503 Shares 1944 views

Te różne nazwy papugi: nazwę dla ptaków?


W zależności od rasy papug , które mieszkają w domu, przechwytów i pseudonim dla ptaków. Tradycje tutaj są niezwykle proste i zazwyczaj nazwy papug rośnie wraz z ich wielkością. Jeśli nick Kesha bardzo odpowiedni dla Papużka falista, majestatyczny Red-ara o tej samej nazwie spowoduje chyba zdumienia. Jednak, papugi nazwy powinny być dobrane zgodnie z kilkoma zasadami, a pierwsze stwierdza, że nie jest konieczne, aby zrobić ptak imiennik kogoś z krewnych lub przyjaciół. Po pierwsze, można obrazić kogoś, kto zamienił swoje wysiłki imiennik papugę, a po drugie, ptak będzie ze stratą do reagowania na imię, gdy nie odnoszą się do niej.

Nazwy męskich papug może być wybrany z dużym arsenałem nazw obcych, najważniejsze jest to, aby być sycząc i warcząc dźwięki połączone dźwięki. Jest to szczególnie istotne dla tych czasów, kiedy można się spodziewać, że ptak uczy się mówić własną nazwę. Zdolności językowe tych wspaniałych ptaków na tyle duże, aby dowiedzieć się praktycznie dowolną nazwę, nawet jeśli składa się on z nie zbyt wygodne dla wymowie dźwięków. Ale nie wybierać zbyt długie nazwy, ptaki po prostu trudniejsze do zapamiętania. Dwa lub trzy sylaby będzie mało, i wypowiedzieć krótką nazwę ptaka będzie łatwiejsze.

Imiona żeńskie papugi są wybierane na tej samej zasadzie jak pseudonimów dla mężczyzn, chyba że wyraźnie wyrazić swoją tożsamość seksualną. Jeśli wątpisz w nabytych ptaków, możliwe jest, aby wybrać neutralny pseudonim. Oznacza to, że w tym przypadku nazwy zostały wybrane celowo papugi bezpłciowy, na przykład, Chilli – trudno powiedzieć, co to za stworzenie, które ma podobną nazwę. Ptaki same są absolutnie nie dzieje kompleksy o pseudonimach i nawet jeśli zadzwonisz żeńską papugę Fiodor Iwanowicz, jest mało prawdopodobne, aby być obrażony.

Jest jeszcze inny niepisana zasada, że starają się przestrzegać wszystkich właścicieli ptaków domowych lub zwierząt nie są zwierzaki nazwał zmarłego poprzednika. Ksywka lub zwierzęta papugi nazwy są dość zróżnicowane, aby zdecydować się na zupełnie nowej nazwy zwierząt, nie jest powiązany z poprzednim ptaka. Uważa się, że nazwa wywodzi się los, ale nawet to nie jest ważne. zwierzaki zadaniem jest przeprowadzenie ich mistrzami radość, jasne pozytywne emocje. Jeśli kochasz poprzednik nowych ptaków, jest mało prawdopodobne, że będzie spokojnie reagować na fakt, że po raz kolejny wymawiać nazwę. Jeśli są dzieci w domu, ale też będzie ciężko – dzieci na ogół trudniej znieść utraty zwierzęcia. Nie jest konieczne, aby podgrzać atmosferę w domu, jeśli po prostu nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby wybrać pseudonim dla ptaków towarzysz.

Chciałbym wymienić nazwiska papug przeznaczonych do hodowli i selekcji ras. W tym przypadku, nazwa ta powinna zostać podjęta podwójnie poważnie. Dokumenty, eksponaty rodowód pisklęta, odgrywają pewną rolę, a większe i droższe niż ptak, tym trudniej hodowli w niewoli, tym ważniejsze nazwę. Jeśli papugi rozmnażać bez żadnych szczególnych problemów, a wielobarwne ptaszki dosłownie zapchane wszystkich sklepach zoologicznych, te poważne ptaka jako Amazonek, afrykańskiego szarości i Ary znacznie trudniejsze w uprawie. We wszystkich wystąpieniach Lovers Rock rzadkich ptaków na uchu i dźwięcznym rozpoznawalność poprawi twój ptak jest wśród koneserów.

Często początkowo wybrana nazwa ptaka poparte oryginalną nazwą, jest to rodzaj epitetu, który jest dołączony do nazwy w procesie tworzenia postaci. Na przykład, Kesha Growler – połączenie w pełni odzwierciedla charakter ptactwa domowego i słodkie przezwiska dla papugi tylko dodać do przyjemności kontaktu ze zwierzęciem.