238 Shares 2404 views

Harlequin Kostiumy: opis, wzory

Każde dziecko oczekuje poranku, gdzie spotka się z Dziadek Mróz i Snow Maiden, powiedz im wiersz i dostać prezent powitalny. Ale przyjść do tej uroczystości i tańczą wokół choinki bez stroju karnawałowego?

Dlatego w przeddzień tradycyjnych obchodów rodziców zastanawia poszukiwania pięknej zdjęcie jej dziecka. Dzisiaj świąteczne stroje dla dzieci można znaleźć w sklepach i na rynku. Ale problemem jest to, że czasami pomyślany obraz jest bardzo trudne do wykonania, ponieważ sprzedaż jest po prostu nie ma odpowiedni strój. Lub nawet jeśli garnitur żądany znak zostaje złapany, to nie całkiem pasuje do pożądanego efektu.

Teraz coraz więcej dziewcząt są sprzedawane wraz z księżniczek i dla chłopców odpowiednich piratów i superbohaterów. Co zrobić, gdy kostium Harlequin? Jest tylko jedno rozwiązanie. Powinien udać się do sklepu tkaniny i kupić rzeczy, aby garnitur Harlequin właścicielem.

szczegóły image

Przede wszystkim przed rozpoczęciem tworzenia kostiumu, należy określić jego podstawowe elementy. Dzieci Harlequin kostium dla chłopców mogą być tworzone w oparciu o spodnie i kurtki lub kombinezonu, a dla dziewcząt lepiej uszyć spódnicę lub sukienkę z marynarki. Warto zauważyć, że na plecach może być sformalizowane piękne ogony z dżumy, która będzie strój bardziej interesująca. Jednakże, jeśli dziecko jest bardzo małe, jest o wiele bardziej wygodne, by w kombinezonie, niż z gumką na spodnie na brzuchu.

Aby ukończyć obraz na głowie trzeba uszyć kapelusz lub czapkę z dwoma lub więcej rogów wiszący, z których każdy przyczepiają dzwony lub buboes. Również świetnym rozwiązaniem byłoby peruka. Nowy Harlequin strój będzie wyglądać świetnie z zabawy włosy przed deszczem lub ze sztucznych włókien nawiasy.

Innym istotnym elementem obrazu – piękny kołnierz marszczona lub ząbkami. Ostateczny obraz szczegóły – latki w kolorze kontrastowych kolorach, piękne mankiety na rękawach i nogawkach i siłownią buty z motywem.

Dobór kolorów

Co do zasady, Harlequin kostium sprawia, kolorowy i wesoły z czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym kolorze. Nie mniej interesujące spojrzenie wersje czarno-białe. Jednak nie jest to powód do stosowania podanych wyżej tylko kolory. Najważniejsze jest to, aby połączyć piękne odcienie razem strój wyszedł pogodny i harmonijny.

Jak przydzielić kolorów w obrazie Harlequin? Kostiumy karnawałowe odtworzenie tej postaci jest zwykle wykonane z kolorowych spodniach i przeciwstawnych kolorach na rękawach. Półki kurtki użyć najjaśniejsze światło w kolorze. Ciemne odcienie może być dodany do wielowarstwowej kołnierzem i mankietami, a także, aby to kapelusz dla buboes.

Na przykład garnitur może być Harlequin z żółtym podstawy (plecach i klatce piersiowej), jedną nogę – niebieski, a pozostałe – zielone rękawy – to samo, tylko w innej kolejności. Czerwony, purpurowy lub szkarłatny może być dodawany do wykończenia kołnierzyka, uczynię to buboes do czapek, wydawanie kombinacji niebieski i zielony i żółty.

Wybór materiałów

Dzisiaj przechowuje tkaniny, tak szerokim zakresie, co może zostać utracone. I nie powinno pamiętać główną zasadę: tkanina powinny być jasne i błyszczące. W przypadku takm doskonałą poliestru, który jest stosowany do wytwarzania wykładziny i satyny i krepy satyny. Jedyna uwaga, że poliester nie był zbyt cienki lub przezroczyste. Materiały te są dość łatwe w obsłudze.

