364 Shares 5460 views

Co lepiej wybrać prezent na 23 lutego kolegów

Żeńska część zespołu przed rozpoczęciem panikę, myśląc nad tym, co wybrać prezent na 23 lutego współpracowników. Przez wiele lat współpracy, najczęściej małe, symboliczne prezenty zostały już próbowałem. I współpracownicy nadal chcą leczyć coś oryginalnego i nieinwazyjne.


Zdecyduj, jak pogratulować dniu 23 lutego męskiej części zespołu, aby pomóc dynamiczny niszowych ręcznie. Często tego typu rzeczy jest dość tanie, ale ich funkcjonalność i indywidualność całkowicie przyćmić ten niuans.

puchar

Idealny Prezent pobranych pracowników biurowych, bohaterowie stają gliniane kubki z tematycznych wzorów. Te niezwykle barwne produkty posiadają ciepła, co jest zaletą w zimnych zła lutego. Każdy pracownik może zostać zidentyfikowany etykietę znamionową i uzupełnić to zabawne lub komediową postać.

Fani twórcze podejście kubków radować z Jaunty wprowadzeń i niepotwierdzonych komentarzy wspólnego rutyny. Glamour umacnianie małych kart upominkowych w dniu 23 lutego, które mogą być umieszczone w środku kubka i dodać laskę ulubionej kawy. Oto cudowny Obecni na Dzień Obrońcy Ojczyzny zewnątrz.

Wizytownik

W kontynuacji rzemiosła staje się istotne prezent dla mężczyzn na 23 lutego w postaci skóry, miękki i zarazem wielofunkcyjny wizytówki. Wielu mistrzów pomoże Ci wybrać mega rzeczą łatwą. Przy zamówieniach hurtowych zrobić imponującą zniżki. Same małe – to „intymne”, więc decyduje się kupić taki prezent – ryzykowne. Ale posiadacz karty pomogą zorganizować przechowywanie nie tylko osobistych wizytówek, ale także zgromadzone na przestrzeni lat.

śmieszne Present

Gift-żart byłby najlepszym rozwiązaniem dla małych grup z doskonałym poczuciem humoru. Lider takim zakresie prezentów dla mężczyzn to pojemnik dostaw żywności w postaci konserw z tematycznych hasłami na nich. Aby uzupełnić ten mini mężczyzn klatki piersiowej może być puszka lub słoik ustawić otkryvashek.

Water Gun – kolejna wersja komiksowa męskich prezentów. Kolorowe wodne pistolety przyczyni się do powrotu do pracy w dni powszednie świeżych pomysłów i zabawy. Nowoczesne sklepy oferują szeroki wybór broni, co znacznie upraszcza wybór dla kobiet.

Pracownik niepokonani zapał do robótek może zwiększyć żadnego prezentu w dniu 23 lutego kolegów wesoły pakietów lub pakiety z jasnym wystrojem. Elegancki logo firmy będzie wyglądać na opakowaniu lub nazwy receptury niezwykłego przedsiębiorstwa. Ten mały akcent podkreśli uniwersalny prezent blichtr, a tym samym wzmocnić ducha zespołu.

Standardowa wersja organizatora może być łatwo uzupełniony o kreatywnego projektowania. Wiele salonów drukowania może dostarczyć zestaw naklejek ze zdjęciem każdego pracownika. Dobra podstawa będzie w środowisku bez wspólnego fotografowania. Gotowa naklejka może być łatwo przyklejane na elastycznej okładki organizatora. Schowek jest pożądane, aby włączyć w soczyste papieru. Uzupełni takie jasne karty składanych w dniu 23 lutego. Koszty odebrać to małe i co najważniejsze śmieszne kartki na święto związane z zabawy, niż zwykle biurokracja.

obecny szef

Nie mniej wrażliwy kwestią jest pytanie, jak wybrać prezent dla szefa na 23 lutego. Do przestrzegania etykiety biurowej i zadowolić szefa, można przedstawić mu stanąć na długopisy, z imponującymi medalem waleczności. Medal żadnych powtarza istniejące nagrody, więc prezent będzie tematyczna, a jednocześnie nie naruszając granic.

Prezenty szef i pracownicy

Jeśli personel jest naprawdę przyjazny i easy-going, żeńska połowa pracowników można łatwo zorganizować uroczystość kulturowego poza biurem. Ciężkie Luty dni – nie tak przyjemne warunki podróży na długich dystansach, ale grill lub miły wieczór światło – najlepszym rozwiązaniem. Idealnym dopełnieniem zimowego wypoczynku będą w formie granatów kubki Pole i mocnej herbaty w nich.

Wspaniały i najbardziej męski prezent będzie grać peynbol. Dostępne obecnie działalność przyciąga wielu ludzi z jego dynamiką, nowoczesnością i pełnego efektu, co dzieje się ze zdziwieniem. Koszt wyścigach grupowych zupełnie podnieść dla firm każdej statusu. Poprowadził zespół do wyboru szefa

oryginalne pomysły

Uniwersalny prezent na 23 lutego kolegów – Stojaki na telefony komórkowe w postaci zamienny lub Forda. Szyk, tak blisko do chwili obecnej, maszyna-stand zachwyci każde dziecko w każdym człowieku. Udekoruj jak symulacji cud może wstążek lub transparenty. Będzie doskonałym uzupełnieniem żołnierze drutu, siedząc w środku mini-kabiny.

Zespół kreatywny myślenie mężczyzna doceni samolotu w radiu. Taki prezent – wspólne marzenie współczesnego człowieka. Dlatego zabawki są pierwszą ojciec obecny w rodzinie, gdzie urodził się syn. Daj samolotu potrzebujesz tylko społeczności, gdzie nie ma problemów z wolnej przestrzeni (lub ma otwarty dostęp do dachu).

Cóż, najbardziej praktycznym, a więc bez zastrzeżeń wesoły prezent na 23 lutego, będzie Service-ball, który może być rzucony o ścianę po każdej rozmowie. Koszt tych gadżetów jest niewielki, a korzyści dla pracujących ogromnym osiągnięciem. Sprawdź ten wspaniały serwis może zabawki czapki z daszkiem czapki lub w wakacje tematu i imponująca dzbanek do kawy wzmocni ogólną linię prezent.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać prezent na 23 lutego współpracowników. Powodzenia.