580 Shares 5403 views

Ehud Barak: biografia i zdjęcia

Ehud Barak – izraelski dowódca wojskowy i polityczny, który urodził się w Palestynie. W tej chwili bardzo udany lider Partii Liberalnej „Atzmaut”.


Niestety, kariera Ehuda nie w pełni odtajnić biografię człowieka, tak w sektorze publicznym o to nie ma wystarczających informacji.

Rodzina i wczesne lata

Więc przyszła wojna w Palestynie urodził się 12 lutego 1942. Wraz z rodzicami – imigrantów z Litwy i Polski – (. Lane Straż Sharon) Esther i Yisrael Brog Żył w kibucu Mishmar Hasharon.

Więcej niż chłopiec miał osobliwe poczucie humoru. Od tej chwili due pamięci najbardziej żywy, który w jednym z wywiadów powiedział, że Ehud Barak. Brytyjski następnie wędrował od domu do domu w poszukiwaniu nielegalnych składów broni oraz materiałów wybuchowych. Podczas poszukiwania chłopca poprowadził żołnierzy do drzewa granatu. Najwyraźniej zostało zrobione dla żartu dziecięcą, więc zwolniony bez szwanku.

Ale dalej Ehud nadal przynieść nic ale problemy rodziców. Brog (prawdziwe nazwisko) był kłótliwy i uparte dziecko. Świadomość, że oferowane w szkole, nie był zainteresowany, więc chłopiec był stale oskarżany o lenistwo i niedbalstwo. Doprowadziło to do tego, że do końca dnia 11 nauczyciela klasy po prostu nie chciał się z nim zobaczyć, ale nie stać ani wydalić ani pozostawiać w drugim roku. On po prostu wolno uczęszczać do szkoły.

W rezultacie, Ehud Barak, którego biografia jest omówione w tym artykule, bez zdawania egzaminów uczestniczy wykłady i znacznie później niż inne. Jednak nauczyciele opłat były bezpodstawne – znacznie później, gdy był oficerem, błyskotliwy młody człowiek ukończył dwa fukulteta w Jerozolimie i amerykańskich uniwersytetach.

Akcja przeciwko jednostce Terroryzmem

W 1961 roku młody człowiek zaciągnął się do obrony Sił Izraela (IDF). Jest uparty Brougham odegrał decydującą rolę: koszt ogromnych wysiłków młodego człowieka był w stanie przebić się w jednostce antyterrorystycznej „Sayeret Matkal”. Żołnierze z tej grupy codziennie ryzykują swoje życie, ale to, co przyciąga przyszłą ogólną.

Ehud Barak szybko stał się ulubionym dowódca jednostki. Doszło do tego stopnia, że wszystkie zaplanowane operacje były przemyślane, biorąc pod uwagę osobiste cechy młodości. Ehud przyniósł wielką radość sobie sprawę, że jego wysiłki nie są daremne. Każdy wyczerpujące szkolenie, regularne ćwiczenia, pomyślnie taktyczne zadania przyspieszając go do poziomu doświadczonych kolegów, ponieważ pierwotnie była to tylko „zielony” młodzik.

Ćwiczenie podstawowych umiejętności odbyła się w arabskich wioskach. naloty nocne na taki niebezpieczny teren, gdzie mniej lub bardziej odróżnić mężczyzna wzbudził podejrzenia, Siły specjalne przyczyniły się do poprawy umiejętności kamuflażu.

dalsza kariera

W tym czasie, Ehud Barak – jedyny żołnierz przeszedł jednocześnie harcerzy szkolne i szkolenia piechoty. Służąc w siłach specjalnych młody mężczyzna rzuca nie planować i podpisał nową umowę po zakończeniu podstawowego okresu. Życie bez wojskowymi nie miał pojęcia, zwłaszcza teraz, gdy prowadził jako zastępca dowódcy Jednostki Operacji Specjalnych. To właśnie w tym miejscu młody człowiek pokazał się „w całej okazałości.”

Nawet w czasie „wojny sześciodniowej” artysty Barak udało się wyrażać siebie i zdobyć bazę wroga, pomimo faktu, że są one wszędzie wyprzedza jednostek lotnictwa i czołgów. Ehud Barak był chętny do każdego hot spot Izraela, w wyniku zarabiania znaczny wzrost: 37-letni mężczyzna został najmłodszym generałem IDF.

Następne Barack kariera rozwinęła się błyskawicznie: w 1982 roku Ehud zatytułowanej „Aman”, a już w 1991 roku objął stanowisko szefa sztabu Sił Obronnych Izraela. W tej pozycji, Barak pozostał aż do 95. roku.

polityka

Po dymisji człowiek wszedł do polityki, zwłaszcza, że był pożądane trofeum w wielu stron w Izraelu. W ciągu roku Ehud wzrosła ze stanowiska Ministra Spraw Wewnętrznych do lidera organizacji „Pracy”. W wyborach '99 pokonał byłego premiera i zajął jego miejsce. Barack zrobił bardzo wiele dla Izraela, w tym próby rozwiązania konfliktu bliskowschodniego, ale nie powiodło się. Śledziłem i stracił stanowisko po przegraniu wyborów do Ariela Szarona.

Sześć lat mężczyzna pozostał na emeryturze, zaniechanie działań politycznych i wojskowych. Ale 12 czerwca 2007 ponownie objął stanowisko lidera „Partii Pracy”, ale z powodu spadku liczby mandatów wystawionych przez Kneset, wkrótce opuścił organizację. W tej chwili, Ehud Barak, którego zdjęcie jest przedstawiony powyżej, jest liderem partii „Atzmaut”.

życie osobiste

Ehud dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną poznał w 1968 roku i żył z nią przez 34 lat. Z tego małżeństwa człowiek ma trzy córki: Michael Yael, Anat. W 2003 roku para nie przetrwać rosnącą żarnik w związku i rozwód, chociaż Naawi poświęcić dla dobra męża.

W 2007 roku ożenił się ponownie Ehud. Tym razem jego żona stała Nili Priel. Ich małżeństwo jest nadal dość silny, i twierdzi, że ex-General, że był zakochany w kobiecie w młodości.