Aby poradzić sobie z kołnierzem, szyi, mankiety, korek podstawy wymagane nastawienie wiążące. Nie jest konieczne, aby zabrać go do każdego innego koloru elementu obrazu. Wręcz przeciwnie, jeden krawędzie farbowanych uczynić produkt nienaruszone, nawet jeśli rękawy, na przykład, są wykonane z żółtego materiału, a nogi – zielony, czerwony wkładką dopasować je doskonale. Harlequin wyjdzie idealny strój. Kostiumy karnawałowe i tak dobrze, że można zrobić najprostsze przetwarzanie takich jak brzegowego taśmy, która nie wymaga specjalnych umiejętności i wiedzy.

Podstawy skrawania garnitur

Jak zbudować w oparciu o wzorce, aby garnitur Harlequin własnymi rękami? Parametry dziecka powinny być mierzone w pierwszej kolejności. Wymagane do pracy na następujące wartości:

  • Talia, biodra i biust.
  • Wysokość od ramienia do piersi.
  • Szerokość tyłu.
  • Szerokość ramion.
  • Długość od ramienia do pasa i bioder z tyłu i forhend.
  • Długość od pasa do podłogi po stronie nogę.
  • Długość tulei.
  • Długość nogawki do kroku.
  • obwód szyi.
  • Wielkość głowy.

Następnie trzeba wziąć gazetę, kawałek tapety lub owinąć budynku i przenieść wszystkie pomiary, wykonywanie rysunków.

Budowanie wzór sukienki i koszule

Przede wszystkim nie wymaga, aby główny pobór, który jest prostokątem dodatkowe paski poziome. Pionowe boki prostokąta jest równa długości od ramion i ud linii i pionowej – połowy objętości piersi. Na podstawie tej liczby będzie wyciąć sukienki i spódnice dla Harlequin.

Dzieci stroje szyte znacznie łatwiej niż dorosłym ubrania, ponieważ dziecko nie jest wymagane, aby zrobić rzutki rysunku. W związku z tym, cała konstrukcja sprowadza się do tego, że vyrisovalas rysunku odpowiedniej głębokości armhole i szyi, a także pożądaną szerokość oparcia i przodzie.

Więc przede wszystkim należy określić na rysunku, który będzie przednia półka a gdzie reszta. Dalsze szyi zwrócić szczegółowo i określają szerokość obszaru barkowego w dół zgodnie z 1,5 cm od górnej krawędzi prostokąta.

Po opóźnianie dla szerokości linii biustu oparcia z jednej strony, a następnie obliczyć obszar armhole. Aby to zrobić, pół pomiary objętości piersi, jest podzielona na 4 części. Otrzymany stosunek (2 cm) znak na rysunku, licząc od punktu określającego szerokości oparcia. Wszystkie pozostałe odległość – szeroki forhend. Armhole aby okrągłe, spada z końca linii ramion grzbietu, a następnie za pośrednictwem linii sutka i przedniej krawędzi łopatki.

węże budowlanych

Najtrudniejszy etap budowy wstępnej – produkcja szablon dla tulei. Dla wymagane jest ustanowienie na wzór szwu barku iz powrotem przed i wytyczenia granicy oblał. Następnie górny jest podniesiona i pół centymetra dorisovyvayut koło, z których część jest dostanie. Na dole figury otrzymany przeprowadza się linię, która powinna być równa z obwodem górnym ramieniu lub tulei pomyślany szerokości. Najważniejsze jest to, że po zakończeniu budowy tulei odpowiada armhole.

To wszystko podstawowa budowa koszulę lub sukienkę można uznać za zakończony. Następna sprawa tylko dla symulacji. stworzy ciekawy strój.

Modelowanie koszule i sukienki

Arlekin kostium dla chłopców może być z dwoma ogonami, spływały do podłogi z tyłu jego koszuli, jako warstwa sukni. W tym celu, na rysunku, forma wstępna jest niezbędne do zakończenia elementów danych, a następnie wycina się z tkanki. Również dopasować top może zostać spalony lub skrócony z lunoobraznym przedniego brzegu.

