291 Shares 9116 views

Tabletki Samsung. Samsung Galaxy Tab: opinie z instrukcjami tabletach

tablety z logo firmy na literę S różnią się głównie tylko od wielkości i charakterystyki. Pozostałe zmiany są nieznaczne – nieco bardziej zaokrąglone rogi, różnica w materiałach mieszkaniowych, różnych miejscach, głośniki, a nie fizyczny klawisz Home w niektórych modelach. Oznacza to, że aby wybrać odpowiednie urządzenie, trzeba mieć dobre zrozumienie GHz, gigabajty i megapiksele. Tylko niektóre nie. W związku z tym, materiał ten nie będzie uważane za najbardziej skomplikowanych parametrów technicznych urządzeń, ale tylko ogólne i zrozumiałych informacji o nich. Ponadto nacisk zostanie położony na rzeczywistych opinii użytkowników.

Seria Galaxy Tab

Aby rozpocząć, należy wyjaśnić, że wszystkie tabletki w tym zakresie działa na OS Android różnych wersjach. Do interakcji z urządzeniem przy użyciu interfejsu użytkownika TouchWiz, zaprojektowany specjalnie dla tabletek Tab.

Urządzenia te są w zasadzie jak inne podobne urządzenia posiadają gniazda na karty SIM i karty pamięci, dwóch kamer (przednich i tylnych), złącze ładowarki i wyświetlaczy raznodyuymovye. I, oczywiście, możliwość tabletek, są one różne. Nowe modele są bardziej zaawansowane funkcje.

Galaxy Tab,

Teraz ten model jest mało prawdopodobne, aby przyciągnąć czyjąś uwagę, ale dla odniesienia warto zauważyć, że jest on wyposażony w moduł Wi-Fi, 3G, widzi połączenie ma tylko jeden aparat 3 megapikseli na panelu tylnym i pojemność baterii 4000 mAh. Żeby było jasne, opłata potrwa około 6-8 godzin odtwarzania wideo.

Wymiary wyświetlacza TFT na Samsung Galaxy Tab – 7 cali. W rozdzielczości 1024 x 600 obraz pokazał doskonałe. Nawiasem mówiąc, kiedy wyszedł tuż za pierwszym Apple iPad, ale ze względu na nieracjonalnie wysokich cen wielkiej popularności nigdy nie dotarły.

Samsung Galaxy Tab 2

„Drugi naleśnik” Samsung był bardziej udany. Przynajmniej jeśli chodzi o cenę. Od nowych urządzeń wyświetlacze mogą być różne, że nie jest ich jedyną różnicą, że byłoby lepiej mówić o każdy osobno.

Urządzenie z wyświetlaczem 7 cali działa na Android 4.0 i ma wewnętrzną pamięć danych 8 gigabajtów, która wzrasta do 32 GB. Jest nawet port IR do połączenia z telewizorem oraz przednią kamerę do wideorozmów. Jeśli chodzi o wydajność, urządzenie jest w stanie uruchomić więcej niż połowa z tych aplikacji, które oferuje Google Play. Ale teraz, ale zanim mógł.

Urządzenie Samsung Galaxy Tab 10.1 ma wyższą rozdzielczość wyświetlacza, lepszą pamięć wewnętrzną i bardziej pojemną baterię 8000 mAh – vs. 4000. Nawiasem mówiąc, pierwsza i druga opcja jest jak wspierać i bez wsparcia karty SIM. to i ceny, ponieważ są one różne. Czujnik Wi-Fi jest w ogóle.

Drugi model z serii Samsung – Samsung Galaxy Tab, których opinie natychmiast zalane sieci, pozostawiając przyjemne uczucie. Wady dotyczyły głównie tylny panel, który jest szybko porysowane i słaby aparat przedni. I co zrobić, 0,3 M w ogóle trudne do rozpoznawania nazw. Zwłaszcza teraz.

Tablet Galaxy Tab 3

Po pewnym czasie po Tab 2 Południowokoreański producent wprowadza nowy gadżet – Samsung Galaxy Tab 3 z przekątnych 10, 8 i 7 cali. Tylko tym razem, urządzenia więcej różnic.

Najmniejszą jednostką jest sterowane przez procesor o częstotliwości 1,2 GHz, baterię 4000 mAh i dwie kamery. A przodem kamera dla jakości osiągnął już 1,3 megapiksela. RAM postanowiliśmy nie zwiększać – łącznie 1 GB, ale w gnieździe karty pamięci jest teraz dopasowanie akcesoriów do 64GB.

Urządzenie z wyświetlaczem 8 cali ze względu na jej procesor i 1,5 GB RAM będzie bardziej wydajny. W rzeczywistości, to trwa znacznie lepiej, ponieważ główny aparat 5 megapikseli. Jednak istnieją dwa głośniki stereo na 4500 mAh, a repozytorium informacji może być w dwóch tomach: 16 i 32 GB. Co ciekawe, w przeciwieństwie do modelu low-end, jednostka jest kompatybilna z gniazdkiem 4G.

Big Samsung Galaxy Tab 3 10.0 choć ma najmocniejszy procesor, RAM tkwi na poziomie wersji 7-calowej. Ale bateria ma pojemność 6800 mAh. W odniesieniu do sieci bezprzewodowych oraz kamer, wszystko jest tak jak w poprzednim modelu.

Co mówią o trzecim modelu w linii Samsung – Samsung Galaxy Tab? Opinie są dostępne, a wiele z nich. W większości samodzielnie lepiej średniej wielkości maszyny. Wśród niedociągnięć stwierdzonych słabe uzbrojenie i łatwo zanieczyszczoną sprawę. Użytkownicy 7 i 10-calowe tabletki trochę „RAM” i megapikselowy aparat fotograficzny. Inne urządzenie z szerokim ekranem niewygodne do noszenia.

