121 Shares 1674 views

Pokrowce na broń i ich typów.

Dlaczego okazuje się, że w niektórych obszarach postępu i innowacji poruszają się skokowo, a inni regres, stagnacja i rozwiązania, które zostały wykorzystane bardziej przez naszych przodków. Były to komputery i samochody, a ten ostatni w szczególności produkcja przypadkach broni strzeleckiej i broni użytku torby. Ale istnieje ogromne pole do działania.


Na przykład. Zgodnie z prawem i transportu broni powinny być przeprowadzane w przypadku, ale nigdzie nie jest napisane, co powinno być przykrywką dla broni. Ale pistolet powinien strzelać do niego i sprzedany. To tutaj, że mamy przyjść na ratunek i inżynierii projektowej pomysł … to zrobić w przypadku, w którym jest broń i schował będzie gotowy do użytku. I jak zostało powiedziane w ostatnich latach nie były jedynymi, którzy robią takie rzeczy http: //xn--80ajiffcpvr5a5k.xn--p1ai/produkciya/chehol-oruzheynyy-pud/. Okazuje się, że list i zgodne z prawem i broń spełnia swoją funkcję!

Oczywiście nikt nie chce dostać się do sytuacji, w której konieczne byłoby użycie broni, ale jeśli jeszcze to zaczęło być, to lepiej być uzbrojony niż po prostu bycie.

Następnie spójrzmy na klasyczny obejmuje ramiona i kufry na broń, które reprezentują. Jest czarny lub brązowy, lub produkt, który podkreśla kontury broni czy co to widać w każdym calu „taktyczne”. A dlaczego? Dla wszystkich, aby zobaczyć, że nosisz się z sąsiadami na ganku wiedzieć, że masz broń, aw przypadku wszystkich szkół wszystkich spisanych na ciebie? Dlatego wiele z nich i nie musimy.

Może to jest wskazane, aby torbę do broni nie jest broń? Dlaczego śledzić przestarzałych kanony? Jestem głęboko przekonany, torba do przenoszenia broni jest Strelbischensky / a środowisko polowanie powinien torba do przenoszenia ukrytej broni, czyli taki, w którym nie da się pomyśleć, że może to być broń. Na przykład takie http: //xn--80ajiffcpvr5a5k.xn--p1ai/produkciya/sumka-dlya-skrytogo-nosheniya-oruzhiya-golfist/. Nie ma sensu, aby postępować zgodnie z przestarzałych kanonów. Inną rzeczą jest, jeśli chcesz mężczyzna, dobrze, jakby to przypadku czarnego, dobrze, chcę i wszystko … I jedli patrzeć na rzeczy praktycznych, to jest, i takie produkty.

Dlaczego napisałem ten artykuł? Ponadto, byłoby wybór czegoś (nie koniecznie broń obejmuje) najpierw wyznaczyć sobie cel, który miał wiedzę na temat kwestii, które masz, a już podstawę niniejszego dalszych działań, takich jak by odszukać i kupić, co trzeba, i nie, co sprzedajesz dookoła.

Tylko o techniczną stronę zagadnienia. Takich jak pokrycie broni lub torbie musi nie tylko ukryć broń z poglądami innych, ale również do ochrony i zachowania go. Oznacza to, że jeśli sprawy uzbrojenia reprezentuję szmata w jednej warstwie jest warte rozważenia, i czy ta pokrywa jest potrzebne? Przypadku oznacza kompaktowanie jest wzmocniona, wykonana z grubej tkaniny. Wystarczy niezawodny system blokujący i rozumowania w sprawach przechowywania produktów związanych.

Od worków do broni jest on noszony konieczność wygodne paski i uchwyty, nie szorstki proca zamiast.

Istnieje wiele niuansów, ale to, co zostało opisane powyżej jest podstawą i jeśli dokonać wyboru według tych kryteriów, nie będzie się mylić i kupić coś, co będzie używany komfortowo przez długi czas.