283 Shares 8678 views

Alena Popova: krótka biografia

Dziś Alena Popova jest znanym politykiem, którego nazwisko jest znane w całym kraju. Ponadto nadzoruje ponad tuzin innowacyjnych projektów w sferze kultury i nauki. Wszystkie podejmowane działania mają na celu ogólny rozwój kraju, a także poprawy ich standardów socjalnych.


Cóż, weźmy bliżej przyjrzeć się tym człowiekiem. Dowiadujemy się o tym, jak osiągnął takie szczyty kariery Alena Popova. I mówić o swoich planach na przyszłość.

Alena Popova: biografia

Alain urodził się 15 lutego 1983, w pięknym mieście Jekaterynburg. Jednak niemal całe dzieciństwo spędziła w Nowosybirsku. Co do wielkich przemian, zaczęli w 2000 roku, kiedy Alena Popova postanawia przenieść się do stolicy.

Tak, to gdzie Alain postanawia dostać jego wykształcenie wyższe. Dlatego natychmiast po przeniesieniu go przybywa Moscow State University na wydziale dziennikarstwa. Należy zauważyć, że już w czasie studiów, była korespondentem parlamentarna w Dumie. Praktyka ta pomogła jej ukończyć z wyróżnieniem, który był jego pierwszym wielkim osiągnięciem.

Po ukończeniu liceum w 2005 roku, Alena Popova znajdzie pracę jako sekretarz prasowy w Moscow Region lotniska małych samolotów. A kilka miesięcy później został podniesiony do Dyrektora Departamentu Rozwoju. Również w tym roku, po raz pierwszy starał się jako ekspert na umieszczenie reklamy regionalnej.

Od 2009 roku, zaczyna inwestować swoje pieniądze w rosyjskich startupów, które następnie prowadzi do odkrycia jej sobsvenno organizacji przedsięwzięcia zwanego RusBase.

Począwszy od roku 2010, Alena Popova prowadzi działalność polityczną mającą na celu poprawę standardów społecznych mieszkających w kraju. Uczestniczy w spotkaniach, kulturalnych i działaniach politycznych. Jest również liderem wielu projektów innowacyjnych i rządów 2.0.

Plany i cele na przyszłość

Alena Popova mówi, że w dalszym ciągu będzie robić wszystko, aby poprawić standard życia w Rosji. Ona również chce uruchomić swój system e-administracja, dzięki którym komunikacja pomiędzy posłami i ludzie staną się bardziej przystępne i kompaktowy.

Ponadto, w dalszym ciągu będzie rozwijać temat przedsiębiorczości kobiet. W szczególności, w tym celu, a to stworzyło wirtualną platformę StartUp kobiet.