406 Shares 1386 views

Co karmić szczenięta owczarka niemieckiego?

Co karmić szczenięta Owczarek niemiecki, tak że dorosną zdrowy i silny? To pytanie jest istotne, czy jesteś właścicielem małego przyjaciela, czy Twój dorosły pies stał się matką. Dieta Zróżnicowana i zrównoważona dzieci. Wszystkie posiłki muszą pochodzić szczeniąt stopniowo, w małych porcjach, w stanie bzdurny. Dieta u dzieci powinny być wszystkie użyteczne elementy: węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i, oczywiście, wiewiórki.

Zaczniemy od tego ostatniego. Białka dostają się do organizmu z produktów zwierzęcych. Co do karmienia szczeniąt, jakie pokarmy zawierające białko, wybrać? Oczywiście, mięso. Jest to najbardziej przydatny produkt dla psów. Karmić dzieci potrzebne i surowe i gotowane mięso. Jest najlepiej wchłaniane przez organizm szczeniąt mięsa, a nie przeszłości bez obróbki cieplnej. zawiera więcej składników odżywczych i witamin. Po pierwsze, trzeba dać mięso w postaci skrobania. Gorzej postrzega ciało szczeniak farszu. W pierwszych miesiącach karmienia dzieci królika, kurczaka i chudej wołowiny. Małe kości wołowe można podać do ośmiu tygodni.

w diecie produktów ubocznych lepiej jest wprowadzić cztery miesiące. Z sześciu można rozpocząć dodawanie wymienia dieta, serce i płuca. Pamiętaj, że podroby należy podawać tylko kilka razy w tygodniu. Ryby sześć miesięcy przed niemowląt nie może. Co karmić szczenięta Owczarek niemiecki jest jeszcze możliwe? Jaja, ale gotowane jak surowe białko niszczy biotynę, w rezultacie, mogą mieć problemy ze skórą.

Twaróg musi być obecny w diecie dzieci (korzystnie niezależnie wykonywać lub nabyć kalcynowane). Mleko (koza), jogurt – wszystko to należy również spożywać dzieci.

Co do karmienia szczeniąt, z wyjątkiem białka żywności? Po pierwsze, jest owsianka (owies, gryka i ryżu). Wszystkie płatki muszą być dobrze ugotowane. Po drugie, warzywa i owoce. Muszą one być obecne w diecie małych szczeniąt. Na przykład, można utrzeć małe marchewki i jabłka, wymieszać je ze śmietaną lub oleju roślinnego, trzeba będzie doskonałą witaminy sałatki. Dodaj plastrami pomidora na papkę. Ten roślinny ma pozytywny wpływ na kolor, czyści zęby z płytki nazębnej.

Co do karmienia szczeniąt, oprócz warzyw, owoców i białka żywności? Oczywiście, zioła. Uzupełniają one diecie dzieci. Można wybrać sposób dzikie rośliny, jak i kulturowym. Rzodkiewka (blaty), szpinak, liście mniszka lekarskiego – to wszystko jest bardzo przydatny dla szczeniąt. Ponadto trzeba dodać w diecie witamin i suplementów mineralnych.

Ilość posiłków

Od pierwszych miesiącach karmienia szczeniąt 6 razy dziennie. W trzech lub czterech można przełożyć na cztery posiłki. Teraz jest jasne, na jakiej harmonogramem i szczeniaka paszowego. 5 miesięcy – jest to okres przejściowy w życiu. W tym czasie trzeba przenieść dziecko do trzech razy dziennie do karmienia.

Jeżeli nie można zapewnić poprawne szczeniąt, zbilansowaną dietę, lepiej jest kupić gotowe Karma premiowa i super premię. Tak więc możesz rozwijać bardzo silne, zdrowe i piękne psy. A co do paszy pasterz: naturalna żywność lub gotowy pokarm – Ty decydujesz!