341 Shares 1245 views

Wózek Zippy: opinie i funkcje

Różnorodność produktów dla niemowląt czasem prowadzi do ogłupu młodych rodziców. Chcą tylko co najlepsze dla swoich dzieci, a wybór wózka jest jednym z najważniejszych momentów. Naszym zdaniem zasługuje na szczególną uwagę . Opinie są często odnotowywane z myślą o wygodzie i zwrotności.

Systemy Zippy

Niedawno Zippy modularne systemy były popularne, które zapewniają dziecku niezawodny pojazd od urodzenia do trzech lat. Siedzenie samochodowe, kojec i jednostka chodzenia – kompletny sprzęt jest najbardziej potrzebny wśród młodych rodziców.

Główne cechy systemu Zippy:

 1. Wymiary. Niewielki rozmiar odwołuje się do aktywnych matek i tatusiów, którzy nie lubią pozostawać w domu. Po złożeniu wózek inwalidzki może być transportowany w bagażniku samochodu. Ponadto, w module Apartment Zippy nie zajmie wiele miejsca.
 2. Lekkie podwozie. Waga wózka jest z reguły nie większa niż 15 kilogramów. Nie wszystkie domy mają windę, więc młode mamusie muszą podnieść wózek z dzieckiem na schodach.
 3. System tłumiący i nadmuchiwane koła zapewniają zwrotność i płynne prowadzenie. Ponadto w razie potrzeby wózek spacerowy składa się z jednego ruchu.
 4. Specjalny system mocowań, z którymi łatwo jest zainstalować dowolny moduł wózek Zippy. Opinia ekspertów potwierdza niezawodność projektowania poszczególnych elementów systemu.
 5. Uchwyt i kierunek ruchu. Kilka pozycji uchwytów i możliwość zainstalowania modułu twarzą w twarz i odwrotnie sprawi, że chód będzie jeszcze wygodniejszy.

W hipermarketach dla dzieci można łatwo znaleźć kilka marek, w których prezentowany jest wózek dziecięcy Zippy 3. Uwagi klientów są podane przez firmę Inglesina i Tutis – specjaliści tych dwóch marek zdołali stworzyć naprawdę unikatowy produkt.

System Inglesina Zippy Pro

Produkty dla dzieci z Inglesina nie potrzebują dodatkowej reklamy. W opracowywaniu modelu Zippy Pro inżynierowie z Włoch wykorzystali całą swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w produkcji pojazdów dla niemowląt.

Młodzi i aktywni rodzice są najbardziej odpowiednie dla Zippy 3 w 1 wózek spacerowy, którego opinie są prezentowane w ogromnych ilościach. Praktyczność, zwartość i łatwość zarządzania to cechy, na które warto docenić markę Inglesina.

Zestaw obejmuje:

– fotelik samochodowy;

– kołyska;

– wózek spacerowy;

– płaszcz przeciwdeszczowy;

– Przylądek na nogi;

– worek;

– Wyściełany materac i mały koc dla chodnika.

Główną zaletą modelu od projektantów Inglesina, według właścicieli, jest mechanizm – składanie wózka zajmuje kilka sekund, a kije zajmuje niewiele miejsca w bagażniku samochodu.

Włoskie wózki Zippy opinie są dość dobre, ale wielu młodych rodziców są mylone przez cenę. System Zippy Pro średnio kosztuje od 30 do 35 tysięcy rubli. Z tego powodu pojazdy Tutis są w wielkim zapotrzebowaniu, na których będziemy bardziej szczegółowo opisywać.

Tutis

W 1994 roku na Litwie powstała firma specjalizująca się w produkcji dziecięcych towarów. Cztery lata później kupujący po raz pierwszy zobaczyli modele Tutis Zippy, które ostatecznie stały się twarzą marki, rozpoznawanej nie tylko w Unii Europejskiej, ale na całym świecie.

Dbałość o komfort dzieci i ich rodziców, kreatywność i wieloletnie doświadczenie pozwalają Tutisowi produkować wspaniałe wózki dla aktywnych rodziców.

