200 Shares 4181 views

Tani system alarmowy samochodów: jak wybrać?

Ratingi popularność różnego wyposażenia dodatkowego alarmu samochodowego i inne urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą na prawo podjąć pierwsze miejsce. Systemy te stanowią nawet stosunkowo skromny właścicieli samochodów. Po tym wszystkim, można łatwo obejść się bez muzyki, a szkło można obniżyć za pomocą mechanizmu mechanicznej, ale samochód, nawet jeśli produkcja krajowa, kosztuje, a tracąc go byłoby bardzo nieprzyjemne. Dziś, wraz ze wzrostem dobrobytu ludzi nie stała się mniej niż tych, którzy chcieliby nabyć własność innych za darmo. Dlatego też, nawet tani system alarmowy samochód znacznie zmniejsza ich szanse na sukces.

Producenci alarmów samochodowych stale pracuje zaoferować klientowi najbardziej niezawodnych rozwiązań. Ale cena takiego sprzętu co roku tylko rosnąć. Rynek jest tani i systemy antykradzieżowe. Przeanalizujmy najwięcej możliwości budżetowe. Ale zanim zaczną wybierać właściciel samochodu powinien zadać sobie dwa pytania – o ile pieniędzy przeznacza się na zakup pojazdu, w którym będzie przechowywany.

Ile jest samochód?

Jeśli zaczniesz porównać koszt maszyny, to jest oczywiste, że im bardziej cena pojazdu, tym większe prawdopodobieństwo, że porywacze chcą je przejąć. Dlatego, aby chronić koszt musi być na tyle wysoka. doświadczenie operacyjna sprzętu ochronnego można bezpiecznie powiedzieć, że tanie alarm w samochodzie może poważnie zakłócić elektroniki pokładowej w modelach najwyższej klasy. Tutaj można polecić następujące – kwoty trzeba wydać na alarm, nie powinna być większa niż 5-10% ceny samochodów.

Gdzie będą przechowywane samochód

Tutaj wybór jest niewielki – samochód może stanąć pod oknem, na strzeżonym parkingu lub w garażu. Alarm, który brzmi bardzo często, gdy samochód stoi na dziedzińcu wielopiętrowych budynków, może być przyczyną skandali z jej sąsiadów i mieszkańców domu.

Jeśli alarm jest wyzwalany na parkingu, a potem właściciele obudzi się podczas parkowania strażników nocnych. W zamkniętym garażu w sensie alarmu nie jest obecny. Słychać sygnał jest bardzo trudne. Oczywiście, można kupić drogiego GPS-i GSM-system. Ale nie jest to tani alarm w samochodzie.

Pytania wartość systemy antykradzieżowe

Ważne w alarmów samochodowych – to właściwy wybór i właściwy montaż. Problemy związane z wyborem najbardziej skomplikowane. W przypadku alarmów problem pogarsza fakt, że na rynku istnieje wiele propozycji w szerokim zakresie. Kierowcy często niczego nie wybiera się na samochód, a na ich możliwości finansowych. Jest ona określana co środki będą wystarczające. Przedział cenowy w branży High sprzętu ochronnego. Producenci są stale stara się wyrazić swoją wyobraźnię, a cena jest bardzo skomplikowane układy mogą wynosić do 1000 $ w górę. A potem człowiek powstaje pytanie, jaka jest różnica. Co alarmy wybrać auto?

Oczywiście, nie jest konieczne, aby zaoszczędzić na bezpieczeństwo samochodu. Ale trzeba wiedzieć, w tym przypadku miarą. Jeśli, na przykład, być wyposażone w drogie alarmowego klasycznego modelu Vaz porywacze samochodów lub po prostu źli ludzie będą wyjeżdżać, ale system antykradzieżowy może zostać usunięte.

Należy także pamiętać, że dziś istnieją specjaliści, którzy mogą bez wysiłku wyłączyć alarm dowolnej złożoności. Głównym parametrem przy wyborze systemu bezpieczeństwa – cenę i atrakcyjność danego samochodu do złodziei samochodów. I nie ma znaczenia, najdroższy lub najtańszy samochód system alarmowy zainstalowany. Plusy niedrogich rozwiązań bezpieczeństwa – jest demokratyczną wartość dla samochodów używanych tych modeli będzie wystarczające.

