815 Shares 1248 views

Jak usunąć szelak, i niż to zagraża zdrowiu gwoździ

W ciągu ostatnich 10 lat technologii usług paznokci otrzymał silny rozwój – materiały do eskalacji sztucznych paznokci, farby do malarstwa, preparaty do wzrostu i wzmocnienia paznokci, długo paznokci Shellac.


Jak tylko lakier żel prowadzące salony piękności zaczęły aktywnie stosować je, wyjaśniając różnych przyczyn monitowania płeć piękną do wyrażenia zgody na ich wykorzystanie. Ale jeśli spojrzeć, stosowanie żelu lakierów jest pod dużym wydźwięku handlowych, niż prawdziwej troski o zdrowie i piękno kobiecych paznokci. Nie każda kobieta wie, jak usunąć szelak jak to jest stosowane i co to oznacza.

Żel lakierów Shellac mają swoje zalety i wady. Jeśli każda kobieta reshivshayasya wykorzystać ten materiał do pokryć paznokcie będą się z nimi zapoznać, łatwiej będzie podjąć decyzję w sprawie stosowania szelaku.

Zalety Shellac jest uważany być następujące:

  • Czas schludny manicure – 2-3 tygodni.
  • Wzmocnienia paznokci.
  • bezpieczeństwo personelu.

Główną wadą stosowania paznokci polski żel do paznokci – to praktycznie niemożliwe do wykonania w domu. Za każdym razem trzeba skontaktować się z panem manicure, a to stałe koszty pieniężne. Chociaż kolor szelaku palety stale rozszerza producentów, ale lakier żel jest daleko od zwykłej palety kolorów lakieru do paznokci.

Najbardziej nieprzyjemne wada – zastosowanie Shellac wymaga uprzedniego przygotowania płytki paznokcia. I ten proces, a także jak usunąć szelak, zniweczyć całą swoją przewagę do wzmocnienia paznokci. Preparat do paznokci jest odbierany płyty łuski paznokcia za pomocą płowożółtej – nailfiles szczególną ścierne światła. Odtłuszczający następnie stosowane, który usuwa wilgoć z płytki paznokcia. Wynikiem jest suchy paznokieć uszkodzenia warstwa wierzchnia. Stosuje się go do podłoża i umieszcza się pod gwoździe lampy ultrafioletowe polimeryzację podłoża. Paznokci ponownie poddano przesuszenia.

Ale jak usunąć szelak, dalsze uszkodzenie paznokci. Producenci żel lakiery wysyłać specjalny płyn. Według specyfikacji leku wystarczy, aby 15 minut aplikacja zwilża ją wacikiem, a następnie zetrzeć jak normalny lakier do paznokci. W rzeczywistości, po tej procedurze, Master wykonuje pilnik i średniej ścieralności, usuwa lakier żelu. W tym przypadku znowu cierpi płytkę paznokcia.

Dla wielu powstaje pytanie, w jaki sposób usunąć szelak wypolerować siebie. W tym przypadku istnieją dwa sposoby. Jak skorzystać z nich, każda kobieta decyduje za siebie. Usuwając powłokę z szelaku , ze szczególnym cieczy, opisanej powyżej. Ale musimy być przygotowani na wyższe koszty zakupu tego produktu. Druga metoda – jest zastosowanie aceton lub zmywacz do paznokci. Aplikacja pad bawełna moczone w ich nałożony na paznokieć przez 20-30 minut. Po tym popychacz jest usuwany zmiękczonej szelak, pilniczek i pozostałości są usuwane. Jest to tym bardziej szkodliwe sposoby, jak można dostać nawet i oparzenia chemiczne skóry. Dlatego wiedząc, jak usunąć szelak, lepszego wykorzystania tej powłoki na sztucznych paznokciach.