Najnowsza innowacja była specjalną technologią przetwarzania tkanki z jonami srebra. Jak wiecie, z małym dzieckiem, niemożliwe jest uniknięcie plam z jedzenia. Technologia ta zapobiega ich pojawianiu się i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Dzięki przyjaznym dla środowiska materiałom i obróbce jonami srebra, każdy wóz spacerowy Tutis Zippy będzie służył przez lata. Opinie młodych matek potwierdzają łatwość pielęgnacji tkanki.

Model 2 w 1

Jednym z najpopularniejszych modeli litewskiego producenta jest wózkiem dziecięcym Tutis Zippy 2 w 1. Notatki rodziców wskazują na zwiększoną manewrowość i drożność, co jest szczególnie ważne w zimie z wyglądem pokrywy śnieżnej. Co roku eksperci Tutis modernizują i uzupełniają Zippy 2 w 1.

Najważniejsze funkcje:

– dwa bloki: chód i kolebkę;

– koła z twardego kauczuku;

– wzmocniona rama i cztery punkty podparcia;

– wygodna rękojeść ze skórzaną okładką i zagięciem, regulowana wysokość;

– układ hamulcowy;

– mechanizm składania "książki";

– koszyk.

Dodatkowo zestaw zawiera:

 • Dla bloku chodzenia – wkład anatomiczny i pokrywa na nogi izolowane, moskitiera i płaszcz przeciwdeszczowy;
 • Na kołyskę – materac i ciepłą pokrywę;
 • Torba dla mamy.

Pierwsze wyjście

Możesz rozpocząć spacer po kilku dniach od wypisania ze szpitala. Świeże powietrze jest korzystne dla dziecka i matki. Cradle Tutis Zippy ma szerokie łóżko, które będzie wygodne nawet w ciepłej zimie.

Moduł posiada wygodny uchwyt do przenoszenia i duży okap z oknem podglądu i moskitierą. Dno twarde jest uzupełnione wymiennym materacem kokosowym.

Wewnętrzna powierzchnia kołyski jest wykonana z bawełny, a zewnętrzna powierzchnia jest traktowana specjalnym, wodoodpornym związkiem. Dopuszcza się pranie maszynowe na bawełniane.

Rośnie

W wieku sześciu miesięcy dzieci na ulicy nie tylko spania, ale także oglądają świat wokół nich. W tym wieku producent zaleca rozpoczęcie korzystania z jednostki chodzenia.

Wielu rodziców stara się zapewnić dziecku samochód przez okres do trzech lat, więc wózek Zippy 2 jest tak popularny. Opinie właścicieli stanowią zaletę klasycznej podwozia bez obracających się przednich kół. Taki "pojazd cross-country" nie boi się śniegu i piasku (jeśli rodzina wyjeżdża na wakacje w gorących krajach).

Koszt wózka Tutis wynosi od 18 do 22 tysięcy rubli. Jednak niektórzy mama i tata, którzy odkryli niedociągnięcia tego samochodu dla dzieci, cena wydaje się nieco za wysoka. Będziemy szczegółowo opisywać szczegóły, które właściciele modelu 2 w 1 nie chcieli.

 1. Ciężkie, delikatne matki, które muszą zrobić bez windy, uważają, że wózek jest cięższy niż zadeklarowane parametry.
 2. Torba – rozczarowujące materiały i wydajność o niskiej jakości.
 3. Mechanizmy plastyczne – budzą wątpliwości co do niezawodności

Ogólnie Tutis 2 in 1 spełnia oczekiwania odbiorców. Stylowe wzornictwo, funkcjonalność i szczegółowość, łatwość obsługi i wydajność jazdy – to, co doceniają współczesni rodzice.

Kompletny zestaw

Głównym konkurentem modelu 2 w 1 w litewskiej linii marki jest Zippy 3 w 1.

