802 Shares 6139 views

Piękne i mistyczne Moonstones

Moonstones stanowią jedną z odmian skaleni. Są bezbarwny, szary, zielony, różowy, żółty lub brązowy. Są nawet przezroczyste, aż raying. Najbardziej wysokiej jakości z ich przedstawicielami są te, które mogą pochwalić się niewielką ilością zmętnienia i wewnętrznych pęknięć. Jeszcze lepiej, jeśli mają niebieskawy przypływy. Jedną z wyróżniających cech tych kamieni jest uważany jako zaproszony efektu adulyarestsentsii. Jest to niezwykłe gry kolorów, co jest wynikiem kiełkowania dwoma sąsiednimi skalenia, charakteryzowanych przez różne załamania.

tereny górnicze

Odpowiadając na pytanie, skąd wziąć kamień księżycowy, należy najpierw wyznaczyć miejsce jego produkcji. Pola, która produkuje najwyższej jakości swoich przedstawicieli znajdują się w południowych Indiach i na Sri Lance. W naszym kraju nie ma takiego rodzaju jak oligoklaz. W najlepszym jego odpowiednikami w odpływu rockowej widzialnego i głęboko wewnątrz, jak i na powierzchni. Z drugiej strony, prawie wszystkie z nich nieprzezroczysta. Moonstones domowe są różowy, zielony, szary, brązowy lub bezbarwny. Najczęściej można je znaleźć w skład różnych produktów – koraliki, scen lub innych ozdób.

właściwości magiczne

Od czasów starożytnych, ludzie kojarzyli kamień coś mistycznego. Opinia, że są one antagonistami słoneczne i skoncentrowany w sobie pozytywną energię księżycowy. Rzymianie na ogół zakłada się, że księżyc skały powstają pod wpływem światła księżyca. W Stanach Zjednoczonych, skalenie są cenione jako wysoko jak Aleksandryty z pereł. Według wierzeń europejskich, stanowią one bogactwa, długowieczności i dobrego zdrowia, a w Indiach uważa się, że te kamienie przynieść nadzieję. W Wielkiej Brytanii, wierzą, że poszczególne przypadki nich dają posiadaczom siłę perswazji i wysoki poziom oratorium. Uważa się, że naturalny Moonstone pomaga wzmocnić pamięć o osobie, i uczy go, jak przezwyciężyć kłopoty i trudności życiowych. Z drugiej strony, zbyt senny, kapryśna i samowystarczalny ludzi to dźwigar jest niebezpieczne, ponieważ wzmacnia te negatywne cechy. Wiele tradycyjnych uzdrowicieli powinni nosić te kamienie w srebrze, szczególnie tych, którzy nie tolerują opinii innych. To sprawia, że ludzie bardziej ostrożny w swoich słów i wyrażeń, a także ostrożne w czyny.

leczenie

W każdym czasie, kamienie księżycowe są bardzo cenione jako wspaniałe prezenty kochanka ponieważ przyczynił się do tego, że ludzie przebudzonego uczuć przetargowych. Według ludzi w Indiach, jeśli tego rodzaju skalenia jest przechowywany w ciemnym miejscu, lecząc mineralnych wydobywa wilgoć, która wspomaga gojenie, nawet z tych strasznych chorób, jak gorączka i czarnej melancholii. Co więcej, te kamienie są doskonałym środkiem do zapobiegania apatii, choroby nerek, zapalenie nerwów, ataków żółtaczki, i wiele innych.