240 Shares 4947 views

Maria Kiseleva: biografia i życie osobiste. pływanie synchroniczne

Na osiągnięciach sportowych tej kobiecie można powiedzieć wiele. Po wieku czterdziestu sinhronistki Maria Kiseleva, życie osobiste jest interesujące dla wielu jej fanów, wielokrotnie został mistrzem świata, aw 2000 otrzymał tytuł zaszczycony Mistrza Sportu. Starała się również jako aktorka i prezenterka telewizyjna, a całkiem pomyślnie. A teraz Kiselev pełni funkcję attache prasowym Komitetu Olimpijskiego Rosji.


Dzieciństwo i młodość

Maria Kiseleva urodziła 41 lat temu, w dniu 28 września w Kujbyszewie. Była drugim dzieckiem w rodzinie. Ojciec dziewczynki był w wojsku, więc jej dzieciństwa musiał przyzwyczaić się do ruchu. Gdy Masza miał 6 lat, rodzina przeniosła się do stolicy.

Nawet w Kujbyszewie, gdzie dziewczynka w wieku trzech lat, moi rodzice postanowili wysłać ją do części rejsu. Brak aspiracje rosną mistrz, nie miałem. Jedyną rzeczą, jakiej chciał – że córka urosła zdrowe i zdyscyplinowany. Trudno w to uwierzyć, ale pierwszy „znajomy” z basenu nie wyszło, bo dziewczyna była przerażona wody. Jednak, gdy miała dziesięć lat, wszystko uległa drastycznej zmianie. Kto by pomyślał wtedy, że po latach okupacji jest pływanie synchroniczne przyniesie ten kruchy dziewczynka narodową miłość i chwałę!

W Maszy poszedłem do szkoły w Moskwie, a po jego ukończeniu w 1991 roku został przyjęty do Instytutu Wychowania Fizycznego im. Lesgaft. Z jakiegoś powodu opuściła szkołę w uczelni po pierwszym cyklu i kontynuowała naukę na Wydziale Uniwersytetu Moskiewskiego dziennikarza.

Początek kariery sportowej

Gdy tylko młody Kiseleva zaczął ćwiczyć pływanie synchroniczne, sport był nowością, więc to było modne i prestiżowe wysłać swoje dzieci do takich sekcji. Piękna muzyka, ruchy pełne wdzięku i połysk strumień wody stworzył romantyczną aurę wokół tych, którzy brali udział w tych zawodach. Trenerzy N. Kiriakidi i M. Dmitriev zauważyłem szczególnej staranności i pragną podbić dziewczęta sporting wysokości, a po pracy z młodego sportowca była Tatiana Heytser. To pod jej kierownictwem, Kiselev osiągnęła status kandydatek, a rok później – mistrz sportu.

Odznaczenia i nagrody

1995 to nowy etap w karierze. Sportsmenka Maria Kiseleva została ujęta w drużynie narodowej. Na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Europie, dziewczynka w duecie z Elenoy Azarovoy debiutu otrzymał złoty medal. Wkrótce jej tytuł dodano i tytuł mistrza sportu klasy międzynarodowej.

Duet z Brusnikovoy, który został liderem Pucharu Świata, a następnie zdobyła mistrzostwo Europy, to było objawienie dla sportu narodowego. Składa się ona z trzech zawodników otrzymał złote medale i Kiselyov otrzymał tytuł zaszczycony Mistrza Sportu.

W 1998 roku duet Brusnikova-Kiselev kontynuował triumfalny podbój świata pływanie synchroniczne. W szczególności kobiety uzyskały status dwukrotny mistrzami świata. Ogromny sukces i czekał na nich w 2000 roku, który przyniósł mu cztery złote medale.

Sydney Olimpiada dało niezrównaną tandem zwycięską punktów w finale. Jedynym niechętnie wyprzedzony Kiselyov został domieszkowanie badania, które wykazało pozytywne wyniki z powodu suplementacji. Na szczęście Maria Kiseleva został zawieszony tylko na miesiąc, więc przygotujcie się na grach duet nadal zarządzanych.