W wielu rodzinach jest obecnie samochód, dlatego wraz z przewozem konieczne jest nabycie fotelika samochodowego. Dla najmniejszych, obiekt ten jest przydatny nawet podczas wizyty w klinice – wygodne uchwyty pozwalają na użycie go jako nosić. Okazuje się, że idealnym pojazdem jest wóz inwalidzki Tutis Zippy 3 w 1. Opinie szczęśliwych właścicieli potwierdzają to. Na plusy i minusy tego modelu proponujemy omówić bardziej szczegółowo, ale najpierw porozmawiajmy o projekcie.

Ponieważ narodziny dziecka muszą być otoczone przez jasne rzeczy i pierwsze środki transportu, zasada ta ma zastosowanie przede wszystkim. Nic dziwnego, że zabawki dla najmłodszych są zawsze jasne, z wieloma ciekawymi detalami.

Bogata paleta zachwyca wyobraźnię, a rodzice dosłownie kierują oczy na widok kwiatów, w których jest wózek inwalidzki Tutis Zippy 3 na 1. Opinie tylko ostrzegają przed niewłaściwym przesunięciem cienia podczas wybierania w sklepach internetowych, więc najlepiej jest najpierw zobaczyć karnet na żywo, a następnie zrobić to najpierw Zamówienie.

Do dziesięciu wariantów zabarwienia każdego modelu – ten wybór może być oferowany tylko przez kilku producentów. Szczególna uwaga zasługuje na opcję 3 w 1 w projektowaniu skóry – najbogatsza grupa kosztuje mniej niż model z włoskiej marki Inglesina.

Opcja 3 w 1 Tutis będzie kosztować młodych rodziców około 25-29 tysięcy rubli, w zależności od sprzedawcy. Wielu uważa, że wózek z litewskiej marki jest warty pieniędzy – po prostu przeczytaj recenzje.

Wózki Zippy Nowe

Niedawno pojawiły się na rynku rosyjskim uaktualnione modele słynnych "trenerów dla dzieci", dla których wymyślono nawet bardziej stylowy wygląd i wiele cech technicznych.

Ulepszenia dotyczyły przede wszystkim rozstawu osi. Było to rozszerzenie szerokości, dzięki czemu wózek stał się bardziej stabilny. W każdym razie eksperci Tutis zrobili się bardziej przestronni – teraz nawet w ciepłych ubraniach duże dzieci będą dobrze spać. I wreszcie, montaż modułów był nieco wyższy, zapewniając tym samym dodatkowy komfort matce.

W pakiecie znajdują się również trzy zadeklarowane bloki zastępcze oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

Wydanie ulepszonej wersji dodało tylko popularność, a jednym z najbardziej pożądanych było wózek spacerowy Tutis Zippy New. Opinie wskazują na kilka istotnych zalet tego modelu:

– zwrotność i płynne prowadzenie. Przednia para kół można obracać o 360 stopni, istnieje blokada kierunku.

– Uchwyt jest regulowany na wysokości w trzech pozycjach.

– Tył bloku chodu jest opuszczany do pozycji podatnej.

– Szerokość jednostki chodzącej jest regulowana od 34 do 39 cm.

– Koła chronione są nasadkami.

Być, czy nie być?

Podsumowując, możemy spokojnie rozmawiać o raczej wysokiej jakości każdego wozu Zippy. Opinie młodych mam i tańców świętować więcej plusów podczas korzystania z tych modeli niż minuses. Jednak dla sprawiedliwości zauważamy jednak słabości wózków inwalidzkich Tutis.

Większość skarg jest spowodowana przez koła, które mają właściwości, które mają być untwisted podczas spaceru. Takie przypadki są rzadkie, a najprawdopodobniej jest małżeństwem w fabryce.

Jest też zbyt głębokie siedzenie w foteliku samochodowym i mała szerokość zespołu chodzenia. Ponadto nie wszyscy mama mogą natychmiast poznać mechanizmy.

W przypadku awarii nie zapomnij skontaktować się z producentem w celu naprawy gwarancyjnej.