490 Shares 5938 views

Daria Shpalikov: trudny los radzieckiej aktorki

Ciekawy los ma jakiś sowiecki aktorką filmową. O wielki talent aktorski i chęć odegrania, Daria Shpalikov nie może być teraz w filmach. Więc były okoliczności w życiu … Ale kiedy już przewidział świetlaną przyszłość, sławę i sławy. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak utalentowana aktorka była w klinice psychiatrycznej.


biografia

Urodzony przyszłą aktorkę w 1963 roku w rodzinie dość dobrze znana. Jej matka była aktorką, a ojciec – scenarzysta. Darii dzieciństwo było szczęśliwe, ponieważ ich rodzice kochają siebie nawzajem i są zaślepiony matki do córki. Zainteresowanie aktorstwem Dasha objawia się w dzieciństwie. Więc po ukończeniu szkoły wstąpiła do Instytutu Filmowego na Wydziale Aktorskim. Tutaj, uznano za najbardziej utalentowaną na kursie. Jej debiut w filmie „Playground” w 1986 roku. W filmie, Daria Shpalikov grał młodego aktora Vadim Lyubshin. Wielki talent przyciąga uwagę filmowców-darii. Została zaproszona do roli w filmach Michaela Ptashuk Viktor Turov Aleksandr Burtsev, i wiele innych.

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Dashi ojca, doświadczając twórczy kryzys, że uzależnił się od alkoholu. W 1974 roku powiesił się w Domu Sztuki, który znajduje się w Peredelkino. Córka była bardzo martwi się o nią, pogrążony w depresji. Dasha kiedy pojawił się w filmach, a jej relacje z matką stawała się coraz trudniejsza. W 1990 roku, jej matka wzięła dużą dawkę pigułek nasennych i zmarł. To odbiło się na zdrowiu psychicznym Darii. Ona idzie do Novogolutvinsky klasztoru, gdzie spędził trochę czasu. Po powrocie Dasha znowu chciała zostać aktorką i gwiazdą filmu, ale został zwolniony z powodu redukcji zatrudnienia. Aktorka Daria Shpalikov nie mógł znaleźć siłę, aby wniosek o jego przywrócenie. W 1990 roku pojawił się ostatni film z jej udziałem, jak „City”. Następnie aktorka los przyjęła niespodziewany obrót.

Filmografia

Debiut młodej aktorki miało miejsce w filmie „Playground”, który został wydany w 1986 roku. Również w tym czasie Shpalikov Daria Gennadievna (zdjęcie w załączeniu) jest usuwany w filmie „znak nieszczęścia” i wyraził postać w filmie „cyklu”. Rok później, przychodzi film „Kreutzer Sonata”. W 1988 roku, publiczność miała okazję zobaczyć utalentowana aktorka w filmie „Red Fern”. malowanie twarzy "Wizyta" i "Save and Protect" w 1989 roku. W 1990 roku, publiczność widział Darya w filmie „Miasto”. To był ostatni obraz, gdzie został nakręcony. Shpalikov opuścił kino. Później będzie ona wymagać jej kartę aktorka usunięte z pliku z karty „Mosfilm”, a także studio filmowe. Gorkiego.

Co stało się potem?

Zdarza się, że aktorka została zaproszona do stawienia się, ale Daria Shpalikov zawsze odmawiał. Jej z wielkim trudem przekonał działać na niezapomniany wieczór swego zmarłego ojca, czytać jego wiersze. A potem aktorka i zniknął całkowicie. Od 2005 roku była w szpitalach psychiatrycznych, to ze względu na skutki silnych uczuć o różnych okolicznościach życia, które ewoluowały niepewna. Niektóre publikacje napisał, że osoby zażywające narkotyki Daria, ale nie jest to prawdą, Daria ma uzależnienia. Clinic, gdzie po raz ostatni leżącego aktorka, jest komercyjnym, ale, mimo wszystko, nie lubi jej reżimu. Ona może nie dojść ze wszystkich odwiedzających. Daria jest Shpalikov w klinice przez ponad dwa lata, ponieważ istnieją obawy, że nie będzie w stanie żyć samotnie w mieszkaniu.

pielęgnacja

Reporterzy różne kanały wielokrotnie zwrócić uwagę na trudną losy sowieckiego aktorki. Płatność za jej leczenie idzie regularnie. Lekarze zalecają go znaleźć mężczyzny, z którym mogłaby żyć w swoim mieszkaniu. Oni autentycznie strach Daria zostawić w trudnych okolicznościach, w ten sposób pokazując ludzkości, a osoba pod opieką. Również zaniepokojony aktorki i Nikita Michałkow, dbał o Darii.

Wreszcie …

Biografia Daria Shpalikov bardzo skomplikowane i wzruszające. Dziś jej jedynym pocieszeniem jest, aby komunikować się z niewielkiej liczby przyjaciół. Pewnego dnia mój przyjaciel i odwiedziła ojca pamiątkową wieczór w Centralnym Domu Literatów. Kobieta nie zwracać na siebie uwagi, ona siedziała spokojnie w ósmym rzędzie i obserwował z zainteresowaniem, co dzieje się na scenie. Mówią, że teraz Darya gdzie mieszkać, ponieważ oszuści wziął z jej mieszkania. W związku z tym, że nadal przebywa w klinice psychiatrycznej. Czy to prawda czy nie – nie jest znane. Ale wiemy, że Dasha nie potrzebuje stałej opieki, ponieważ nie ma żadnej choroby psychicznej.

Życzymy Dasha odzyskać siły i nadal iść dalej. Ma wielu fanów, którzy pamiętają aktorkę do wielkiego filmu, gdzie zagrała świetnie. VGIK, uznano za najbardziej utalentowany student, tak naprawdę było. Dasha miał ogromną kreatywność, które umiejętnie wykorzystane, grając w różne postacie. Widz będzie zawsze pamiętać jej wielką grę.