706 Shares 6080 views

Diamentowe do cięcia: cechy i właściwości aplikacyjne

frezy diamentowe zostały wykorzystane w wielu dziedzinach produkcji. Produkty są również używane w życiu codziennym. Są one najlepszym środkiem do przetwarzania i otshlifovki nawierzchni betonowej. W istocie urządzenie to narzędzia diamentowe, składające się z metalowej obudowie, do których są przylutowane segmentów diamentowych.


Oprócz pracy z konkretnymi powłok, frez diamentowy jest stosowany do szlifowania kamienia wyprzedaży. Produkty mają przewagę nad analogami ściernych, zapewniając pracę z dużą prędkością.

Diamentowy: klasyfikacja

W zależności od specyficznych cech odróżnić produkt zalecany do stosowania w szlifierkach mozaiki. Takie materiały obejmują szereg CO i GM. Korzystanie przetwarzania danych wykonywane noże i polerowania podłóg. W zależności od postaci produktu i typu, wyróżnia pierścieni nożowych, które mają okrągły kształt. Są one stosowane z chłodzeniem podczas pracy z granitu, marmuru i betonu.

frez diamentowy wypukły kształt trójkątny (klasa B i C) istnieje. Są one wykorzystywane do mielenia razem z chłodziwa. Technologii chłodzenia także obejmować produkty trapezowe do rozdrabniania materiałów budowlanych.

Do miejscowego leczenia powierzchniowych za pomocą noży zamontowanych na szlifierek kątowych. Produkować Dual-segmentowy diamentowy posiadający strukturę tacy. W tych produktach, na powierzchni końcowej powstaje napajka segmenty z powłoką diamentową, które są rozmieszczone w dwóch rzędach. W tym przypadku, chłodzenie nie jest przewidziane. Produkty stworzone z warstwą spieku diamentowego mają okrągły kształt i są stosowane do obróbki kamienia naturalnego.

Diamentowy: Cechy i zalety

Spośród wszystkich produktów noże diamentowe mają niewątpliwe zalety. Po pierwsze, dotyczy ona wytrzymałość i sztywność, która pozwala szybko i dokładnie działa. Ponadto zalety sprzęt może zawierać wysokie prędkości szlifowania, hałasu i drgań, jak również pył podczas przenoszenia.

W celu przeprowadzenia szlifowania zgrubnego i prostowania są wybrane diamentowych frezy, które wyposażone są w dużej i średniej ziarna. Wykonać czysty szlifowanie lub polerujące należy małą wielkość ziarna. Do wykonywania pracy może być stosowany mechanizm, który ustalony zestaw trzech lub sześciu produktów diamentowych.

Stopień chropowatości powłoki zależy od wielkości ziarna frezowania. W razie potrzeby wyrównać powierzchnię podłogi wziąć produkt z dużym ziarnem, który zapewni najlepszą wydajność. Ważną cechą tych materiałów jest ich wartość zasobem, który ma zastosowanie do wszystkich dostarczanych produktów.

W zależności od stopnia ścieralności materiału, frezowanie zasób może być inna. Na przykład, trwałości produktu podczas wyjmowania milimetra wieku betonu może być około miesiąca, a w przypadku świeżego betonu okres ten może wynosić od siedmiu do trzydziestu dni.