705 Shares 7641 views

Najlepsze hotele w Turcji z piaszczystej plaży: przegląd

Wielu turystów woli spędzać czas na piaszczystych plażach. hotele w Turcji z tych plaż jest więcej niż wystarczająco. Większość z tych hoteli znajdują się na wybrzeżu Morza Egejskiego i wybrzeży Morza Śródziemnego. Celem niniejszego artykułu – opisać szczegółowo, jakie hotele w Turcji z piaszczystej plaży najbardziej popularne i dlaczego.


hotele w Antalyi

Antalya – jeden z najbardziej popularnych ośrodków wśród rosyjskich turystów. Urlopowicze nie trzeba iść do morza, plaż i piasku można znaleźć w samym mieście. Ten ośrodek wyborze fanów głównie z miejskiej rekreacji, sklepów, restauracji i innych rozrywek.

Ale niektóre hotele w Turcji z piaszczystej plaży jest najlepsze do odwiedzenia, które odwiedził w Antalya? Pierwszy na tej liście będzie prawdopodobnie, WOW Kremlin Palace – luksusowy hotel, który wygląda jak budynek rosyjskiego Kremla. Hotel posiada własną plażę oraz ilość rozrywki po prostu niesamowite. Gdzie można nurkować, żeglować, jeździć na katamaran lub zagrać w siatkówkę plażową.

Nie mniej popularne można nazwać hotelu IC Green Palace. Ten hotel przyciąga corocznie tysiące turystów z całego świata, ale obszar basenu wynosi 4000 metrów kwadratowych. m. W prywatnej piaszczystej plaży z własnymi leżakami, parasolami i barem na świeżym powietrzu przyciąga turystów od rana do wieczora.

Najczęściej kończy się co najmniej trzy luksusowy hotel – Lara Park Hotel. To nie jest daleko od słynnej plaży Lara. przyciąga turystów do jej biały piasek, który jest myte przez bezkresne czystych wodach Morza Śródziemnego.

hotele w Belek

Pierwsze miejsce w rankingu „najlepszych hoteli w Turcji z piaszczystą plażą” jest uciekanie od Belek. Piaszczyste plaże Morza Śródziemnego rozciągnąć do kilkudziesięciu kilometrów. Zaletami tej strefie przybrzeżnej – jest miękki piasek i bezpieczne zejście do wody, a co najważniejsze, należące do obszaru z „Blue Flag”. Oznacza to, że cały obszar jest pod ścisłym nadzorem, stan plaż uważnie monitorować.

Jeden z najlepszych hoteli z piaszczystą plażą jest Voyage Belek Golf Spa Hotel. Prywatna plaża, czysty piasek, wysoki poziom usług – wszystko to sprawia, że hotel opisanego w tym popularnym turystycznym. Ponadto fakt, że hotel ma 14 barów i 8 restauracji, 4 baseny, nie może przejść bez echa.

hotele w Alanya

Jak dla Alanya Hotel z piaszczystych plaż tutaj znaleźć są głównie miłośników spokojny wypoczynek z rodziną. Żółty piasek i łagodne zejście do morza – to przyciąga turystów z dziećmi.

Popularnym miejscem na wakacje w Alanya jest Alara Kum – Hotel z pięknej piaszczystej plaży, jednak jest 23 km od centrum kurortu. Turyści, hotel ten znany jest jego bliskość do legendarnego plaży Alanya – Incekum. Hotel znajduje się po prawej stronie można uznać za jeden z najlepszych, tam jest wszystko do komfortowego pobytu – kilka basenów, zjeżdżalnie, restauracja na świeżym powietrzu, bar w holu i więcej.

Nie gorszy i Alara Kum Alara Park Hotel – hotel z 9 wyciągów i 370 pokoi, 3 baseny, 3 restauracje i 5 barów. „Alara Park” znajduje się również w odległości spaceru od plaży Incekum i każdego roku przyciąga coraz więcej turystów w ścianach.

hotele w Side

Najlepsze hotele w Turcji z piaszczystej plaży można znaleźć na East Side – małe miasto, które znajduje się na półwyspie. Najlepsze plaże z piaskiem rozliczane w mini-kurortu Side – Kumkoy, Colakli, Sorgun, Kizilagac i Kızılot.

Najbardziej popularne Colakli kompleks można nazwać Kamelya World. Ten hotel zebrał najlepsze części wybrzeża. hotele Kumkoya gorsze – Asteria Side Sunrise Queen i mają doskonałe piaszczyste plaże, teren zagospodarowany i dobra obsługa. Jednakże, aż do poziomu hotelu Voyage Sorgun Sorgun Select, po prostu nie wytrzymać. Ten luksusowy hotel jest wybrany bogatych turystów, którzy cenią piękno, bliskość przyrody, jak również osoby, które przybyły w Side cieszyć się spokojnym morzu i doskonały piaszczystej plaży. Nie ulega wątpliwości, hotele Turcji z najlepszych plaż piasku są w Sorgun. gwiazdkowe hotele Kizilagac Kizilot i na swój sposób piękne. Są one przeznaczone również dla osób podróżujących z grubym portfelem, jakość usług i poziom usług jest wysoka.

hotele Kuşadası

Kusadasi ośrodek przyciąga turystów jest piaszczyste plaże, z których jeden jest nazywane Pamucak. Rozciąga się ponad 5 kilometrów wzdłuż Morza Egejskiego. Ci, którzy nie są zainteresowani wyłącznie reszty z przyrody, wybierz piaszczystą plażą miejską krajobrazowy.

Najlepszym piaszczystej plaży w Kusadasi Atlantique Holiday Club posiada hotel. Kompleks hotelowy jest dobry, ponieważ ma najpiękniejszą i czysta plaża w ośrodku, a obecność obszaru krajobrazowego, nowoczesna infrastruktura i wszystkie niezbędne warunki do wypoczynku z dziećmi prawo umieścić ten hotel w górnej kategorii.

Ponadto, nie pozbawia uwagę Tusan Beach Resort i Wielki Blu Sky. Wszystkie te hotele są zadbane piaszczystą plażą, bogaty program rozrywkowy i dobry poziom usług.

Liczba hoteli w tureckich kurortów z piaszczystej plaży jest ogromny, najlepiej będzie dla ciebie, które będą dopasowane do Twoich potrzeb, życzeń i możliwości.