Podczas modelowania tulei możliwe jest, aby długość ¾ lub odwrotnie – z dużą nakładania. Może też być spalony w kierunku dna, i „put” na wąskie mankiety. Wygląda świetnie szerokie rękawy z elastycznymi szyte dołu.

Aby sprostać łatwo umieścić na dziecko i nie zepsuć zastosowana makijaż lub nalakirovannuyu fryzura jest lepiej zrobić to z suwakiem. Szyć może być zarówno z przodu iz tyłu. W tym przypadku, sam łącznik może mieć kolorowe elementy dekoracji, jeśli podnieść zamek z kryształkami, oryginalnego malowania lub natryskiwania.

Szyć oryginalny kostium Harlequin własnymi rękami nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Przy odrobinie wyobraźni i staranności – i wielki strój jest gotowy.

majtki wzór budynek

Do produkcji majtek będzie musiała szablon do cięcia. Budowanie to nie będzie trudne. Poza tym, produkt może być cięty bez zewnętrznej stronie. Będzie to wymagało, aby zmierzyć obwód górnej nodze. Typowo, wartość ta jest większa niż połowa obwodu pomiary stawów biodrowych. Jego wykreślono w kierunku poziomym z figury względem całego szablonu. Po upływie dwóch brzegach jest obniżona linia pod odpowiednim kątem równym mierzyć wewnętrznej tulei szew 5 cm, po czym krótsze przewody na dole do prostokąta.

Ponadto na poziomych stron środkowej i są wykonywane prostopadle równe wartości zewnętrznego szwu tulei + 5 cm do obróbki dna i + 5 cm do przetwarzania najwyższej majtek. W układzie pionowym w obu kierunkach przez połowę obwodu pomiarów odmierzane „hip” + 2 lub 3 cm wolnej obleganie. Z otrzymanej średnia jest obniżone punkty (przedniej i tylnej) szwów majtki, zaokrąglenia na linii przejścia w pomiarach poziomych „obwód górnej nogi.” Ponadto, po stronie zewnętrznej granicy do środkowego pokładu przedniej być gładko zakosit zamienne Graniczną 2 cm dla prawidłowego dopasowania na linii talii. Wszystko szablon gotowy do pracy!

Dokonywanie kołnierzyk i mankiety

Strój będzie wyglądać o wiele bardziej interesujące, gdy w połączeniu z pięknym wielowarstwowej volanchatym kołnierz. odcięciu od taśmy spiralnej tkaniny do wytwarzania. Zgodnie z wewnętrzną pokroić zebranych na ukośnym Bakey, a zewnętrznym overlozhivayut procesowej lub zygzakiem. Dla zwiększenia efektu, można uszyć szew w trudnych żyłki, wówczas kołnierz będzie stać. Na tej samej zasadzie można zrobić piękne lotki na przetwarzanie dno rękawy i nogawki spodni. Elementy te wykorzystują wszystkie kolory, które są zaangażowane w szyciu sukni. I że każda warstwa jest wyraźnie widoczne, zespoły potrzebują różnych szerokościach. Arlekin kostium dla chłopca z takich bajerów będzie wyglądać bardzo szczęśliwy i wesoły.

Dokonywanie pokrywę i cheshek

Nakładka może być również uznane za integralną częścią stroju. Najprostszą postać dwóch kawałków zszytych, z zasadą równej wielkości głowy, i dwóch zakrzywionych rogach pięknie. Że produkt jest dobrze zachowane formy, może to być trudne do powielenia lub tiul tkanina na kołnierzu i rogi wypełnienie z syntetycznej wyściółki.

Dziecięce Kostiumy muszą być przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. A ponieważ nawet pantofle gimnastyczne musi być jakościowo i traci posiadanie. Dla nich, można specjalnie produkować buboes lub łuki i uszyć z gumką.