216 Shares 6688 views

Honda-Pilot: opinie właścicieli i opinii SUV

Samochód "Honda-Pilot" należy do wielu przejazdów na wszystkie koła i jest produkowany głównie dla amerykańskiego konsumenta. Jednak ostatnio takie okazy znajdują się coraz częściej na drogach rosyjskich i ukraińskich. Faktem jest, że obecnie Honda Pilot jest oficjalnie dostarczany nie tylko do Stanów Zjednoczonych, ale także do rynku rosyjskiego. Jeśli chodzi o Europę zagraniczną, tutaj nie jest zbyt popularna. Nie lubią małych czarujących SUV o średniej jakości między samochodem a SUV.

Honda Pilot: opinie właścicieli o projekcie

Zewnętrzna maszyna jest dosłownie pełna męskości i wrażliwości. Oprócz jego ogromnego rozmiaru, ten SUV ma tylko opancerzony wygląd personelu. Wysoce podniesiony zderzak, imponująca optyka, łuki kół mięśniowych i posiekane linie nadwozia sprawiają, że samochód jest bardzo agresywny, a taki "opancerzony samochód" wyraźnie różni się od pozostałych samochodów.

Honda-Pilot: opinia właściciela na temat wnętrza

Wnętrze tego SUV można porównać do kompaktowego domu na kółkach. Pasażerzy nawet najwyższego wzrostu tutaj będą wystarczająco miejscami, z marginesem kilku centymetrów. Siedzenie kierowcy ma wiele zmian, które umożliwiają dostosowanie go do jego cech anatomicznych. Konsola centralna jest wygodnie umieszczona we wszystkich elementach sterujących, które można łatwo osiągnąć wyciągając rękę. Tablica przyrządów jest wykonana w bardzo nietypowy sposób, ale jej informacyjność i czytelność nie zmniejszyła się. Poziom ergonomii jest porównywalny z "Mercedes" serii GL, ale jakość materiałów wykończeniowych nadal była rozczarowana.

"Habit" Amerykanów wyposażyć swoje samochody za surowe i grzechotyczne tworzywa sztuczne nie przeszły SUV Honda Pilot. Komentarze właścicieli wskazują także na obecność dużego funkcjonalnego komputera pokładowego. Jednak tutaj jest "chip" – urządzenie działa tylko w języku angielskim. W uzasadnieniu SUV "Honda Pilot" komentarze właścicieli wskazują na dobrą izolację akustyczną i obecność wielu wygodnych półek, nisz i kieszeni. Co nie powiedzieć, ale wnętrze jest wykonane z maksymalną praktycznością.

Specyfikacje techniczne

"Honda Pilot" we wszystkich odmianach jest wyposażony w 6-cylindrowy silnik benzynowy o mocy 249 KM i objętości 3471 centymetrów sześciennych. W połączeniu z nim jest 5-biegowa automatyczna skrzynia biegów.

Wielkie oszustwo

Warto zauważyć, że producent twierdził 11,6 litrów na 100 kilometrów – nie jest to zużycie paliwa, jakie posiada Honda-Pilot. 20-22 litrów benzyny na "sto" – to jest rzeczywisty koszt, mierzony przez właścicieli samochodów. Oczywiście, nawet niedoświadczony entuzjasta samochodu zda sobie sprawę, że 11 litrów nie wystarczy, aby zasilić jednostkę o pojemności 249 KM o pojemności 3,5 litra.

Ile kosztuje Honda Pilot?

Moskwa i jej oficjalni sprzedawcy sprzedają ten samochód za cenę 1 miliona 400 tysięcy rubli. Około tego samego kosztu i innych przedstawicieli we wszystkich regionach Rosji.

Amfibialny quad Quadski
588 shares 1209 views
Geely MK Cross: sportowy
697 shares 6586 views
GAZ-46: specyfikacje i opis
131 shares 2949 views