Samsung Galaxy Tab 4

Produkcja tabletek z ekranem 8-calowym bardzo szybko stać się nawykiem, tak że taka opcja pojawi się w czwartym pokoleniu, nie było wątpliwości. Teraz trzy nowe modele weszły na rynek.

Pomiędzy nimi identyczne płyta 3, przynajmniej cechach. Identyczne procesory wielordzeniowe, taka sama ilość pamięci RAM, tym samym aparacie. Tylko pojemność baterii i przekątnej różnych wyświetlaczach. Jednakże, 7-calowy Tab 4 jest teraz „wyrosła”, rozdzielczość 1280 x 800 była pikseli. W związku z tym obraz jest wyraźniejszy niż w szerszych modeli.

O bezprzewodowe wszystko pozostało takie samo. Każde urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: z lub bez wsparcia karty SIM. Urządzenie Wi-Fi, co do zasady, jest obecny wszędzie. A tak na marginesie, teraz wszystko Samsung Galaxy Tab 4 można złapać sieć LTE.

A teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co może być niezadowolony z użytkownikami tych tabletek. Co do dużego modelu, nie zauważyć słabą baterię. Choć co zaskoczył coś ogromny ekran. Reszta drobnych wad – niewygodne rozmieszczenie łączników do ładowania, jest czujnik światła, zły aparat, a czwarty Samsung Galaxy Tab Czarny zbyt łatwo zabrudzone. Jeśli chodzi o wydajność, żadnych zastrzeżeń. Wszystkie płyty są na tyle silne, aby uruchomić dowolną aplikację.

Karta Galaxy S

Co do powiedzenia na temat tego modelu w składzie Tab? Cóż, po pierwsze, wersja 7-calowy nie jest przewidziane. Drugi wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED, a teraz jego rozdzielczość – 2560 x 1600 pikseli. Obraz jest dobrze widoczny nawet przy słonecznej pogodzie. Po trzecie, jest uznanie czujnik odcisków palców. Tak że nieuprawnione wejście jest tutaj zabronione.

Samsung Galaxy Tab S, który jedzie do sieci tylko poprzez Wi-Fi, wyposażonego w osiem rdzeni i jeden, który obsługuje połączenia 4G, ma opcję quad. Każde z urządzeń pamięci na pokładzie, oraz 3GB pamięci wewnętrznej danych również wzrasta. Kamery są lepsze. Rozdzielczość głównego – 8 m, a przedni – 2,1 Mn. Wióry mineralne oznaczony GLONASS i GPS, żyroskop, cyfrowy kompas i akcelerometr.

Teraz, ze względu na doświadczenia użytkowników tego modelu w linii Samsung – Samsung Galaxy Tab. Opinie są przeważnie wszystko ze znakiem „+”. Szacunek dla programistów jasny wyświetlacz i wyraźne obrazy, potężny nadzieniem sprzęt i dobry aparat. Nawet na identyfikację użytkownika czujnik nikt narzekał. Jednocześnie słaby akumulator. Cóż, kiedy nie było wiele mAh? Ponadto, niektórzy skarżą się na cichej dynamice i dużej ilości bezużytecznych aplikacji. Choć opinia na temat oprogramowania raczej indywidualne. Dla niektórych jest to nawet użyteczne.

Burtowa kartę Galaxy S2

Zasadniczo, różnica między Samsung Galaxy Tab S 2 i poprzedni model jest mały. Również w dwóch przekątnych (8 i 9,4 cala), +3 GB pamięci RAM, a megapikseli papilarnych 8. Działać tylko obie wersje mają ten sam procesor osiem, zwiększenie wewnętrznej pamięci do 64 GB w przypadku staje się cieńsza i z tworzywa sztucznego jest zastąpiony metalem. Model jest 2 kolory – Samsung Galaxy Tab biały i czarny.

pojemność akumulatora jest duże i małe urządzenie – w 5870 i 4000 mAh, odpowiednio. 10 godzin powinno wystarczyć. Osobno chcę powiedzieć o oprogramowaniu, ponieważ to tabletka posiada pełną i Microsoft Office prezent miejsce w chmurze onedrive.

Pomimo faktu, że urządzenie nie jest w lewo tak dawno temu, wiele osób ma wrażenie sekundy modelach serii S Samsung – Samsung Galaxy Tab. Urządzenie opinii zauważyć głównie na lepsze – Wyniki, cienki, z jasnym, wyraźnym ekranie. Również pochwalił aparatu tabletu. Wiele osób uważa, że jakość zdjęcia są lepsze niż te, które zrobić, niektóre aparatem 13 megapikseli. Lista minusów zaszczytnym pierwszym miejscu nadal posiada baterię. Dalej są głośniki znajdujące się po jednej stronie, a niewygodnych przycisków dotykowych. Wszystko to jednak trudno nazwać upośledzony.

Jaki jest wynik?

Wydaje się, że wszyscy członkowie rodziny „trochę Tab», każda w swoim czasie, został ciepło przyjęty przez publiczność użytkownika. Tylko należy brać pod uwagę fakt, że urządzenia mobilne są stale pisemnej nowego, bardziej wymagającego oprogramowania. Dlatego pożądane jest, aby natychmiast ustalić, dlaczego nie jest tabletką. Jeśli praca nie musi patrzeć tylko na najnowszych modeli. A jeśli dla rozrywki – filmów, gier i Internetu, wydajność jest oczywiście ważne.