779 Shares 2436 views

Popularna komedia aby zobaczyć

W tym artykule przyjrzymy się ciekawych filmów. Popularna komedia różni się od innych obrazów ekscytujące i zabawne historie.


Film "1 + 1"

Główny bohater – zamożny biznesmen, Filip, który nagle stał się niepełnosprawny. Pomagając im przystosować, lekarz wysłał go dla chorej osoby opieki specjalisty.

Spośród wszystkich kandydatów, Philip wybiera najbardziej dziwne – afrykański z kryminalną. Bezpośredni facet staje się dla niego prawdziwą anioła stróża i źródło przygody. Ich związek rozwija się w silną przyjaźń.

„To dar od natury”

Opisując popularną rosyjską komedię, nie można zapomnieć o tym. Jest to przygoda zabawa. Główny bohater – Michael pracował jako animator w panda kostium na imprezach dla dzieci. Miał trzydzieści lat, mieszka w kawalerce na obrzeżach stolicy. Wszystko było dobrze, dopóki nie został zaproszony na urodziny do syna oligarchy. Dziewięcioletni chłopiec Artem z planu. Pyta Misha mu pomóc, po którym chłopiec i panda w podróż.

Film "Bucket List"

Jakie inne popularne komedie warto zobaczyć? Na przykład "The Bucket List". Jest to dość ciekawy obraz.

Jeśli nie jest szczególnie przyjemne okoliczności spotkał Carter i Ed. Są one wprowadzane w oddziale onkologicznym szpitala. Są bohaterowie dowiadują się, że pozostawił każdemu żyć nie więcej niż sześć miesięcy. Zaczynają omówić sytuację, w wyniku dojść do wniosku, że pomimo faktu, że nie mieszkał przez wiele lat, ale jeszcze nie miałem czasu, aby wszystko. Jak to się mówi, to powiedział – zrobić. Dwa wesoły emeryt wysłany wykonywać swoje niezrealizowane pragnienia. I, przy okazji, zgromadził wiele. Emeryci decydują się na skok ze spadochronem, jeść kawior, aby przejść do góry, aby wziąć udział w wyścigach samochodowych i innych. Jak można sobie wyobrazić, wszystkie te pragnienia nie są szczególnie tanie. Ale sytuacja jest zapisywany przez fakt, że Ed był właścicielem szpitala, gdzie objął znajomy. W związku z tym, że nie będzie dokładnie problem!

Film "The Ghost"

Opisując popularną komedię, chciałbym zatrzymać ich uwagę na jeszcze jeden rosyjskim filmie. Główny bohater – statek powietrzny, który jest uszkodzony w wypadku samochodowym. Po staje się duchem.

Teraz widzi tylko chłopcem Wania, którego nikt w informacji dodatkowej klasy i słodka dziewczyna, w której człowiek jest potajemnie zakochana. Jure jest konieczne w ciągu dwóch tygodni, aby zakończyć pracę na całe życie. I może pomóc Wania, i on też z kolei wymaga wsparcia. Upiór w Jurze – jego jedyny przyjaciel, który jest zawsze.

"Mixed" film

Ta komedia romantyczna. Jim i Laura wykonane na romantyczną randkę w ciemno, po którym nie chcą się nawzajem bardziej niż kiedykolwiek zobaczyć. Wierzą, że ich przyjaźń jest skończona. Laura i Jim – jest samotnym rodzicem. Po nieudanym spotkaniu, idą na wakacje, oczywiście oddzielnie. Ale dla niektórych przypadkowych ludzi w tym samym mieszkaniu w ośrodku. Nie będą musieli spędzić cały tydzień razem.

Film „Ironia losu. Ciąg dalszy »

Jest to kontynuacja ogólnopolskiej ulubiona komedia. Po spotkaniu, Jenny i Nadia minęło 30 lat. Czas nie oszczędził ich związek, para zerwała wróciła ponownie do Leningradu. Jej przyjaciele nadal iść do kąpieli, ale dołączył do nich Baranow (syn Gene z nowego małżeństwa). Druz podgovarivayutya Lukashina Jr. zorganizować ojciec cud wysłać go do Petersburga.

W filmie „Pan i pani Smith”

Jeśli jesteś zainteresowany w popularnych komediach, następnie zwracać uwagę na obrazie zatytułowanym „Pan i Pani Smith”. Taka folia pokochasz. John i Jane – zwykła para. Nie są one szczególnie długo żonaty, Pan Iho już zmęczony życiem rodzinnym. Myślą, że są one ze sobą nie wie. W rzeczywistości obaj partnerzy coś do ukrycia.

John i Jane – to dobrze płatne wynajętych zabójców, którzy pracują dla konkurencji. Pewnego dnia, obaj partnerzy otrzymują specjalne zamówienia: muszą zabijać się nawzajem. To daje im nowy impuls do ożywienia stosunków. Teraz para musi zdecydować, czy potrzebują siebie nawzajem.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiemy o popularnej komedii. Lista dobrych obrazów zadowoli kinomanów. Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią folię na tej liście!