666 Shares 5905 views

Decarbonizer środki pierścieni tłokowych. Konserwacja i naprawa silnika

Codzienne korzystanie z samochodu w warunkach miasta – jest to bardzo ciężka próba i obciążenie nawet dla najnowocześniejszych silników. Stałe warunki ruchu przełączania start-stop, wykorzystywanie paliw o niskiej jakości i innych materiałów, proces wymiany oleju jest wykonany niezgodnie z przepisami – z których wszystkie mogą prowadzić do konieczności pilnego zajęcia się silnik Decarbonizer. Na rynku chemii motoryzacyjnej mają specjalne fundusze na Decarbonizer pierścieni tłokowych. Spójrzmy na to, co te substancje, jak je wykorzystać, jak skuteczne są.


REASONS zakoksovki części komory spalania

Nagar, która jest utworzona w pierścieniu oleju i cylindra nie występuje sam. Istnieje kilka głównych powodów, które doprowadziły do jej powstania oraz potrzebę pilnej pracy nad Decarbonizer. Jeden z nich – nieprzestrzeganie przepisów producenta pojazdu w zakresie wymiany oleju. Niektórzy kierowcy, aby oszczędzać wlać olej złej jakości. Nagar aktywnie utworzone wtedy, gdy silnik często pracuje w wysokiej temperaturze z powodu niewystarczającego chłodzenia. Jeżeli silnik jest przedmiotem przegrzaniem, szybki wrzenia, potem koniecznie Decarbonizer. Ponadto, sadza jest utworzona przez zastosowanie dodatków o niskiej jakości. Jeśli urządzenie jest długotrwałe i nie został użyty, a następnie przed rozpoczęciem operacji, specjaliści zalecają zastąpienie ropy naftowej i używać żadnych płynów pierścienie Decarbonizer. Jeżeli pojazd jest używany bez przerwy, a wspomniane wyżej problemy z nim nigdy nie powstać, pierścienie i inne elementy komory spalania koksowany powodu uruchomienia. Zazwyczaj występuje po 300.000 kilometrów.

Jak ustalić, czy jest depozyt na pierścieniach oraz w komorach spalania

Zdefiniuj jest dość prosta. Istnieje kilka typowych oznak, które mówią o problemie. Jeśli jeden lub więcej komór spalania zmniejszyła tabletkowania zdecydowanie wskazuje koksowanego szczegółów. Potrzeba Decarbonizer można powiedzieć zwiększone zużycie oleju – około 300 gramów na 100 kilometrów. Wreszcie należy zwrócić uwagę na dym z układu wydechowego. Będzie to albo biały lub niebieski. Jeżeli samochód jest oczywisty te objawy, to pilna potrzeba użyć wszelkich dostępnych środków Decarbonizer pierścieni tłokowych. Korzystania z samochodu, który ma osady węglowe w komorze spalania, nie jest to zalecane. Taka operacja powoduje w dużym zużyciem części grupy tłok-cylinder. Jeśli nie wykonać procedurę niszczenia depozytów w czasie pęknięcia mogą tworzyć w cylindrach. W tym przypadku rozwiązaniem będzie tylko remont.

Środki do pierścieni tłokowych silników Decarbonizer

Obecnie w sprzedaży jest wiele różnych produktów specjalistycznych. Najbardziej znany – jest raskoksovyvatel „Laurus” i produkty „XADO”. Fundusze te stały się popularne ze względu na niski koszt i to jest godne cech konsumpcyjnych. Zbieranie środków, należy zwrócić uwagę, ile cylindrów zaprojektowany pojemność. Często takie produkty są wytwarzane w małych rur 10-15 ml. Jednym z takich rurka powinna wystarczyć tylko jeden cylinder. Poprzez zakup raskoksovyvatel pierścienie tłokowe, należy również zwrócić uwagę na rodzaj silnika, na które odpowiednich środków.

"Laurus ML-202"

Jest również dość dobrze znanym produktem. Produkt jest dostarczany w postaci cieczy, do czyszczenia CIP wszystkich częściach grupy tłok-cylinder osadu. Wytwórca utrzymuje, że oznacza to, na Decarbonizer pierścienie tłokowe mogą być dokładnie czyszczony, a rowek pierścieniowy. Spowoduje to przywrócenie właściwości sprężania i usuwać szkodliwe zanieczyszczenia z powierzchni komory spalania. Kolejny produkt jest w stanie wyeliminować zapłon blask i detonację.
Lek ten jest dostępny w opakowaniach 185 ml. Będzie to wystarczy wyczyścić sadzę z silnikiem o pojemności do dwóch litrów. W przypadku silników o dużej objętości służy opakowanie 330 ml. W rzeczywistości raskoksovyvatel „Laurus” – przygotowanie wystarczająco wysokiej jakości. I to jest bardzo dobre, ponieważ jest wykonana w całości w języku rosyjskim. „Laurus ML-202” ma wszystkie właściwości, które zostały zadeklarowane przez producenta.