Główne funkcje tanich rozwiązań

Spójrzmy na które dadzą tani alarm w samochodzie do właściciela. Niech cena będzie do trzech tysięcy. Alarm ten musi być wyposażony w możliwość zmiany ochronę kodu. Jeden z przycisków na pilocie jest zawsze odpowiedzialny za ustawienie urządzenia, aby chronić, a drugi – do usunięcia. Nie ma też wyświetlacz konsola światło lub dźwięk. To musi być postrzegana w jakim stanie samochód jest teraz i co strefa złożony alarm. Funkcja ta będzie szybko analizować sytuację i natychmiast reagować. Zakres sygnału powinien być wystarczająco duży. Sygnał może być odbierany, nawet jeśli samochód nie jest widoczny z okna. projekt systemowy – modułowy.

Tradycyjne rozwiązania monoblokowe są łatwo wykryte i zneutralizowane nawet przez nieprofesjonalistów. Również monoblok mają niską zasób sygnalizacyjny. Zazwyczaj są one regularnie pracować maksymalnie trzy lata. Taniego alarmu studni, jeśli istnieje więcej niż jedna blokada silnika. Nie wszystkie urządzenia zainstalowane immobilizer. Wiele rozwiązań budżetowe są wyposażone pasywnych systemów blokujących. Jeśli usunięty z głównej jednostki systemu, obwód elektryczny może być przywrócone natychmiast.

konsola

To powinno być tak proste, wystrój. Ale w tym samym czasie projekt musi być oryginalny i nowoczesny. Zwrócić uwagę na szczelność pilota. Urządzenie powinno posiadać informację o stanie baterii. Dobrze, jeśli niedrogie protivougonki będzie wyposażony w czujnik wstrząsów z dwoma poziomami.

Alarm powinien działać nawet wtedy, gdy czujnik jest odłączony. Pozwala to uniknąć fałszywych alarmów podczas burzy. Jeśli drążek nie jest wliczone, funkcja musi być rozbrojony w trybie awaryjnym. Czasami tani alarm na samochód jest wyposażony w funkcję autotestu. Ten system pokaże, która strefa została wywołana.

Nawet niedrogie modele są wyposażone w funkcję wyciszania bez zdejmowania ochrony maszyn. Jeśli istnieje włamanie, zamki nadal będą zamknięte i zablokowane. Dobrze, jeśli alarm będzie więcej kanałów dla systemów Windows, otwórz bagażnik, aktywacja ogrzewania. Ale bardzo często jest tylko jeden wątek w najtańszych modelach.

Opcje

Dużą rolę w kosztach systemu bezpieczeństwa do samochodu sprzęt do gry.

Najbardziej prosty alarm na samochód za cenę nie można mieć wszystko – tylko jeden kij. Zawarte będzie żadnych syren, żadnych zamki elektryczne, wyłączniki krańcowe, a nawet drut może być nieobecny. Ale oszczędni ludzie mogą się bez niego obejść.

montowanie

Jeśli chcesz, aby chronić samochód nie tylko przed złodziejami, którzy wynajmują samochód, instalacja alarmowa na samochód tanie – to jest fundamentalnie błędne podejście. 90% efektywnego funkcjonowania systemu alarmowego – jest to poprawna instalacja. Jeśli nie ma żadnej specjalnej wiedzy i umiejętności w zakresie energii elektrycznej, to lepiej powierzyć profesjonalistom instalacji. Nie myśl, że jeśli plusy zrobić, więc jest to kosztowne. koszt awarii – skradziony samochód.

Podstawowe zasady działania alarmu niskiego kosztu

Nawet drogie system alarmowy – nie jest panaceum, ale tanie, więc nawet więcej. Nie zostawiaj kluczy w stacyjce. Ponadto, pozostawiając wnętrze samochodu, musi mieć pewność, aby postawić samochód na baczności. Jeśli samochód będzie dość długi czas, to lepiej umieścić je w pudełku lub płatnego parkingu. Istnieją inne zasady, ale głównym prawo – aby zapobiec frywolność. Po tym wszystkim, co jest punktem w tanich lub nawet drogich systemów zabezpieczających przed kradzieżą, gdy właściciel zapomni go wyłączyć?