761 Shares 9488 views

Wiesz co śni pomidory? Książka sen pomoże zrozumieć

Nasze życie jest bogata w przygody i wydarzenia. Pamięć ludzka nie jest w stanie zapamiętać każdy szczegół naszego dnia. Konieczne, ważne informacje, które powtarzamy w dzień myśli w dzień, są przechowywane w pamięci na długi czas. Jednak wiele faktów, wydarzeń, nasza wiedza przechodzi w tzw rezerwie. Jeśli pamięć odkształceń, można zapamiętać wiele rzeczy. Ale jeśli informacja nie ma znaczenia, jest on przechowywany w mózgu, jak dysk twardy. We śnie, ta sama osoba nie może kontrolować swoje myślenie. Dlatego mówią, że we śnie, możemy zobaczyć cały film, zbudowany na ogromną liczbę zdarzeń. To, co widzimy w snach, może nam powiedzieć o naszej przyszłości.


Wiele osób zastanawia się, co śni pomidory. I rzeczywiście, niezwykły obraz. Jednak z książki marzenie może łatwo rozwikłać jego wartość. Jeśli pomidory są po prostu leżąc na stole lub na talerzu, to znaczy, że spokojne życie, nie obarczony żadnych problemów. Należy zwrócić uwagę na kolor pomidorów. Chcesz wiedzieć, co śni czerwone pomidory? Czerwony kolor wskazuje, pasja, miłość. Najprawdopodobniej w przyszłości będzie znaleźć nową miłość, nowy związek, pełen zmysłowości, uczuć i miłości. Będziesz w wir namiętności, można łatwo stracić głowę. Strzeż się swoimi emocjami, nie jest to konieczne, po pierwsze data całkowicie zaufać osobie. Nie chcesz pozostać ze złamanym sercem?

A co marzy pomidory na zielono? Zielone warzywa mówić o niedojrzałości swoich pomysłów, planów i myśli. Można zakładać zbyt wiele odpowiedzialności, ale nie jest w stanie poradzić sobie z tym ogromnym ciężarem zbędnych zobowiązań. Zielone pomidory obiecują także płatności gotówką. Dolarów zapytać w kieszeni, więc nie wahaj się uchwycić moment. Jeśli szef kuchni oferuje promocję, nie wahajcie się odpowiedzieć. Jeśli przypadkowo pojawił się bilet loterii, istnieje wielka szansa na wygraną.

A co sny solone pomidory? Najprawdopodobniej będziesz mieć twardy czas w najbliższej przyszłości. mogą wystąpić brak zrozumienia ojczystego osoby. Twoi znajomi mogą cię zranić słowem lub czynem, bliskiej osoby może cię zdradzić. Nie doprowadzić sytuację do szczytu, spróbuj przełknąć zniewagę, nawet jeśli jest bardzo silna. Po tym wszystkim osiadł w swoim związku, można zapytać, że ta sytuacja się nie powtórzy, czy można żywić urazę. Jeśli jesz słodki pomidor, gdy jesteś bardzo smaczne, i cieszyć się aromatem spodziewać udanych imprez. Wszystko idzie dobrze, lepiej, trzymać się razem. Można spodziewać się w podróż do dalekiego kraju, która pozostawi tylko przyjemnych wrażeń.

A co marzy pomidory? Jeśli marzysz widać całych warzyw cieplarnianych, to wkrótce twoja rodzina będzie uzupełniała. Jeśli pojawi się czarne pomidory, pokryte pleśnią, to w najbliższej przyszłości, nie można uniknąć kłopotów. Oto los nie twierdzą, że lepiej jest wziąć to, jak to jest, spróbuj dostać się do sytuacji, która uciska cię. Nie starają się naprawić wszystko, tylko spokojnie płynąć w dół rzeki.

A co marzy pomidory, które rosną w domu lub na balkonie? Najprawdopodobniej jest to wskazówka od twojej podświadomości, że masz czas, aby uważnie. Nie byłem do lekarza? Nadszedł czas, aby umówić się na spotkanie. Zapomniałem co manicure i pedicure? Droga do salonów otwartych dla Ciebie. Zaktualizować szafa znudzony, zmienić styl obrazu. Dokonaj modne fryzury. Niech cię widzieć wokół przemienione, świeże. Gotowane pomidory marzyć na spotkanie ze starym starego przyjaciela.

Dlaczego nie śmiałbym pomidorów, co najważniejsze, zawsze być sobą, wierzyć w siebie i nigdy się nie poddawaj. Śmiało, nie bój się przeszkód. Pomidor – jest dobrym warzyw, a najczęściej to zwiastuje dobre samopoczucie, dobrobytu i dobrego samopoczucia.