Jak to działa?

Kiedy płyn wpływa do cylindra silnika jest utworzona w pokrywie silnika ogrzewa specjalne pary. To wpływa na tłuszczu. Następnie ciecz wycieka przez tłok, usuwa zanieczyszczenia. Już w ciągu jednej godziny Decarbonizer pierścieni „Laurus” zdolne do toczenia w luźnym tworzenia się osadów, które łatwo wylecieć z cylindra, a następnie spalone.

Cleaner "Vince"

Produkt ten ma na celu przywrócenie kompresji przez rozpuszczenie i całkowitego usunięcia szlamu i osadów od ścianek cylindrów i zaworów. Producent podaje następujące cechy: lek jest w stanie przywrócić mobilność zaworów, a także może zapobiec detonacji. Środki będące w stanie do rozpuszczenia i usunięcia osadów ze ścian cylindra, rowków pierścieni tłoka. usuwa również płytki wewnątrz kolektora dolotowego. Ten produkt jest raskoksovyvatel pierścienie tłokowe. Stosowany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jeśli ściśle przestrzegać instrukcji producenta, wówczas ta część będzie zadowolony z wyniku.

Liqui Moly OII-Schlamm-Spulung

Produkt ten oczyszcza silnik depozyt poprzez system smarowania. Lek usunięcie osadu zmniejsza ilość osadów na częściach układu tłokowego. Kompozycja jest w stanie przywrócić do mobilności pierścieni. Stwierdził, kompresję i przywrócenie oczyszczonych kanały smarowania. Kompozycja nadaje się do stosowania zarówno silników benzynowych i wysokoprężnych. W istocie, środki do Decarbonizer pierścienie tłokowe nie są inne, jako dodatek do układu smarowania. Jeśli chodzi o efekt stosowania, testy pokazują wyniki zerowe. Badania nie wykazały żadnych zmian w odczytach kompresji. W związku z tym, możemy łatwo wywnioskować, że lek jest nieskuteczny.

tradycyjne metody

Decarbonizer dla produktów, które oferują kierowcom marketingowców nie zawsze mają specjalną strukturę. Często produkt jest mieszaniną acetonu i nafty. To może być wykonane niezależnie. Tak więc mieszany dwie części i jedną część aceton nafty szybkości 150 ml na każdy cylinder. Pierścienie Decarbonizer nafty – to bardzo skuteczny sposób.

Ciecz do mycia silnika

Wraz ze środkami Decarbonizer, są również dostępne w handlu i płyny do płukania całego silnika. Każdy silnik jest wykonany z osadów żywicznych i węglowych podczas pracy. W trakcie pracy jednostki napędowej smar utlenia się i tworzy warstwę na części układu smarującego. Ku jej kij do innych zanieczyszczeń. W miarę upływu czasu, te filmy są konwertowane do złóż węgla. Wszystko to prowadzi do zużycia. Szczególnie niebezpieczne są depozyty, które zostały zgromadzone w zaworów redukcyjnych, podnośniki hydrauliczne na maslozabornika siatki. Aby poradzić sobie z tych złóż, istnieje specjalna umyć silnik „Laurel”. Lek ten usunie cały tłuszcz nagromadzony i daje silnikowi drugą młodość. Istnieje cała seria tych funduszy. Te płyny o różnej wydajności silnika oczyszczony z osadów. Fundusze trzeba wlać do układu smarowania samochodu. Na przykład, mycie silnika „Laurel Suite„jest idealny dla wszystkich typów silników. Ona delikatnie i bezpiecznie usuwa wszelkie osady. Szczególnie nadaje się do cieczy tych jednostek, które nie zostały umyte przez długi czas.

streszczenie

Decarbonizer promuje długą i niezawodną pracę silnika. Silnik oczyszczania z osadów i zarastania, którego obecność prowadzi do zwiększonego zużycia części i podzespołów. Można użyć domowych leków płynnych lub wykorzystania w fabrykach, które pracowały dobrze (na przykład produkcję „Laurus”).