217 Shares 8090 views

Musisz znać te 10 punktów, w jaki sposób wpływa na sieciach społecznościowych

technologie komputerowe są niewątpliwie użytecznym narzędziem, ale wiele osób nie wie, jak z nich korzystać, żeby nie stać się destrukcyjne dla nich. Tak samo jak można kochać swoją stronę na Twitterze, jeśli uważasz, że pasja do niego trzeba zapłacić własne zdrowie? Będziesz korzystać z lektury poniższego 10 punktów związanych z social media, albo raczej jak one negatywnie wpływać na swoje życie.


1. Dopuszczalne Sotsseti interakcja człowieka

Nie tylko spędzać mniej czasu z ludźmi, którzy są fizycznie obecne w swoim życiu, ale zaczynają drażnić. Jednak, zbyt są zirytowany faktem, że płacą więcej uwagi do urządzeń elektronicznych niż oni.

2. Zwiększenie wartości uwagi innych ludzi

Statusy i posty, pytania i odpowiedzi, husky i inne drobiazgi na Facebook lub innych sieci stają się nadmiernie Ciebie ważne. Pragnienie, aby przyciągnąć uwagę innych może łatwo stać się zły nawyk dla osób, które często korzystają z serwisów społecznościowych. współczucia i powiadomień konkursie mogą spożywać was.

3. rozprasza z celów życiowych

To takie proste – aby zanurzyć się w tych wirtualnych działań, które występują w sieciach społecznych, że niektórzy ludzie zaczynają zapominać o swoich celów życiowych. Zamiast dążyć do marzeń, ciekawą pracę, coraz przydatnych umiejętności, wiele osób, zwłaszcza młodych ludzi, są skłonni do poszukiwania sławę w Internecie.

4. Ryzyko depresji

Według ostatnich badań, coraz więcej ludzi, którzy korzystają z sieci społecznych, częściej doświadczają negatywnych uczuć, aż do zaburzeń psychicznych, w tym depresji. Może to być szczególnie niebezpieczne dla osób, które zostały wcześniej zdiagnozowaną depresją. Jeśli zaczniesz zauważać spadek ich wytrzymałości psychicznej i uczucia – może nadszedł czas na relaks i odpoczynek od wszystkich stresu, zwłaszcza na jałowej social networking.

5. Relacje są bardziej narażone na niepowodzenie

Nie ma nic łatwiejszego niż zazdrość i shadowing nawzajem online. To może wydawać się niepoważne dla komunikacji wirtualnej, ale jeśli chodzi o prawdziwych relacjach, informacje na portalach społecznościowych może zrobić więcej szkody niż pożytku. W rzeczywistości, badania pokazują, że im więcej ludzi korzysta z Facebooka, tym bardziej prawdopodobne, że będzie kontrolować swojego partnera. Z powodu tej postawy i kruszy.

6. Nadmierne korzystanie z sieci społecznych jest szkodliwe dla kreatywności

Mogę mówić z własnego doświadczenia, że sieci społeczne – to najprostszy sposób, aby zakłócić lub zabić proces twórczy. Stałe uprawiania serwisów społecznościowych ma paraliżujący wpływ na umysł. To tak cały dzień bezmyślnie przed telewizorem. Jeśli chcesz być produktywny w pracy – dziś wyłączyć te programy!

7. Cyber chamstwa żyje i ma się dobrze

Ludzie czują się bardzo swobodnie w Internecie i mówią rzeczy, które zazwyczaj nie mówią w prawdziwym życiu. Nawet jeśli nie w twoich zasad użycia wulgaryzmów i tylko szorstkiego stylu komunikacji, nadal będzie związany z nim zmierzyć. A może już jesteś jednym z tych ludzi, którzy mówić i pisać nieprzyjemnych rzeczy w internecie? Przestań natychmiast! Nie jesteś anonimowy, jak myślisz. Z szalonej cyber-chamstwa na ludzi internetowych również nieświadomie stają się grubsze.

8. od siebie Goes Down

Ciągle porównywanie siebie do innych sieci internetowych, czujesz się nieszczęśliwy. I nawet nie myśleć o tym, że ludzie są informacje umieszczone przez nich w ten sam
Facebook, często bardzo różne od tego, co faktycznie dzieje się w ich życiu. Po jakimś czasie, może nawet wyglądać jak gdyby znasz swoich internetowych znajomych lepiej niż oni sami, oprócz są one znacznie lepsze i bardziej skuteczne niż jesteś. Tym samym ty z rękami stworzyć iluzję pęknięcia społecznego. Staraj się pamiętać, że wszystkie z nich – te same zwykłych ludzi, jak ty, i mają te same cele życiowe i wyzwań.

9. Utrata snu

I fale świetlne emitowane przez urządzenia elektroniczne, szkodliwe dla mózgu. Ponadto mózg nie jest ustawiony do snu, on widzi światło jako sygnał do przebudzenia. Czas niezbędny zdrowy sen – to dla ciebie trudne. Może byłoby lepiej, jeśli komputer jest wyłączony, a telefon nie będzie tam dla ciebie, nawet w nocy.

10. brak prywatności

Na stronach internetowych mediów społecznych jest przechowywany (i sprzedaży) danych osobowych. Nie wierz wyrazy moderatorów jest to, że gwarantuje prywatność i informacje nie są ujawniane osobom trzecim i Stanach. Wiedzą, że otwarty dostęp niemal wszystkie dane, w tym adres e-mail, rozmowy Skype i wiele innych. Jest oczywiste, że nie ma prywatności w Internecie jest nie, nie oszukujmy się na tym koncie. Jeśli umieścić w sieci, wszystko, co zechce – może łatwo wrócić do prześladować cię w przyszłości.