynamiczny mikrogolovki. Zapewniają one czystszy dźwięk, poprawić dokładność transmisji częstotliwości, co z kolei pozytywnie wpływa na jakość odtwarzania dźwięku. Specjalne dwuwarstwowe kolumny obudowy, która jest wykonana z wytrzymałego i magnezu, zapewnia pełnego dźwięku.

Kształt uszu i materiał, z którego są wykonane, w jak największym stopniu zmniejszyć szumy tła. Z powodu tej izolacji akustycznej jest na dość wysokim poziomie. Nawet będąc w miejscu publicznym lub w środkach transportu publicznego, nie będzie niczego prócz muzyki słuchać.

Technologia o nazwie HD Voice (o tym można przeczytać poniżej) i wysokiej jakości sprzętu, co znacznie poprawi jakość połączenia. Sony SBH80 Słuchawka wyposażona jest w dwa mikrofony. Mając to tak, jakby użytkownik odwrócił głowę, głos dla użytkownika zawsze będzie gładkie i czyste. Jakości słuchawki z kolei zapewniają wygodną i przyjemną rozmowę.

W odniesieniu do składnika muzycznej, a wszystko na najwyższym poziomie. Słuchawki ujawniają się, a także zarówno w wysokich jak i niskich częstotliwości. Dźwięk jest czysty i dość głęboko. Słuchawka może brakuje trochę basu. Jednak do codziennego użytku (słuchanie muzyki podczas spaceru, długie podróże, i tak dalej. D.) Sony SBH80 garnitur.

funkcje

Nowiutki Sony SBH80 brali udział w wielu ciekawych i innowacyjnych technologii. Kodek audio aptX – jeden z nich. Jej istotą jest do kompresji strumienia audio, dzięki czemu urządzenie może przekazywać go bez strat pod względem jakości. To zapewnia krystalicznie czysty dźwięk nawet przy wysokich częstotliwościach na poziomie maksymalnej głośności.

HD Voice – kolejna ciekawa technologia, która jest powszechnie znana jako „szerokopasmowych”. Filtruje i hamuje wiele szumu tła, dzięki czemu wyraźniejszy głos.

zgodność

Wiele zestawów słuchawkowych cierpią z selektywnej kompatybilności z niektórymi urządzeniami. Sony SBH80 tak nie cierpi. Gadżet współpracuje ze wszystkimi nowoczesnych smartfonów, tabletów, laptopów, a nawet odtwarzacze MP3. Ponadto w Sony SBH80 ma ciekawą funkcję o nazwie Bluetooth Multipoint. Dzięki niej, zestaw słuchawkowy można podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie.

eksploatacja

Wielu użytkowników doświadczyło problemów podczas podłączania zestawu słuchawkowego. Mistrzowie „Sony” zdecydował się proces instalacji jest znacznie łatwiejsze. Oni opracowali specjalną technologię do automatycznego łączenia Sony SBH80. Kierowca, zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania, wiele godzin Setting – zapomnieć o tym wszystkim. Aby rozpocząć pracę z zestawem słuchawkowym, wystarczy dotknąć smartphone jednostki głównej SBH80. System łączenia i dokonać wszystkich niezbędnych ustawień.

wynik

Bluetooth Sony SBH80 Black – wspaniały zestaw słuchawkowy, który ma wiele zalet. Ergonomiczny, stylowy i nowoczesny wygląd, wytrzymałość, odtwarzanie wysokiej jakości masę innowacyjnych technologii – wszystko to są słuchawki na „Sony”. Entuzjastyczne recenzje przez klientów nie będzie kłamać.

Według informacji od użytkowników można zauważyć, zestawu słuchawkowego oczywistych zalet, takich jak doskonała objętości (nie maksymalna być wykorzystywane); dobra jakość dźwięku; ergonomia; długa żywotność baterii i styl. Ale to nie jest bez wad. Niestety, bardzo cienkie przewody wymagają bardzo dokładnego nastawienia. Inną wadą obserwowano noszenia odzieży marki niektóre (na przykład wysokiej szyjną). Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy są zadowoleni z ich zakupu.

Jednak to nie był bez wad. Prawdopodobnie główną wadą tego urządzenia – cena. Zestaw słuchawkowy kosztuje około 6000 rubli (około 2000 UAH). I to jest dość drogie. Niemniej jednak warto zauważyć, że cena jest w pełni zgodny ogłosił jakość produktu. Dlatego też, jeśli wymagają wysokiej jakości kompaktowe słuchawki, a następnie nowy Sony SBH80 – najlepszy wybór.