796 Shares 7620 views

Włosy barwnik Capous: zdjęcia, opinie. Malowanie "Kapus": paleta (kolor)

Technologia, stworzona przez rosyjskich producentów i zdobyć więcej niż połowa ludzkości – to jest do farbowania włosów „Kapus”. Paleta (kolor) składa się z 111 różnych kolorach, które mogą być mieszane w granicach wybranego zakresu uzyskania najbardziej soczyste i głębokie odcienie.

Innowacja w malarstwie

Rosyjska marka Capous stosunkowo niedawno wypuszczony na rynek farby profesjonalny „Kapus” palety (kolor), która jest tak różnorodna, że można wybrać odpowiedni odcień dla najbardziej wymagających kobiet.

Farba może, według miejscowych fryzjerów i stylistów, aby nadać włosom połysk, błyszczący i trwały kolor nasycony, ponieważ w krajach rozwiniętych najlepszych kosmetologów.

Strukturę „Kapus” obejmuje masło kakaowe, ma korzystny wpływ na cebulki włosów, wyciągów owocowych i hydrolizat keratyny i jedwab, chroni przed wysuszeniem i UF promieniowania. To przez tych składników włosów po farbowaniu jedwabiste, lśniące i zachowują swój kolor na dłużej niż 2 miesiące.

podstawowa seria

Producent opublikował 3 główne serie kolorów o kremowej konsystencji:

 1. Studio.
 2. NonAmmonia zapachowych.
 3. Profesjonalny.

Pierwszy wiersz zawiera niewielką ilość amoniaku w tym przypadku obejmuje ponad 106 odcieni. Kolejna seria „Kapus” palety (kolory w nie mniej niż 70), która jest bogata, zazwyczaj wykonany bez zawartości amoniaku. A ostatni – stojak do włosów efekt farbowania laminowanie. Seria Professional zawiera 111 różnych odcieni.

Dodatkowe produkty specjalistyczne

Aby poprawić jakość barwienia, firma produkuje farby „Kapus” nie zatrzymują się na głównej serii i uruchomił innowacyjne produkty spetsialitsirovannuyu:

 • włosów w proszku (cieniowania / rozjaśniający);
 • kolor farby podświetlanie;
 • wzmacniacze barwy;
 • Krem wybielający na grubej sierści.

Farby zawierające w swoim składzie niewielką ilość amoniaku lub wcale nie najmniej odporne na dosłownie zmyta po 1 miesiącu. Dlatego też, w celu odświeżenia koloru lub pomalować korzenie włosów, producenci stworzyli wybielanie proszku. Pomaga to uniknąć ostrych różnic między ciemnymi regenerować włosy i światła barwnego.

Spessial Mesh – idealny krem dla dziewczynek nie boi się eksperymentować z jasnymi włosami. Ta seria „Kapus” palety (kolory), który zawiera purpurowe odcienie, odcienie fuksji i miedzi, pomogą stworzyć powodu koloru podświetlania buntowniczy i niepowtarzalny wizerunek.

Aby zneutralizować niechciane odcienie, dać głębokość do podstawowego tonu w farbie śmietany dodać specjalne wzmacniacze kolorów.

 • Aby zneutralizować kolor miedzi, użyj popiół.
 • Wzmocnienie fioletowy i jasno żółty kolor może fiolet.
 • Usuń odcień zieleni jest w stanie czerwonym, przy jednoczesnym zwiększeniu żółte i pomarańczowe odcienie.
 • Złoto jest stosowane w celu nadania odcieni jasności Tiziano i zniszczyć fioletowego pigmentu.

Po nieudanej zabarwienia, a raczej spalanie farby, włosy stają się twarde i kruche. Aby wzmocnić korzenie i utrzymać równowagę nawilżenia włosa, rosyjscy producenci stworzyli krem Bleching śmietaną.

farbowania włosów „Kapus”: paleta kolorów

Producent stale monitoruje zmiana kolorów, więc dodanie linii występuje kilka razy w sezonie. I aby mieć jasne wyobrażenie o kolorach, to lepiej, aby zobaczyć wszystkie dostępne różne kolory „Kapus”. Paleta kolorów, które predstaleno zdjęcie poniżej pomogą zapoznać się z podstawowymi odcieniach.

Styliści podkreślają, że głęboki, bogaty kolor i blask włosów jest w stanie dać farbę „Kapus”. Palety kolorów numery, nawiasem mówiąc, są podzielone na zakresach widmowych, które mogą być zmieszane w celu uzyskania żądanego odcienia.

 • kolory perłowe;
 • nasycone naturalne odcienie;
 • zimno;
 • naturalne;
 • blond (zwany także specjalny Blondie).

Na przykład, brązowy (nasycony) Kolor 3 warianty obejmują sygnały: liczba 5,35, 6,35, 7,35. Złota (blond) zawiera sześć różnych zmiany koloru przy ilości 4,3, 5,3, 6,3, 7,3, 8,3 i 9,3.

Co te liczby?

Niewiele osób wie, że oznacza numer na opakowaniu farby, ale to jest bardzo przydatne informacje, które powinien znać każdy stylista. Tak, pierwsza cyfra odpowiada głębi kolorów – podstawowy odcień, czyli średnie, ciemne lub zbyt jasne. Druga wartość jest dominujący, co oznacza, że sygnał panującej. A trzecie – jest to dodatkowy odcień. Od niego zależy, jak włosy błyszczą w świetle.

Na przykład wziąć № 9.34 z grupy składającej się z miedzi i złota. Jego głębia koloru pod numerem 9 – średnia, druga barwa będzie ton miedzi (3), a ostatni kolor – Gold (4). To dzięki nim, że włosy będą świecić pomarańczowy blask w słońcu.

potrebitelnits opinia

Potrebitelnits jak mistrzów salonów kosmetycznych, nasycenia barw uwaga, podziwiany gładkie i jedwabiste włosy po zastosowaniu kremu barwnik. Jednak farba „Kapus” (paleta kolorów) zawiera recenzje negatywne. Ale na początek powinny być wykonane wszystkie zalety innowacji w dziedzinie farbowania:

 • są częścią składników nie powodują podrażnień skóry głowy;
 • do barwienia włosów o średniej długości wystarczająco opakowanie jeden tusz;
 • aby otrzymać nowy ton, tyle mieszać kolory z jednego widma;
 • rozsądną cenę;
 • ukończyć malowanie siwe włosy;
 • Farba Professional jest łatwy w użyciu w domu.

Niestety, nawet najbardziej innowacyjne produkty mają znaczące wady, które trzeba powiedzieć:

 • instrukcje użytkowania na wewnętrznej stronie opakowania;
 • w porównaniu do innych farb profesjonalny „Kapus” mniej stabilny i szybko zmyć;
 • ukończyć żadnych rękawic wykazujących emulsji i balsam do włosów. Muszą być zakupione oddzielnie, nieopłacalne finansowo;
 • nie zawsze jest możliwe, aby uzyskać kolor jak na zdjęciu z pudełka.

Choć paleta kolorów „Kapus” i ma więcej zalet, jeszcze przed zastosowaniem powinny skonsultować się z fryzjera lub skonsultować się stylista. Bo tylko profesjonaliści będą mogli wybrać zwycięski kolor naiboleee przez mieszanie kolorów, ocenić strukturę włosów i nadać im zadbany wygląd.