392 Shares 6319 views

Co dać na srebrnym weselu? Bądź oryginalny!

Zasadą jest, że po ślubie nowożeńcy dać sobą obietnicę, że nie będzie duża sposób, aby świętować każdą rocznicę najbardziej magiczny dzień, kiedy stał się mąż i żona. Ale w miarę upływu czasu, podniecenie mija, każdy następny dzień ślubu trochę ciemniejszy poprzedniego. nie ma ochoty za dziesięć lat nikt zaprosić na wizytę, jego żona nie jest ustawiony w przeszłości, pieczenie problem „co ugotować na rocznicę ślubu.” Ale to nie tak! Obudź się! Każdy nowy rok, mieszkali razem – prawdziwe święto, bo jeśli mieszkają razem za 25 lat, więc nie ma powodów do radości i pamiętać o szklankę z przyjaciółmi. 25 lat – to poważny termin dla współczesnych par, i to nie tylko rocznica, to jest – srebrne wesele.


Doskonałe, świętować! Więc to wszystko to samo gotować? To będzie bardzo symboliczny gotować dokładnie to, co było na stole i Twoich gości do ślubu, kiedy poszły do restauracji, aby świętować. „Olivier” był tam tradycyjny? Co za wakacje bez niego! Kanapki z czerwonym ryb – proszę goście będą zadowoleni. Pamiętaj, że to było 25 lat temu – flaga w twoich rękach. Połączyć wyobraźnię, jest możliwe, aby poprawić każdą potrawę, dodając do niego ciekawy składnik.

Prezenty dla srebrnym weselu swojego kolegi? Na srebrnym weselu – srebra! Można podarować małżonek trochę biżuterii ze srebra. Może to być pierścionek, kolczyki dla kobiet, spinki, krawat klip – dla mężczyzn. Ale pozwól nam odejść od stereotypowego myślenia i starają się „mózgiem poraskinut”. Na szczęście, nasza rzeczywistość pozwala nam realizować wszelkie pomysły, które występują tylko w głowie. Na przykład, nie można dać srebrną biżuterię i ramki do zdjęć, na przykład, albo postać dwóch całujących gołębi. Produkty muszą być oczywiście wykonane ze srebra. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i ilości banknotów w torebce, odpowiednio. Bądź oryginalny! 25-te rocznicę ślubu zdarza się tylko raz w życiu.

Co dać na srebrnym weselu, gdy idziesz do odwiedzenia „nowożeńcy”? To, oczywiście, musi być podwójny dar, który jest przeznaczony zarówno dla męża i żony. Aby nie dać mu krawata osobno, a ona – szata bawełna, niech to fantazję ponownie. Obecnie istnieje tak wiele opcji do oryginalnych prezentów. Na przykład, można dokonać ich ogromny portret stawu. Z wami – znaleźć dobrą jakość studio fotografii.

Dzisiaj para, która obchodzi swoje srebrne wesele, prawdopodobne jest wiek 45 lat, więc mogą dać dobry album, bo ludzie z tego pokolenia nie mają zwyczaj robić milion zdjęcia i zapisać je na wymienny dysk twardy. Te osoby są nadal starannie wybrane zdjęcia znajdują się w prasie i starannie wypełnić swoje albumy fotograficzne dla siebie i „pokazać wnukom.” Dlatego gruby album – świetnym rozwiązaniem, jeśli nie wiesz, co dać na srebrnym weselu.

Gabinety kosmetyczne oferują obecnie szeroki wybór biletów dla dwóch, do pary. Kilka naszych srebra – dość para w miłości! W związku z tym, można także kupić kupon na dobry czas w sesji podwójnego czekoladowym masażu lub podróż na koniu. Istnieją opcje – całe morze. To dobrze, że dzisiaj nie trzeba się martwić o specjalnym prezent ślubny dla przyjaciół.

Pamiętaj, że wszystkie prezenty są zależne wyłącznie od Twojej wyobraźni i postawy wobec osób, które zamierzają stworzyć miły prezent. Dlatego zastanawiałem się „co dać na srebrnym weselu”, wystarczy włączyć wyobraźnię, zebrać całą wiedzę w głowie na temat tych ludzi, zapamiętać ich preferencje i zainteresowania, i … gotowe!