292 Shares 8322 views

Rozumiem sen What Dreams jeża?

Te piękne małe ale kolczaste zwierzęta – jeden z najzabawniejszych bohaterów naszego dzieciństwa. Którzy nie rozumieją, mówię o jeże! Oczywiście, każdy z nas, są one związane z czymś dobrym. Ale to jest rzeczywistością, a co myślisz, co jeż sen? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule. Dalej, moi przyjaciele, do interpretacji!


Spotkać – jeża!

Generalnie, jeż jest symbolem pokoju, niezależności i starannością. Po tym wszystkim, to jest życie owadożerne ssaki w gęstych lasach liściastych i iglastych, z których żaden nie jest niezależny i mieszka w swoim własnym nory. Samiec jeż – przykładowa rodzina człowiek, pracowity i ciągle robi zapasy żywności na zimę. Chroniony przed wrogami lub intruzów, zwinięty w ostry kulowym. Do niewoli jeże przystosować bardzo źle. Dlaczego sen z jeża w interpretacji Evgeny Tsvetkov

  1. Dziewczyny zobaczyć takie sny poważnych znajomości z młodymi ludźmi. Zazwyczaj ich wybrani przedstawiciele tych zwierząt jak: niski, gruby. oświadczyny nastąpi natychmiast! Małżeństwo będą spokojne i zmierzyć, jak jeż w lesie. Mąż będzie skromny, ale ich własnych domach, a także stabilny dochód, ale co innego jest niezbędne do szczęścia?
  2. Co sądzisz, co ludzie marzą jeża? Do pięknej narzeczonej z bogatym posagiem? Nie przypuszczam! Mężczyźni takie sny ostrzec. Trzeba być ostrożnym z przełożonym (naczelny). A gdzieś blisko ciebie wisi zazdrosny (przyjaciela), który zaczyna grać przeciwko tobie.

Co marzy książki Sen jeża Gustav Hindman Millera

  1. Jeśli miał jeża, wtedy twoje życie będzie bardzo udany! Będziesz zawsze towarzyszy powodzenie i szczęście pani.
  2. Jeśli nagle jeża, którą podjęli, przygotuj się na poważne i nieprzyjemne rozmowy zarówno w pracy iw rodzinie. dramat rodzinny.
  3. Przechowywać urwis w rękach, ale nie czują się igły? To jest po prostu wspaniały znak! Jeśli jeż zaczyna strzelać w górę, a potem myśleć! Ktoś z otoczenia chce cię skrzywdzić.
  4. Aby marzenie jeż zwinięty w kłębek spiny, aby upewnić się, że działają od siebie. Starasz się uciec od problemów. Wiedzieć, aby osiągnąć w życiu albo że wynik powinien być zawsze przyniósł do logicznego wniosku, sprawa zaczęła!

Miałem jeża? Co ten sen będzie interpretować Sigmund Freud!

  1. Hedgehog – jest odosobnienie i powściągliwość w seksie. Jeśli zwierzę jest w obronie, nie ufa ludziom, jesteś bardzo nieśmiała, zawsze jesteś wszystkim podejrzanym. Przejawem jakiejkolwiek inicjatywy w intymnej znaczeniu tego słowa jest ściśle tabu dla Ciebie! Tak więc, pozbawiać się i Twój partner pewne uroki seksu!
  2. Miał sen parowanie dwóch jeży mówi, że wkrótce będzie marzyciel „karmione” kogoś z rąk. Bądź czujny, nie pozwól wrogów można obrócić głowę.
  3. Jeśli okaże się, jeża w lesie, albo biegł w poprzek ścieżki, twoje życie będzie mieć nowych relacji seksualnych. Sen nie daje jasnej odpowiedzi, co stanie te połączenia – dobre lub złe. Może spotkasz swoją patronkę, a może będą traktowane na chorobę weneryczną.