282 Shares 2089 views

Suzuki Grand Vitara – przeglądy właścicieli

Idealna kompaktowy SUV, lepszy od innych SUV w swojej wielkości, idealny do codziennych podróży – Suzuki Grand Vitara. Liczba posiadaczy jednogłośnie wskazują na niesamowite osiągi samochodu, którym towarzyszy równie imponujące wnętrza, co czyni go idealnym wyborem dla kierowców szukających pewnie odkrywać świat w komfortowych i eleganckich samochodów.


Nowe Suzuki Grand Vitara oferuje 2,4-litrowy czterocylindrowy silnik o pojemności 166 koni mechanicznych, co zapewnia 5% oszczędności paliwa w obszarach miejskich, a 10% – na szosie. Jednak niektórzy właściciele mówią, że czasami trudno jest oszczędność paliwa zauważalne. Ten silnik może być połączony ze standardowym pięć przekładnią manualną lub czterech nowych przekładnią automatyczną. Suzuki Grand Vitara ma także funkcję kontroli Hill ruchu kołowego, co poprawia bezpieczeństwo na stromych zboczach oraz możliwość przełączania sterowania skrzynią biegów w pozycji neutralnej, aby zminimalizować zużycie transmisji.

Ponadto opinie o Suzuki Grand Vitara zapewnić wgląd że trakcja SUV dwukrotnie, że wiele samochodów w tej klasie, a na tyle ciągnąć lekką motorówkę, ATV lub motocykla.

Każdy model jest wyposażony przeciw blokowaniu układu hamulcowego z podziałem elektroniczny siły hamowania, system do monitorowania ciśnienia w oponach i systemu kontroli trakcji, co pomaga zapewnić stabilności pojazdu podczas jazdy na zakrętach, podczas przyspieszania podczas manewrów awaryjnych, a podczas jazdy na śliskiej nawierzchni. Szczególnie zauważyć, zwrotność i stabilność podczas jazdy po zaśnieżonych drogach, więc ten samochód stał się szczególnie popularny wśród naszych współobywateli, a wzmocniona kabina zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas możliwe wypadek Suzuki Grand Vitara.

Recenzje właścicieli, opisując pasywnych systemów bezpieczeństwa pojazdów off-road, wskazują na obecność poduszki powietrznej jako kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu, a także na boki nich. Ponadto, każdy fotel jest wyposażony w wysokiej regulowane zagłówki i pasy bezpieczeństwa, a z tyłu znajduje się specjalny fotel dla dziecka. W połączeniu, te aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa sprawiają, Suzuki Grand Vitara, opinie , które w większości pozytywne, jeden z najlepiej wyposażonych kompaktowych SUV-ów pod względem bezpieczeństwa.

Ten samochód ma bardzo przestronne, wygodne i wszechstronne wnętrze z pięcioma siedzeniami. Możliwe jest również, aby zwiększyć przestrzeń ładunkową, składane oparcie Suzuki Grand Vitara tylnych siedzeń. Opinie wskazują, że stosowanie wysokiej jakości materiałów w całym wnętrzu i dbałością o dopasowanie i wykończenie sprawia, że czujesz się w dużym luksusowy SUV w domu.

Lista standardowego wyposażenia obejmuje klimatyzację z automatyczną kontrolą klimatu i system filtra powietrza mikrona, komputer pokładowy, elektryczne szyby, lusterka i drzwiowych zamków, odległe keyless wejście, Regulowana kierownica, automatycznego włączania / wyłączania świateł, czterech głośników AM / FM / CD / MP3 / XM Satellite Radio z obsługą systemu audio oraz 16-calowe koła.

Suzuki Grand Vitara, właściciele opinie wyraźnie wskazują na jej wyjątkowość, nadal zaskoczy i zachwyci ich właścicieli codziennie. Obecnie ten SUV udowodnił swoją siłę i niezwykłą łatwością, tak że jest na równi z luksusowych SUV-ów, takich jak Mercedes i BMW.

Zalecane dla tych, którzy lubią spokojną atmosferę, styl i luksus. Nadaje się również do wycieczek rodzinnych, ponieważ Posiada doskonały system zabezpieczeń, który sam wielokrotnie udowodnione pozytywne.