250 Shares 5069 views

Straszny atak – pluskwy w mieszkaniu! Jak się ich pozbyć?

Jak ważne jest dla każdej osoby, aby mieć wygodny dom, wie wszystko. Ale czasami stworzenie wygodnego domu wakacyjnym staje się niemożliwe ze względu na obecność w nim niektórych niechcianych lokatorów więcej – owady. Muchy, komary, karaluchy i wszy z człowiekiem – który może być odrażający? Może tylko pluskwy!


I choć dziś niewiele osób ma do czynienia z tym „egzotycznych” owadów, nie – nie, ale w niektórych miejscach są pluskwy w mieszkaniu. Jak pozbyć się tej plagi? Szczerze mówiąc, w naszych czasach, nawet wstydzą się przyznać, że znajomy, tak rzadkie tych „sąsiadów”.

Najczęściej właściciele znaleźć pasożyty w ich domu, pilnie wezwany członków specjalnych firm, które szybko i skutecznie niszczą szkodniki domowe. Och, wiem, w jaki sposób pozbyć się błędów domowych!

Jednak nie każdy jest taka usługa jest kosztowna. I wpuszczaj obcych do domu nieznajomych też czasami niebezpieczne … zwłaszcza jeśli właściciele mają wiele do stracenia: są wśród pracowników tych służb Kanonierzy, które są związane z bandytami i złodziejami. Być może istnieją wskazówki, które mówią nam, jak doprowadzić pluskwy przez siebie?

Zadanie to jest całkiem możliwe, ale dość trudne. Po pierwsze, ze względu na pluskwa, która daje ludziom ogromne niedogodności i problemy, ma doskonały węch, który pomaga mu czuć zapach ludzkiego na długich dystansach. Po drugie, z płaskiego korpusu, który może się odkształcać, te pasożyty mogą przenikać do zamieszkania przez ludzi przez najdrobniejsze szczeliny w ścianie i pomiędzy oknami, w otwory, w których znajdują się przewody wentylacyjne, przez przewody anten, otwory, a nawet drzwi. Po trzecie, posiadające zdolność do szybkiego przemieszczania się, błędy mogą przezwyciężyć Dalmierzy minute! I choć stracili umiejętności lotu, dzięki płaskiej ciała, pluskwy są w stanie zaplanować, szybko malejącym z sufitu na łóżko. Po piąte, te niezwykle przystosowane do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach istnieje, może długi czas oczekiwania, nawet w miejscach, gdzie nie ma ludzi, żywiąc się krwią myszy i szczurów. Jeśli jest to niemożliwe, aby prowadzić pasożytnicze życie, błędy po prostu hibernacji uratowanie życia. Ale ich najważniejszym „narzędziem przetrwania” – adaptacja na większość trucizn, wymyślone przez człowieka.

Dlatego tak trudno jest wygrać w walce o czystym miejscu, jeśli wybrana przez miejsca w mieszkaniu pluskwy. Jak pozbyć się z nich, staramy się uczyć tych, którzy nie są na tyle szczęścia, aby wyjątkowo. Po pierwsze, należy bardzo dokładnie zbadać meble lub inne przedmioty, które właściciel zdecyduje się na zakup i dodać do swojego domu. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku przedmiotów gospodarstwa domowego nie są nowe, a zakupione lub pobrane z rąk byłych właścicieli.

Po drugie, aby bezpieczne, możemy na wklejanie ściany tapety mix tapet z owadobójczych, na przykład, węglany, co dwadzieścia gramów w wiadrze z masy klejowej. Wtedy możemy mieć nadzieję, że nie weźmie robaków korzeniowych w mieszkaniu. Jak pozbyć się owadów, które mieszczą się w domu po remoncie, który, niestety, został wykonany w sposób tradycyjny bez trucizny?

Dobry środek niekorzystnego losu są stopu ołówki chlorophos parafina, proszek pyretrum suszy zioło piołunu. Zaleca się również, parzone wrzącą wodą miejscach, gdzie owady lub przedłużonego intensywnego chłodzenia pomieszczenia. Można także wykorzystać fundusze zakupione w punktach sprzedaży detalicznej.

Osoby, które stawia na środowisko przede wszystkim, trzeba odwołać się do metod ludzi do walki, jeśli osiedlili pluskwy w mieszkaniu. Jak się ich pozbyć z najmniejszą szkodą dla zdrowia, uczy doświadczenie naszych dziadków.

Na przykład, naftalenu (5 g) rozpuszczonego w nafcie (100 ml) z dodatkiem krezolu (50 ml) pomaga w pomieszczeniu miesięcznego leczenia. Dotyczy to również zielony roztwór mydła (30 g) w wodzie (100 ml) z dodatkiem terpentyny (10 ml) i nafcie (15 ml). Fundusze te są najmniej toksyczne dla ludzi, co stawia je wyżej zakupionych gotowych trucizn.