Kariera prezentera

Każdy wie, że głównym zajęciem, który poświęcony młodości Maria Kiseleva – zsynchronizowane pływanie. Jednak aktywny sport kariera nie będzie trwać wiecznie, więc w 2000 roku, młoda kobieta zdecydowała się zmienić zakres działalności. Jak już wspomniano, była edukacja dziennikarstwo, a kilka miesięcy później pojawił się w telewizji jako korespondent NTV, która rozpoczęła się wiodącym wiadomości sportowe. Nie zauważyła, producent Sergey Kordo i zaprosił postarać się jako wiodący show „najsłabszym ogniwem”. Opinie na temat swojej pracy w serialu były podzielone, a wraz z bardzo negatywne opinie można było usłyszeć i pozytywne. Wtedy Maria Kiseleva spędził edycja noworocznego show „Kto chce być milionerem?” Maksima Galkina zamiast.

Powrót do sportu

W 2003 roku, w centrum dyskusji w świecie sportu znów Maria Kiseleva. Pływanie synchroniczne , że nie chce „puścić”, więc młoda kobieta postanowiła po raz kolejny wesprzeć zaszczyt kraju. Jednak powrót do sportu nie była tak tryumfalny jak wcześniej, a ona była w stanie wygrać tylko trzecie miejsce w Atenach.

Znowu w telewizji

Po dość długiej przerwie, były sportowiec ponownie pojawił się na ekranie we wrześniu tego roku jako prezenter telewizyjny show „razem z delfinami”. Projekt jest bardzo nietypowa, bo w nim gwiazdy rosyjskiego show-biznesu są zaproszeni do konkurowania w zakresie umiejętności coachingu w pracy z tych najinteligentniejszych ssaków morskich.

Praca w Filmie

Sinhronistki Maria Kiseleva i był w stanie spełnić swoje marzenie z dzieciństwa – do gry w filmie. I pomóc jej w tym reżyser Władimir Bortko. Podczas pre-produkcji swojego filmu „The Idiot” autorstwa słynnej powieści Dostojewskiego, że przypadkowo spotkał Marię i widział w nim podobieństwa z Varey Ivolginoy. Następnie wniosek do wcielenia obrazu na ekranie, a Kiseleva zgodził się bez zastanowienia na sekundę. Według krytyków, jak i publiczności, młoda kobieta bardzo adekwatnie radzą sobie z ich roli i jej gotowania, aby uzyskać ten sam kolczasty i bezkompromisowy, który opisany Fiodor Michajłowicz.

życie osobiste

Biografia Maria Kiseleva mówi, że jej życie zmieniło się dramatycznie w 2001 roku, kiedy poślubiła Vladimir Kirsanow. Jak przyznał później sportowiec, nawet podczas romantycznych randek ujrzała wsparcie młodego człowieka do siebie i dobrego ojca dla przyszłych dzieci. A ona już dawno zostały uznane przez przyszłego męża w swoich pragnieniach, bo bała się, że mógłby się obawiać poważnych związkach. Jednak wszystko się dokładnie odwrotnie. Imiona dla dzieci do wyboru parę rozpoczął jeszcze przed ślubem. Mary naprawdę chciał, żeby być dziewczyną, a niebiosa ją usłyszał. Dzisiaj dwie piękne córki – Sasha i Dasha – są dla kobiety i jej męża, którego głównym celem życia.

Wielu uważa, że Kiselyov i Kirsanow – idealna żona, ale nie nieco od niego. Ich małżeństwo, niestety, załamał się w grudniu 2012 roku. Wiadomość o rozwodzie oszołomiony wiele, jako że para była uważana za jedną z najpiękniejszych i silny.

Plany na przyszłość

Maria Kiseleva, życie prywatne, które nie są obecnie budowane, sto upewnić się, że 41 życie dopiero się zaczyna, tak imponujące plany na przyszłość z pozytywnym nastawieniem. Najważniejsze, mówi Maria, obok są ludzie, którzy go wspierają i wierzą w niego. Kiseleva żałuje, które próbują co chcesz, po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu i wysiłku, więc stara się jasno określone cele i plany, które stopniowo i umysłu powinny być wykonywane. Ale jego głównym zadaniem wierzy podnosząc dwie piękne córki.