172 Shares 9722 views

Lily Depp: słynna córka sławnych rodziców

W tym czasie Dzhonni Depp i Vanessa Paradis zostały uznane przez najpiękniejszej pary w Hollywood i na całym świecie. Są młode, piękne, udane, bogaty i utalentowany. W para i dzieci powinny być idealne. I tak się stało. Ich wspólna córka Lily Depp jest jak, a jego ojciec i matka zarazem. Mimo to nadal dość młody wiek, ma nie mniej popularny niż jego macierzystej gwiazdy. W ciągu ostatnich 17 lat udało jej wiele rzeczy: zrobić wspaniałą karierę, romans ze słynnym mężczyzną, aby wziąć udział w skandalu. Lily jest piękny i wspaniały. Ona jest ulubiona córka rodzicami i młoda gwiazda współczesnego show biznesu.


Kim jest ta dziewczyna

Pełna nazwa tej uroczej pani jest taka: Lily-Rouz Melodi Depp. Jest usłyszeć na wielu pokazach mody, wydaje się na tablicach reklamowych, dużych i kolorowych magazynów. Lily Depp – aspirujących top modelka i aktorka. Jego życie jest obecny wzorowa. Ta dziewczyna jest bardzo krucha postać może być dziecko, które wypoczęty charakter (jak to zwykle bywa u dzieci geniuszu rodziców) lub znak okresu „heroiny chic”.

Ale to wszystko stało się zupełnie inaczej. Lily-Rose Depp jest pełna niezwykłej energii i chęci pokazania się. I nie tylko, aby pokazać swoje ego, a uda się wszystko, aby być liderem we wszystkich kierunkach. Jej poświęcenie i zaangażowanie nie poszły na marne: w wieku 16 lat jest twarzą kampanii reklamowej Chanel. Zaraz potem zadebiutowała w eleganckim obrazu. W tym filmie zagrała wraz ze światowej sławy gwiazda Natalie Portman.

Ale najbardziej zdumiewające jest to, że tata i mama gwiazda Lily praktycznie zaangażowanych w jej sukces. Osiągnęła wszystko sama. Choć być może znacząca rola odgrywana przez popularnego nazwiska. Jednak producenci nadal trzymać go w służbie. Ta urocza istota jest pamiętany głównie ze swojej pracowitości i zapału. Do tej pory za jej pokazy mody, role w filmach, połysk okładki i wiele więcej.

Biografia i kariera początek

Lily Depp urodził się pod koniec maja 1999 roku w Paryżu w szpitalu amerykańskim. Do najwcześniejszych lat swojego dzieciństwa spędziła w pobliżu Saint-Tropez, na osiedlu Plan-de-la-Tour. Od dzieciństwa, Lily udział w szkolnych przedstawieniach teatralnych. Rodzice uczestniczą każdą taką imprezę. W profesjonalnej aktorki filmowej nastąpił w 2014 roku. Zagrała w reżyserii Kevina Smitha z Ameryki w filmie „kieł”. Dostała trochę epizodyczną rolę. Ona uosabia wizerunek ekspedientka w supermarkecie. W tym obrazie Lily zagrała z gwiaździstym ojca i jego dziewczyną Harli Kuinn Smith, córka reżysera, filmowanie „kieł”.

córka Dzhonni Deppa za Lily-Rose Depp w wywiadzie w 2015 roku (love Urzędowym) przyznał, że chce zostać aktorką po filmowanie go w tej taśmie. Po „Tusk” Kevin Smith wziął młodą aktorkę w dwóch jego dzieł. W tym samym roku, Lily-Rose zawarł umowy, na podstawie których należy działał w filmie „Planetarium”. Film ten został pokazany na dużych ekranach w 2016 roku. Tu było kilka Natalie Portman. W tym samym czasie, Lilly zagrała w filmie „Dancer”, przedstawiający młodą Aysedoru Dunkan.

Wcielenie modelu

Lilia Rose Depp, wzrost, masa, która wynosi 160 cm i 40 kg, odpowiednio, jest również skuteczne modelu. I nie jest to zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę jego wygląd i kształt parametry. W zależności od modelu kroki Wznosi nie mniej pewnie niż kinolestnitse. Projektanci mody lubią pracować z nią ze względu na jej wielkość. Po tym wszystkim, projektanci są przyzwyczajeni do pracy z dokładnie tych parametrów i Lily jest idealny dla nich.

Na młodą dziewczynę zauważył w połowie wiosny 2015 roku, kiedy to demonstracja Karlom Lagerfeldom kolekcja Chanel Paris-Salsburg został umieszczony. Tego wieczoru, Lily-Rouz Melodi zaczął prorokować sukces w branży modelowania. I na wiosnę przyszłego roku manekin stała się nową twarzą perfum legendarny Chanel numer 5.

Jej przypadek na osobiste przodu

Lily-Rose Depp, niezależnie od ich statusu, ma problemy zwykłych ludzi. Poszła przez rozwód rodziców, ale udało się zachować dobre stosunki z każdym z nich. Nawet udało się nawiązać kontakt z nową żoną Dzhonni Deppa. Dziewczyna nie jest specyficzna dla gorączki gwiazdy. Na swoich 17 lat jest ona bardzo prostolinijny.

Lily Depp chce zrzucić markę jako „córka Dzhonni Deppa.” Ona chce być postrzegany jako osoba prywatna, a nie jako następca superstar.

Czy istnieją jakieś historie?

Lily-Rose Depp ukrywa przed opinią publiczną jego powieści. Mówiło się, że spotkał się z Stelloy Maksvell i popiół Staymestom. W lecie 2015 roku brała udział w projekcie o nazwie oczywiste prawdy. Celem pokazu była legalizacja małżeństw osób tej samej płci, bezpieczeństwo mniejszości seksualnych i walki z homofobią. Tak działają aktorka przyznała, że nie jest geteroseksualkoy sto procent.

Ponadto nazwa Lily-Rose Depp dostał się na listę znanych młodych kobiet, które nie boją się mówić otwarcie o problemach, które istnieją w społeczeństwie.