476 Shares 5563 views

Jak na drutach kapcie z rękami?

Co za osoba związana domu? Z komfortu, poczucia, że jesteś kimś czekając ulubione rzeczy gospodarstwa domowego. Jedna z tych rzeczy wydają się być dom pantofle. Tu tylko te przypadki, które oferujemy różnorodne supermarketach i sklepach buty są dalekie od doskonałości pod względem estetyki i oryginalności. Postaraj się, aby pantofle z rękami, a na pewno poczujesz różnicę!


Jakie kapcie można zrobić samemu?

W rzeczywistości, opcje, jak zrobić domowe pantofle z rękami, wielkiego tłumu! Wystarczy wyobrazić sobie, jak powinny wyglądać i jakie cechy mają.

  1. Dzianiny klapki, lub ślady. Są ciepłe, miękkie i bardzo wygodne. Ponadto można wybrać odpowiednie kolory i przędzy do tkania.
  2. Klapki z futra. Są bardziej jak ugg, ale bardzo ciepłe i wygodne.
  3. Pantofle na podstawie podeszwy handlowych. Tutaj wyobraźnia nie ogranicza się do materiałów i kolorów.

Jak na drutach hak kapcie

Wiesz, jak robić na drutach? Spróbujmy zrobić pantofle z rękami. W tym celu musimy: skóry lub grubego materiału na wkładki i podeszwy, grubej nici, hak prawidłowy rozmiar, nożyczki, wstążki i koralików lub do dekoracji.

Po pierwsze, musimy określić wielkość żądanego produktu. Wziąć buty letnie i stare trampki, które są wygodne siedzi na nodze, i wyciągnąć na podeszwie papieru. To będzie nasze przykładowe kapcie. Związać hak lub druty na wzór gotowej podeszwy. Hak jest o wiele łatwiejsze do zrobienia, ponieważ można łatwo regulować kurczenie i rozszerzanie produktu.

Po drugie, kolumnę bez tie sc wzdłuż krawędzi podeszwy tak, że ta seria a wszystkie następne ustawione pod kątem 90 stopni w stosunku do podeszwy. Jest z dzianiny w wysokości, o ile przy montażu nie będzie wygodne kapcie głębokości. Zazwyczaj jest to cztery – pięć centymetrów.

Następnie należy skojarzyć część, która zostanie umieszczona nad palcami. Ten artykuł jest o nieregularnym kształcie: z jednej strony jest prosta, druga półokrągły. Jego wielkość, z których każdy jest indywidualnie w oparciu o jak szeroko nogi, albo po prostu z chęci uzyskania wygodne buty.

Jak udekorować dom pantofle?

Łączymy wszystkie szczegóły, a teraz zaczyna się zabawa – do dekoracji pantofle. Co zrobisz? Klapki domu chłodne lub romantyczne, albo w stylu etnicznym przypominającym rustykalnym sandały? Uwolnij swoją wyobraźnię!

Jeżeli jesteś romantyczny człowiek, można zrobić kwiaty z wstążkami lub plecionki, a następnie uszyć wynikające rozety i liści w losowej kolejności lub według wybranego wzoru. I można haftować pantofle ze wstążkami. Ta linia jest bardzo aktywnie robótek rekrutacji do swoich szeregach coraz więcej fanów. Wynik wygląda bardzo imponująco, a proces trwa zaledwie kilka minut!

Jeśli dom ma skórzane wykończenia, można ozdobić nasze kapcie skórzane mokasyny jak indyjskie kolory lub paski. Dziecko odpowiednie motywy – i to jest możliwe do eksperymentowania!

Można haftować pantofle z koralikami, monety lub po prostu haftować kwiaty grubymi nićmi. A jeśli chcesz, możesz uszyć tkaniny uszy, pysk embroider – i masz śmieszne lub smutne króliczka psa …

To wszystko zależy od nastroju w danej chwili. To co dobre kapcie. Ręce mogą zrobić dla nich wszelkiego rodzaju ozdoby i zrobić rzeczy, niepowtarzalny kolor i ekstrawagancji!