80 Shares 3929 views

Program SuperSU: jak korzystać

Instalacja na urządzeniu mobilnym, praw super-użytkownika to niepowtarzalna okazja, aby uzyskać dostęp do nieograniczonych możliwościach konfiguracji, optymalizacji i konfiguracji. Jest to okazja, aby przetestować głęboki gadżet dla złośliwych plików i wykrywania, analizy i izolacji wirusa i instalacji, a także stworzenie sieci bezprzewodowej, nawet w przypadku, gdy programiści nie przewidzieli taką możliwość i skonfigurować wygląd.

Opis programu

Gdy Route-prawa zostały otrzymane, użytkownik będzie potrzebował bardzo wydajne, elastyczne i wszechstronne narzędzie do kontrolowania aplikacji i procesów, które są wykorzystywane w pracach Ruth. To właśnie w tym narzędzie jest jednym z najlepszych programów tego typu – SuperSU. Jak korzystać z tego programu? Co ona wie?

Użytkowe szans

Jeśli użytkownik pracuje z dużą liczbą programów, często instaluje i usuwa wiele zastosowań, i zagłębia się również w szczegółach i radzić sobie z opcjami systemu operacyjnego „Android”, bardzo trudno jest śledzić wszystkie prawa i leczenia.

Podczas instalowania SuperSU można zawsze mieć świadomość, jakiego rodzaju aplikacji wymaga trasy-prawa, a niektóre z systemem procesów w tym samym czasie startu. Użytkownik może, na podstawie własnych preferencji i priorytetów, aby umożliwić lub zablokować dostęp do określonych zastosowań, kontroli tej działalności oprogramowania, a także zapewnienie bezpieczeństwa.

Praca z programem SuperSU

Jak korzystać z narzędzia? Od momentu zainstalowania na urządzeniu mobilnym to natychmiast zaczyna do sprawowania kontroli nad procesami, które żądają Route-prawo. Gdy program odnosi się do każdego procesu, użytkownik widzi formularz, w którym można zapobiec lub zezwolić na dostęp. Czas oczekiwania rozwiązań użytkownika – 10 sekund. Ten parametr zmienia się bez problemów SuperSU ustawień programu. Jak go używać – stało się jasne. W takim przypadku, gdy użytkownik daje potwierdzenie, wszystkie połączenia są zapisywane w pliku dziennika. Takie podejście pozwala nam badać historię zapytań w najdrobniejszych szczegółach, bez użycia jakichkolwiek środków zewnętrznych, co jest bardzo wygodne.

W pliku dziennika, każdy element jest oznaczony znaki siatek o różnych kolorach. Zielona oznaczone aplikacje, które zostały z powodzeniem przeładunkowe. uzyskali dostęp do praw super-użytkownika. Kolor czerwony oznacza, że procesy te zostały odmówiono dostępu.

Jak korzystać SuperSU bardziej optymalnie? Na pierwszej zakładce narzędzia, które nazywa się „Aplikacje”, zawiera listę programów, które są dopuszczone do dostępu. To może być regulowana. Kliknięcie na wybranej aplikacji, zobaczysz jaki będzie odpowiedni formularz z parametrami.

Na przykład, można ustawić każdą aplikację do ich poziom dostępu. Domyślnie jest to pewnik. Można wybrać, w którym za każdym razem pojawi się formularz z prośbą o dostęp na określony czas, całkowite odrzucenie, odrzucenie w czasie i dostęp tylko przez kod PIN. Są to główne cechy programu SuperSU. Jak z niego korzystać? Dość łatwe.

narzędzie konfiguracji

Ostatnia zakładka zawiera wszystkie parametry programu. Posiada:

  • Włączenie ponownego uwierzytelniania, w którym trzeba potwierdzić dostęp do root-praw każdym razem aktualizować lub ponownie zainstalować aplikację.
  • Dostęp domyślne, które są istotne dla wszystkich aplikacji.
  • Ustawienia zapis w pliku dziennika (to jest zapisane w okresie pliku urządzenia pamięci masowej).
  • czekając na czas odpowiedzi na żądanie, po czym automatycznie zostanie odmowy dostępu.
  • Ustawienie interfejsu użytkowego (wybór języka, a na ikonę, aby uruchomić GUI).

Istnieją pewne specyficzne opcje, w tym:

  • Włączenie ochrony przed przechwyceniem krany na ekranie.
  • Przechodząc na tryb przetrwania.
  • Korzystanie z narzędzia jako programu systemowego.

Oprócz bezpłatnej wersji, jest opłata – SuperSU Pro. Jak korzystać z tej wersji? W taki sam sposób, jak również za darmo. Jedyną różnicą w szerszym listy ustawień.

wyniki

Według sprawozdania z narzędzi deweloperów, jest to narzędzie przyszłości. I nie można nazwać przesadą. Po tym wszystkim programu analogowego w zakresie funkcjonalności są znacznie gorsze od niej. I ta sytuacja zaobserwowano dłuższego czasu. Program jest bardzo popularne na całym świecie.

Teraz stało się jasne, w jaki sposób korzystać z SuperSU. Android kiedy to kwitną z nowych kolorów, a użytkownik otrzyma ogromną liczbę możliwości.