162 Shares 7296 views

Konstantin Stupin – frontman zespołu „Nocny trzciny”

Ten utalentowany muzyk napisał wiele piosenek i wierszy. Aktywa autor i wykonawca ponad dwustu kompozycji.


Konstantin Stupin: biografia

Muzyk urodził się w czerwcu 1972 roku, w rodzinie oficera. Stało się to w miejscowości Orle, gdzie Konstantyn mieszka do tej pory.

W szkole był uporczywy tyran, ale dzięki boom bass, człowiek wybrany w zespole szkolnym, a on był pełen jego wykonawcy. Co więcej, ten mały zespół Stupin był w stanie utworzyć grupę „trzciny nocy.” Nazwa ta została wybrana zupełnie celowo. Był pod wpływem filmu skanowane utalentowany muzyk.

Konstantin Stupin, zdjęcia, które odzwierciedlają stan duszy, cały czas nie dostają wraz z ich badań, nawet w zawodowej szkole młody człowiek został wydalony ze stałym absencji. On nawet nie służył w Armii Radzieckiej.

Młody talent został zauważony i podniósł na czas. sponsorzy Vanity pomógł chłopaki z orłem mówić w stolicy festiwalu. A stało się to w 1990 roku. Ale występ regionalnego zespołu muzycznego prawie złamał. Uczestnicy byli bardzo pijani, ale jury usłyszeć utwory, które są wykonywane, i dał dzieciom szansę na rehabilitację w oczach.

Leki i więzieniach

Konstantin Stupin, którego biografia nie obiecywał mu nic dobrego, ale był w stanie przywrócić jej ducha i kontynuować karierę muzyczną. To nie przeszkodziło nawet narkotyki. Ale niech nas wszystko w porządku.

Po występach w Moskwie muzyk odważy się odczuwać skutki narkotyków twardych. Mówi się, że wcześniej używał marihuany, ale nie tworzyć przyjemny efekt, że, jak wcześniej.

Okazało się, że funkcjonariusze organów ścigania znalezionych w Stupin hoarded narkotyków. To doprowadziło do jego pierwszego uwięzienia.

Po raz drugi Człowiek zawarta za kratkami z powodu kradzieży pojazdów. Razem muzyk został w więzieniu przez dziewięć lat, który nie mógł pomóc, ale odzwierciedlają jego pracy.

W między wakacje na pryczy Konstantyn usiłował przywrócić dawną pracowników i aktywnie uczestniczył w lokalnych festiwalach. W tych chwilach, gdy scena wychodzi imprezę „patyczków nocy,” wszystko zamarzło i szybko wypełniał przestrzeń z przodu sceny, rzucanie wszystkie swoje sprawy. Ale ta praca nie generuje przychodów, ale oprócz muzyki, utalentowany poeta, nic nie było w stanie zrobić bardzo często idą na grabieży.

Ostatni frontman o jego uwolnienie „Night trzciny” zakończyła się w 2013 roku, po którym nie był w stanie ożywić gospodarzom i rozpoczął karierę solową.

Nieformalne „highlight” artysta

Wiele występy Constantine Stupin z grupą otrzymał nagrodę publiczności, ale nie było inspirujące pokazy i wysoką classic. Były to działania, które byłyby w środowisku kulturowym, będą uważane za niezwykłego. Ale to było punktem nieformalnego twórczej artysty. Fani grupy postrzeganej jako hołd dla niej, po prostu przyjść z zachwytu, pomimo niewłaściwego zachowania i działań niewyobrażalne muzyk na scenie.

Niektóre kompozycje Stupin, pomimo oddalenia, bardzo dobry dźwięk, nawet teraz. Koniec grupy zdenerwowany wielu jego fanów, ale mówią, że człowiek nie będzie zapomnieć o pracy.

Frontman zespołu „Night Cane” przestało działać na etapie jego rodzinnej miejscowości Eagle, ale on nadal wyrazić swoją kreatywność i entuzjazm w poezji, wykonując je przed wdzięczną publiczność. Muzyk nie zapomina o starych hitów, lubi nosić je przy akompaniamencie gitary, jeżeli takie narzędzie do jedzenia w pobliżu.

Konstantin Stupin: Dyskografia

Rosyjski piosenkarz, którego życie nie było tak słodko i przygotował dla niego dużo przykrych niespodzianek, nie mają czasu, aby wydać album.

Piosenki Constantine Stupin wpłynąć na jego głębokość i prozaiczny, więc proponujemy, aby zapoznać się z listą jego albumów i singli:

  • 1990 – "grzechotki moją muzykę", "New Order", "nowy porządek 2", "Festiwal Nadziei".
  • 1996 – "Samochody".
  • 2013 – "Lód i wiatru", "Noc cane", "Stupa & Growth", "Eksperymenty wzrostu", "Fantasy".
  • 2014 – "wysoki".

Ten artysta nie doceniają wysoką publiczność, ale kto wie, może piosenka Stupa prędzej czy później będzie realizować wszystkie koneserów sztuki i skale.