818 Shares 8105 views

Notebook Stand z Twoich rękach


Które mogą ułatwić pracę komputerów przenośnych oraz jednocześnie zmniejszyć swoje ciepło? Asystent będzie stać na laptopa. Ręce mogą być wykonane z dowolnego dostępnych materiałów: skrawki plastikowej rury, kartonu lub fornirem.

W stylu high-tech. Notebook Stand z rąk z plastikową rurkę

Trzeba standardowe części najcieńszej rury spustowej (32 mm średnicy): bezpośredni kolanie (6 szt.), I sprzęganie krótkie rury 2. Montaż stojaka przez dołączenie części ze sobą w tej kolejności: kolano rury, 2 kolanka pod kątem do siebie. Takie konstrukcje tworzy dwa, po czym łączy się w jedną z wykorzystaniem sprzęgła. Gotowy stanąć przed projekcją przypomina literę „P”, i koniec – bardzo wydłużony maksymalnie «Z». Nadchodzące kolana porcja trzeba patrzeć w górę, a sprzęgło jest tylna i dolna część głównego punktu konstrukcji nośnej. Komputer jest umieszczony na podstawie, co zwiększa kąt skutecznie chłodzi, a otwory w rurze może być stacjonarne, które są często stosowane.

Notebook Stand z rąk z sklejki lub tektury

Dla takich rzemiosła trzeba najpierw zrobić szablon. Wygląda na to, parę bocznych części o kształcie prostokątnym lub trójkątnym kształcie, a belki, na której jest zainstalowane, a Nout. Przymocowane do siebie za pomocą elementów rowkami i występami, rowki są rozmieszczone na częściach końcowych. Zdemontowany stoisko mieści się w torbie laptopa i można go nosić.

Boki nie muszą wyglądać niezdarny – prostokąt – fundament, który może być ulepszony w zależności od smaku: zaruglit narożniki, wyciąć dowolny wzór. Odnosi się to oczywiście do wykonania z sklejki – bardziej trwałe i dekoracyjne. Stojak pochopnie Notebook z rąk mogą być wykonane z najzwyklejszym opakowaniu kartonowym. Ograniczają żywotność takich urządzeń – jeden i pół miesiąca, ale proces jej tworzenia prostych i łatwo dostać się rzeczy za darmo.

Jest możliwe zastosowanie więcej „leniwe” sposób: do laptopa pod pachami są wykonane z płaskiego kartonu szerokiej strony którego dopasowania wielkości i przekracza wartość w urządzeniu. Odpowiednie opakowanie edycji prezent książki dużym formacie. W celu zapewnienia lepszego chłodzenia, możliwe jest wycinania otworów w materiale. W niektórych modelach może to nie wystarczyć, jeśli komputer jest naprawdę gorąco, można zastosować metodę opisaną poniżej.

Notebook Stand z chłodzenia własnymi rękami

Podstawą dla tego produktu będzie podajnik papieru z przezroczystego tworzywa sztucznego A4. Potrzeba aktywnego chłodzenia chłodnicy (do 4, w zależności od intensywności przenośnego ogrzewania) za pomocą łączników, drut USB AB. Również przydatny śrubokręt, uchwyt, nóż i taśmę klejącą.

Aby rozpocząć na pole oznaczone miejsca Chłodnice otwory montażowe na śruby lub gwoździe stapia lutownicy ogrzewa się na kuchence gazowej. urządzenie śrubowe pola chłodzenia, a nad nimi w tworzywie sztucznym są gniazda dla obiegu powietrza. Lepiej wyciąć ostrym nożem, rozpalonym w ogniu. Niektóre nierówności formatuje po schłodzeniu plastikową ostry frez lub drobnym papierem ściernym.

Chłodnica musi być cięte łączniki. Teraz przygotować kabel: Wybierz żądaną długość i cięcia drutu. Bo to musi być koniec korka, uzyskać „+” (zazwyczaj czerwony przewód) i „ziemi” (zazwyczaj czarny), podłącz je do przewodów zasilania USB i zaizolować. Będzie miał tylko podłączyć zasilanie do laptopa i zapomnieć o ewentualnym przegrzaniem i powiązanych problemów.