818 Shares 1400 views

pokój promocyjny: co to jest?

Coraz częściej w ostatnich latach w różnych hotelach katalogów, touroperatorów i biur podróży nie jest to atrakcyjna oferta dla turystów: pokój promocyjny. Co to jest? Załóżmy, zrozumieć i przeanalizować wszystkie plusy i minusy tego zjawiska. Często ceny są bardzo kuszące, ale wielu turystów boją się kupować kota w worku. Więc, co one oznaczają hotele, które oferują szereg pokoju promocyjny?


Dlaczego taka nazwa – „pokój promo”

Z reguły taki znak jest ukryte najczęściej pokój hotelowy. Nazwa pochodzi od angielskiego „promocja” (promocja), a na tej podstawie powinny być oceniane i samturistichesky zjawisko. Przede wszystkim, jest to niski koszt do liczby ze względu na pewne okoliczności. Nie może być więcej – hotel oferuje zniżkę, pokój ten ma swoje wady i niedogodności, hotel jest nowy i potrzebuje promocji, a nie są w pełni zajęte, z różnych powodów. Uważamy je wszystkie, aby zrozumieć więcej o pokoju promocyjnym.

Co to oznacza dla samego hotelu?

W różnych hotelach znajdują się pomieszczenia, w których ludzie nie chcą osiedlić. Na przykład, w pokoju znajduje się obok hałaśliwego windą, albo w jakimś zakątku z widokiem na dziedziniec lub na budowie. Czasami zdarza się, że mówimy o mieszkaniach na pierwszym piętrze (wszyscy wiemy, że turyści często próbują w tych obszarach nie rozstrzyga, na przykład lęk przed kradzieżą, chcąc mieć piękny panoramiczny widok z okna). Często chodzi o pokoje bardzo małej powierzchni lub nieudanej planowania pozbawiony balkonem lub pochodzących bezpośrednio do basenu lub hałaśliwym disco. Dlatego hotele starają się sprzedawać te pokoje jako sala promocyjnym.

Co to oznacza dla większości turystów?

Oczywiście, często osiedlając się w takich ilościach powodować różne niedogodności. Ale szczerze mówiąc, nie little've przeczytaj opinie turystów o tym, jak ktoś zamieszkał w małym pokoiku bez balkonu, hałaśliwe, słabo wyposażone i pobór prądu, a za normalną cenę? Więc po co płacić więcej? Jeśli mówimy o tanią wycieczkę, dlaczego nie poddać się woli losu, nie wydawać pieniądze na wycieczki i rozrywki? To nie jest do życia jak idziesz tam, w końcu, ale tylko do spania maksymalnie kilka tygodni! Tak nie od razu zrezygnować z rodzaju propozycje pokoju promocyjnym.

Co to znaczy poza sezonem?

Gdy przepływ turystów maleje, a złote dni na końcu hotelu, rozpoczyna okres zniżki. Ludzie swobodnie dysponować swoim czasem, jest ogromny wybór. Teraz zaczyna się polowanie na mieszkania na wakacje, a wniosek może zapewnić dobrą obsługę. Na przykład, jeżeli akcje definicji „standardowego pokoju promocyjny” może dostać zwykły pokój, nawet z widokiem na morze. I nie trzeba płacić za te dodatkowe administratora dziesięć dolarów. Dobrą hotele taka oferta jest dostępna dla wczesnej rezerwacji – i często może to być bardzo dobry. Szczególnie dobre są te propozycje podczas podróży do egzotycznych krajów, które powinny być kontrolowane, a nie siedzieć w pokoju. Dobrze, jeśli hotel jest nowy, często jest to „pokój promocyjny” jest tylko cena promocyjna w okresie promocyjnym.