274 Shares 4677 views

"VAZ-Priora" new (zakres 2014-th): Jakie są cechy?

Pierwszy pasażer sedan "VAZ-2170-Priora" urodził się w 2007 roku. W rzeczywistości, nowy produkt ma lepszą kopię legendarnych „dziesiątki” (VAZ-2110), która została wykonana z połowy 1990 roku. Ostatnio (albo raczej pod koniec września 2013) Wołga samochód przedstawiony do publicznej wiadomości nowy, drugi z rzędu, generacja samochodu „VAZ-2170”. Według spółki, zaktualizowany „Harmony” trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Ale czy te zmiany w jej przysługę i idź jak były ambitne? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Nowe „Prior 2» 2013: Zdjęcia i przegląd wyglądu zewnętrznego

Jeśli spojrzeć na zdjęcia z nowych elementów, znaczące zmiany są mało prawdopodobne na jego ciele widać. Konstrukcja samochodu jest wciąż przypomina wyglądem 15-letnich samochodów w Europie. Jeśli przyjrzeć się bliżej konstrukcji sedan, można zobaczyć wiele interesujących szczegółów. „Priora” przed nowymi nabyte świateł dziennych i nową osłoną chłodnicy fałszywe. Reflektor główny lekki i kaptur są takie same, ale nie tak na przednim zderzaku. Jego konstrukcja stała się bardziej opływowy i aerodynamiczny. Rozszerzony wlot powietrza – stało się bardziej obszerne, a na każdej stronie maszyny jest dobrze położony „gun” świateł przeciwmgielnych. Po bokach umieszczone nowe lusterka. Teraz są one malowane w kolorze nadwozia i mają repeatery zakrętów. W tylnej części „Priora” nowych zbyt przeszedł kilka zmian, ale nie tak dużą skalę, zarówno na froncie – pojawił LED światła stopu i trochę zmodyfikowany zderzak. Reszta karoserii pozostały niezmienione. Eksperci szacują, że kształt samochodu nadal pozostaje w tyle w chwili obecnej, pomimo restyling.

Salon "VAZ-Priora" samochód

Nowy „Harmony” 2170 Model zmieniła nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Nawiasem mówiąc, projekt wnętrza drugiej generacji „Priora” zrobić włoskich projektantów, który daje nadzieję na harmonijnej aranżacji i projektowaniu wszystkich detalach wnętrza. Patrząc na projekt wnętrza, możemy powiedzieć, że Włosi poradzili sobie z ich zadania z entuzjazmem.

Salon samochodowy naprawdę jest bardziej nowoczesne, praktyczne i piękne. Plastikowe stało się bardziej przyjemne w dotyku (rzadkość dla VAZ), deska rozdzielcza nie stwarza dyskomfort podczas odczytywania wyników z łuski, kierownica jest wygodnie mieści się w dłoni. Nawiasem mówiąc, wewnątrz konsoli środkowej „Priora” nabył nową piękną blachy aluminiowej.

Ceny 2013-2014

W następnym roku, producent dostarczy nowy produkt w trzech wersjach wyposażenia. Ten „standard”, „normalne” i „luksusowy”. Pierwszy zostanie obsadzona z 81-konnym silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. Koszt nim będzie około 335 tysięcy rubli. Również w „bazie” obejmuje szyby przednie, centralny zamek i jedną poduszkę powietrzną. Cena nowej „Priorytet” w 2013 roku najdroższym konfiguracja sięga 430 tysięcy rubli. Będzie miał dużo elektronicznych „widgetów”, w tym klimatyzację, a pod maską, to 98 KM, silnik 16-zaworowy. Skrzynia biegów, niestety, nie automatyczny (taki producent nie jest jeszcze rozwinięta), a mechaniczna 5 kroków.