406 Shares 6302 views

Księżniczka Monako Grays – jeden z najbardziej ukochanych księżniczek XX wieku

Przyszła księżna Monako Grays Kelli zaledwie szesnastu zaczyna być zwolniony ze swojego młodzieńczego nieśmiałość i nieporadność i staje się nie tylko piękno i gwiazd wykonawca ról w szkole teatralnej okręgu.


Rodzice Grace były trzy powody do szczepienia córką umiejętności działalności artystycznej.

Po pierwsze, wygląda świetnie.

Po drugie, miała tendencję do odegrania na scenie i talentu.

Po trzecie, na nim był pod wpływem swego wuja Dzhordzh Kelli – brat ojca i słynnego amerykańskiego dramaturga.

Tak więc, w przyszłości Księżniczka Monako został studentem Akademii Sztuki Teatralnej w Nowym Jorku, a także duszę wszystkich firm i stron. Zaczyna pojawiać się w reklamach, za które otrzymuje dobre opłat. Zaskakujące jest to, że nie wydać je na siebie, i wysyła pieniądze do jej ojciec-milioner płacić za naukę w Akademii.

Pierwsza miłość przyszłej księżniczki został szefem jego zespołu kreatywnego Don Richardson. Grace szczęśliwie wprowadził swoją ukochaną rodzinę. Ale rodzice dziewczynki poprosił go, aby opuścić swój dom, ponieważ czujność, terminowe porylis w jego papierach i okazało się, że był żonaty.

Przyszła księżna Monako stał się sławny po roli w drugim filmie, ale nie rozpoznaje Jego chwałę, a cały rok opuszcza Hollywood wrócić do gwiazd praw. To ona zarządzana. Po zawarciu umowy siedmiu lat zagrała w kilku filmach. Już nominowany do swojego pierwszego Oscara, drugi odbiera tę zasłużoną nagrodę. Uporządkowany, piękne arystokratyczne maniery dziewcząt przyciągnęła uwagę najlepszych reżyserów. Ona zaprasza do siebie strzelać Alfred Hichkok, z którym zagrała w trzech filmach z rzędu i stał się bardzo bogaty i sławny. Ale ona pragnie się ożenić.

Jednak nie było tak łatwo stworzyć dziewczyna rodziny. Jej rodzice odmówiono którykolwiek z zalotników, pokazuje się w polu widzenia piękną córkę. Odmówiono mu nawet wpływowego szejka wschód.

Sytuacja zmieniła się w momencie, kiedy to stała się znana aktorka idzie na Festiwalu Filmowym w Cannes i do zapoznania się z Rainier III – księcia Monako, który po jakimś czasie okazuje się zgody Grace ojca poślubić jego córkę. Pan Kelly tym razem przyjmuje ofertę.

Następnie Hollywood często pogłoski, że księżniczka Monako wkrótce zagrać w danym filmie. Ale to nie była prawda, bo od tego czasu, Grace żonaty, ona nie miała żadnych innych ról oprócz roli matki i żony. Po pierwszej córki Caroline urodziła się do tronu – jego syn Albert. Następnie, w ich rodzinie urodziła się najmłodsza księżniczka Monako – Stefania.

Przez długi czas, dorosły syn Łaski, książę Albert II nie chcą być związani przez małżeństwa. Zapoznał się ze słynnym pływakiem Charlene Uitstok konkurencja, nie śmiał do dziesięciu lat, aby zaproponować do niej. Wreszcie, w 2011 roku, nadal ich ślub odbył. Dziś młoda żona księcia Alberta II, księżna Monako Sharlin, przyciąga ogromne zainteresowanie opinii publicznej, ponieważ daje nadzieję na narodziny nowego następcy tronu.