878 Shares 7470 views

BMP "Kurganets". BMP „kurganiec-25”: dane techniczne i zdjęcia

„Kurganets” (BMP) – przyszłość rosyjskiej piechoty. Technologia ta jest uniwersalna platforma gąsienicowa, skonstruowany przez inżynierów rosyjskiego koncernu „ciągnik rośliny”. Prototypy do testów zostały wydane w 2015 roku, a masowa produkcja ma się rozpocząć w 2017 roku. Modele będą musiały wymienić pozycję uzbrojony w rosyjskiej armii BMP.

projekt

Projektując pojazd bojowy piechoty (IFV) „kurganiec-25” inżynierowie skupili się na tworzeniu konstrukcji modułowej, aby ułatwić przyszłe remonty, modernizacja i re-engineering. Sam nośnik pancernych personel jest zunifikowany śledzone platforma – w oparciu o planowane jest utworzenie kilku opcji dla pojazdów wojskowych :

  1. Pokładowego pojazdu bojowego (BMD).
  2. Śledzone pojazd opancerzony (GABTU).
  3. Artyleria samobieżna (ACS).

Silnik znajduje się z przodu i lekko przesunięty w prawo. Oto przesyłowego. Ten układ komorze silnika pozwala na stworzenie ulepszonego układu maszyny, co pozwala umieścić na 8 marines. Ich rampa lądowanie odbywa się przez w tylnej części z dodatkowym drzwi.

„Kurganets” (BMP) jest kontrolowana przez trzech członków załogi. Chronić żołnierzy wykonuje pasywny układ pancerza razem z aktywnym module zabezpieczenia zamontowanej na wieży i zwiększenia bezpieczeństwa w amunicji i broni, umieszczonego w przedziale odizolowane od pasażerów.

Dobrym hydropneumatyczny system zawieszenia drożności sztuka jest z możliwością samopoziomujących.

broń

W zależności od rodzaju pojazdu bojowego ziemia jest sztuka uformowane ramiona. Tak więc, ACS na podstawie opisywanej technologii jest wyposażony anty-pistoletu (125 mm). Ale dla innych urządzeń pojazdów opancerzonych – BMP „kurganiec-25” i BMP „Boomerang” – używany jednostkę bojową w sterowaniu radiowym BM „Boomerang”. Obejmuje ona 30 mm kaliber broni automatycznej o selektywną mocą na podstawie dwóch skrzyniach maszynowy (7,62 mm) i dwa podwójne przeciwpancerne systemu pocisków „Cornet”.

Cechą modułu bojowej jest możliwość zarządzania nim za pomocą silników komputerowych. Taka możliwość istnieje w dowódcy pojazdu i strzelca. Ponadto kompleks jest w stanie samodzielnie monitorować wspomniany członek załogi celu odpalić całkowite zniszczenie wroga. Aby rozwinąć recenzję „Kurganets” (BMP) jest wyposażony w kamery wideo nadzoru. Żołnierze mogą również prowadzić ogień na przez wizjery w technice drzwi tyłu.

Perspektywy rosyjskiej armii

Wraz z rozwojem maszyny „Kurganets” (BMP), projektuje nową BMP „rycerz”. Jest on tworzony na podstawie MT-LB – wielofunkcyjny transporter opancerzony światło – „Arctic”, który od połowy XX wieku jest głównym sprzęt bojowy w regionach polarnych naszym kraju.

Wielu wierzy, że „kurganiec-25” i obiecujące BMP „rycerz” wygląd. W rzeczywistości mają one wiele różnic. Pierwszym z nich jest typ silnika stosowane. W „skoczka” planuje się do instalacji turbiny gazowej napędowego zespołu silnikowego, która okazała się doskonała w niskich temperaturach. Drugi to projekt. Poinformowano, że najnowszy model będzie miał dwa linki – bezpośrednio do ciągnika, oraz „przyczepa”, wyposażone w różną broń.

Samochód będzie najbardziej dostosowany do wykonywania misji bojowych. Chronić załoga jest w stanie masywnej zbroi, wzmocniony system ochrony kopalni i systemu informacji i sterowania na pokładzie.

Upgrade Military Park: T-14 "Armata"

Rząd Federacji Rosyjskiej przyjęła decyzję, która jest już w życie, aby zaktualizować flota wozów bojowych armii. Można powiedzieć, że zadanie została uruchomiona w 2015 roku, kiedy to nowoczesny bitwa czołg ciężki „Armata” został przedstawiony w maju.

„Armata” i „kurganiec-25” to nowoczesne rosyjskie wydarzenia. Pomimo faktu, że BMP i porównywać TT absolutnie nie można przypisać pewną relację między nimi, która jest w użyciu dwie maszyny walczące moduł „BM-Boomerang”. Ze względu na ten sam kompleks udało się stworzyć „niezamieszkałej Tower” – wskazując broń wojny są zdalnie sterowane i można zrobić zautomatyzowany.

T-15 "Berberis"

Nowy rosyjski BMP „kurganiec-25” nie będzie wyłącznym pojazd piechoty w armii rosyjskiej. Jej „rywal” w tej dziedzinie jest BMP „Berberys”, który jest pierwszym na świecie ciężki transporter opancerzony armii. „Berberys” opiera się na torze „armata” platformy i został wprowadzony w tym samym w 2015 roku na paradzie zwycięstwa.

W połączeniu technologii ochrona zapewnia bezpieczeństwo lądowania i załogi nie tylko od kul, drzazgi, ale również z muszli zbiornika. Inną funkcją jest 4-rakietowy zespół uruchamiający, który może wytwarzać pocisków z opóźnieniem znacznie mniejsze niż okres włączenia aktywnego ochrony maszyny wroga, zapewniając w ten sposób 100% docelowego uszkodzenia.

BMP "Boomerang"

walka „Boomerang” maszyna została zaprezentowana w 2015 roku (w tym samym roku, pierwszy prototyp BMP „kurganiec-25”) wraz ze zbiornikiem na podstawie standaryzowanej ciężkich gąsienicowego „Armata” platforma publicznie na paradzie zwycięstwa. Jego główną różnicą jest użycie konwencjonalnych zestawów kołowych, zamiast gąsienice.

platforma na kółkach mogą być wyposażone w różne środki ognia. Ale głównym uzbrojeniem jest reprezentowany przez znanego modułu robota „Boomerang”. Układ techniki inny przód-maszyna, pozwalając wojska wylądować na rufie. Drożność maszyny zapewniają czterosuwowym pojemności napędu wysokoprężnego 510 KM.

Są to tylko niektóre z przedstawicieli nowoczesnych wozów bojowych armii rosyjskiej. eksploatacja próbna reprezentowana technologia zaczęła się w 2015 roku. Produkcja seryjna planowane jest rozpoczęcie w latach 2016-2017 roku. Mówi tylko, że w dającej się przewidzieć przyszłości będziemy mieć pełną aktualizację parku wojskowo-technicznej, która obejmie i „kurganiec-25” – najlepszy na świecie, BMP i technologii opartej na „armata” oraz „Boomerang”.